Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
#113652 10/06/2002 13:43
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
WITAM
Mam proźbę czy może ktoś mi podać linki do stron turniejów trawiastych aktualnie rozpoczynających się,chodzi mi o to żeby na stronie była drabinka. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Bonus: Unibet
#113653 10/06/2002 14:34
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Strony prosto z forum luigiego wieć nie wiem czy nawet działają :

Queen's
http://www.atptour.com/london/

Halle
http://www.gerryweber-open.de/

Birmingham
http://www.lta.org.uk/DFSClassic/df_01home.htm

Vienna
http://www.wienenergiegrandprix.at/

#113654 10/06/2002 14:41
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
WITAM
Bardzo wielkie dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#113655 10/06/2002 14:52
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
I jeszcze parę typów z oferty STS-u:

Gambill-Chang 1 1.45
Philippoussis-Lee M. 1 1.3
Dent-Sluiter 1 1.65
Vicente-Tipsarevic 1 1.25
Prinosil-D. Norman 1 1.55
Puentes-Zib 2 1.9
Bachelot-Russell 1 1.45

Schnyder-Sucha 1 1.35
Kostanic-Beygelzimer 1 1.3

#113656 10/06/2002 14:54
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Bardzo ciekawe kursy w expekcie:
Savolt 2.2
Delgado 2.1
Knowles już tylko 1.95 a było trochę więcej

niestety tylko typy bo dziś z kafejki - i zaraz Belgowie zaczynają

#113657 10/06/2002 15:02
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Ja uwazam ze ciekawy kurs na Levego jest dzis 2.2 z prezentujacym beznadziejna forme na trawie(1:5 w karierze)Rochusem .Harel Levy na trawce 5:5.A zreszta nie che mi sie wierzyc by oba Rochusy weszly do 2 rundy turnieju na trawce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#113658 10/06/2002 22:37
Dołączył: Dec 2000
Posty: 932
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2000
Posty: 932
Ponownie zapraszam na stronkę http://www.tennispicks.com/ .

Oprócz codziennych picków (na razie dochodowych) jest możliwość wirtualnego obstawiania z innymi typerami. Przy każdym nicku są barwy państwowe, na razie jest 2 "wysłanników" RP ... to trochę mało jak na ekipę mecz.pl .

Panowie tipsterzy - pokażcie światu co potraficie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Do dyspozycji jest na starcie 200$. Jak dla mnie to możliwość sprawdzenia swych pomysłów, przynajmniej ktoś za mnie podlicza.

Sorry za powtórną reklamę, nic z niej nie mam oprócz satysfakcji z odwiedzania tej stronki.

Pozdrawiam - Fisher

PS. Trzeciego wydania spotu reklamowego nie będzie więc nie krzyczcie.

#113659 11/06/2002 02:36
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Set a powiedz mi o który konkurs ci chodzi, o Fantasy League, bo jak tak to ja się zapisałem, ale tam widzę tylko jednego Polaka, ja jestem drugi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

SLAV

#113660 11/06/2002 02:44
Dołączył: Dec 2000
Posty: 932
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2000
Posty: 932
Nie, chodzi o Virtual Betting, możesz obstawić jak u buka a rezultaty rywalizacji z innymi widać w opcji Leadboard ( po lewej ).

Jeżeli w piłkę na mistrzostwach wypadamy blado to może w tenisa pokażemy klasę ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pzodro - Fisher

#113661 12/06/2002 13:52
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
M
member
member
M Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
co powiecie na typ:
t.martin - j.morrison 2 prof 2,5
kurs dosc kusi, martin meczyl sie w 1 rundzie 6:2,6:7,7:6 i to dosc fartownie a morrison gladko 6:3 6:1.

#113662 12/06/2002 14:07
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Ja zagrałem Morissona za 2.45 w expekcie z faworytów moim zdaniem powinni dziś wygrać : Schutler, Johansson i Arthurs

#113663 12/06/2002 15:26
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
Witam

Dla mnie dzis z ciekawych meczy to:

H.Lee-Motomura 2 :4gw:
Arthurs-Sargsian 1 :4gw:
J.Blake-Spadea 1 :3gw:
Johansson-Ljubicic 1 :5gw:
Taylor-Jeon 2 :4gw:
Grahame-Ahl 1 :3gw:
Horna-Olguin 1 :4gw:

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#113664 12/06/2002 15:51
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
nie ma jak to trawa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Arthurs - Sargsian 1
Mirnyi - Sluiter 1
Schalken - Vacek 1 , czyli krotko podsumowujac, na dzis wybralem mecze "fizoli na trawie", ktorzy sa wedlug mnie faworytami i to sporymi!!!

#113665 12/06/2002 19:41
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
M
member
member
M Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
jxxxc starego kxxxa t.martina, ukradl mi ladna kaske <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#113666 12/06/2002 23:30
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
pyton zgadzam sie z toba co do 2 z 3 faworytow.Arthurs tak i mirnyi tak,natomiast schalken nie.Schalken owszem dzis wygral ale zobaczymy co bedzie dalej.Dzis postawilem na mirnyia i jak narazie wszystko pod kontrola 5-4 mirnyi.

#113667 12/06/2002 23:45
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Dzis jest bardzo dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
jeszcze zobaczymy Maxa co pokaze!

Na jutro Popp - Koubek 2 kurs jest wysoki, za wysoki moim zdaniem na Austryjaka 2,3! Popp poza wzrostem niczym sie nie wyroznia, niektorzy pewnie powiedza, ze gra u siebie, moze i tak, ale jest to drewno jakiego dawno nie widzialem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: , szalencza gra Koubka moze byc skuteczna przeciw niemu!

Philipousis - Ferreira 1
Zaimponowalo mi zwyciestwo nad Rusedkim, bardzo dobra i madra gra Marka, uwazam, ze wygra gladko.

Kafel - Ulihrach 1 Nie lubie ostatnio grac, na Kafla, bo wiadomo,ze jego mecze sa ustawiane pod ruska mafie i wyniki sa cudne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ale ponoc Sasza z Moskwy i swita z Petersburga kupe kasy na niego zagrali, wiec raczej bedzie sie staral dobrze grac!!!

#113668 13/06/2002 02:37
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał Pyton:
[qb]nie ma jak to trawa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Arthurs - Sargsian 1
Mirnyi - Sluiter 1
Schalken - Vacek 1 , czyli krotko podsumowujac, na dzis wybralem mecze "fizoli na trawie", ktorzy sa wedlug mnie faworytami i to sporymi!!![/qb]

#113669 13/06/2002 02:54
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
[QUOTE]Oryginalnie wysłał lexy:
[QB][QUOTE]Oryginalnie wysłał Pyton:
[qb]nie ma jak to trawa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Właśnie Mirnyi skopał mi kupon z STS
Przegrał 6-7,3-6

#113670 13/06/2002 14:18
Dołączył: Feb 2002
Posty: 215
S
S Offline
enthusiast
S
enthusiast
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 215
Quote
Oryginalnie wysłał RAFTER:
[qb]pyton zgadzam sie z toba co do 2 z 3 faworytow.Arthurs tak i mirnyi tak,natomiast schalken nie.Schalken owszem dzis wygral ale zobaczymy co bedzie dalej.Dzis postawilem na mirnyia i jak narazie wszystko pod kontrola 5-4 mirnyi.[/qb]
mirnyi faworyt - buehehehe. pyton i rafter nie robcie ludziom wody z mozgu!!!!
Wimbledon Ł3.7M 2001 (grass) Santoro, Fabrice (1.90) Mirnyi, Max (2.10) 7-6(4) 6-1 6-4
Wimbledon Ł3.7M 2001 (grass) Mirnyi, Max (3.00) Arthurs, Wayne (1.44) 7-5 6-2 6-4
Hertogenbosch $400K 2001 (grass) Ivanisevic, Goran (2.25) Mirnyi, Max (1.62) 7-6(5) 7-6(3)
Halle $1M 2001 (grass) Haas, Tommy (1.50) Mirnyi, Max (2.30) 6-4 6-4
sami sobie zobaczcie jak gral w wczesniejszych latach na trawie
http://www.atptour.com/en/players/playerprofiles/playeractivity/default.asp?playername=Mirnyi,+Max
tutaj macie ramon`a sluiter`a
http://www.atptour.com/en/players/playerprofiles/playeractivity/default.asp?playername=Sluiter,+Raemon
no nic chlopaki trzymam za Was kciuki i zycze wysokich wygranych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#113671 13/06/2002 14:38
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Oniegin nie musisz podawac tych stron poniewaz gwarantuje ci iz kazda osoba tutaj ma strony H2H.Madry jestes by smiac sie z typow innych jak jestes taki madry to zapraszamy i pokaz co potrafisz skoro jestes taki Wielki i zaproponuj na dzis pare pewniaczkow!A wiec...

Ja na dzis proponuje

Martin - Malisse 1 mysle iz 54:18 u Martina daje mu wielkie doswiadczenie na trawie mimo wieku jest dla mnie faworytem.

Strona 5 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, latajaca_holenderka, Akhu, alfa, bukma, burbon, JelineK, betowiec, aker), 1,095 gości, oraz 17 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,796
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1