Witam
Postanowiłem sobie założyć temacik, zobaczymy co z jego wyjdzie. Gram w przedziale 1-5 jednostek. Zamierzam zbierać na "waciki" itp, czyli na drobne wydatki laugh Prawdopodobnie każde wygrane 10j, będę wypłacał. Gram single i duble - w porywach triple. Buk - GB. Temat zamierzam prowadzić, dopóki mi się nie znudzi, lub kiedy będę musiał go zamknąć z powodu bankructwa laugh

#1#
kosz Bruesa v Gran Canaria (-3)
AKO: 1,85
Stawka: 3j


#2#
futbol Basel v St. Gallen
kosz Polonia SPEC v Znicz Jarosław
AKO: 1,96
Stawka: 3j

#3#
futbol Verona v Treviso under 2,5
futbol Birmingham v Southampton Southampton strzeli
AKO: 2,16
Stawka: 3j

papa