|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 618
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2006
Posty: 618 |
Witam Postanowiłem sobie założyć temacik, zobaczymy co z jego wyjdzie. Gram w przedziale 1-5 jednostek. Zamierzam zbierać na "waciki" itp, czyli na drobne wydatki  Prawdopodobnie każde wygrane 10j, będę wypłacał. Gram single i duble - w porywach triple. Buk - GB. Temat zamierzam prowadzić, dopóki mi się nie znudzi, lub kiedy będę musiał go zamknąć z powodu bankructwa #1#  Bruesa v Gran Canaria (-3)AKO: 1,85 Stawka: 3j #2# Basel v St. Gallen Polonia SPEC v Znicz Jarosław AKO: 1,96 Stawka: 3j #3#  Verona v Treviso under 2,5  Birmingham v Southampton Southampton strzeli AKO: 2,16 Stawka: 3j 
|
|
|
Link skopiowany do schowka