Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 14 1 2 4 5 6 7 8 13 14
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Okay. Ten numer z alt+shift dziala tylko jednorazowo. I za chwile przelacza sie znowu. Jesli chodzi o ikone PL i ikone klawiatury oraz "pokaz jezyk" nie istnieje - tak jak pisalem wyzej. Nie mam tego, a nie wiem gzie to moze sie znajdowac oprcz paska (przeszukalem seerchem caly komputer i nie ma tego). BitCometa nie mam.

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Widać słabo szukałeś...
Panel Sterowania -> Klawiatura -> zakładka "Ustawienia regionalne"
Dalej powinieneś sobie poradzić...
papa

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Nie mam takiej zakladki frown

Mam tylko szybkosc i sprzet jako zakladki.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Robisz tak:

Panel Sterowania -> Opcje regionalne i językowe -> zakładka "Języki" -> Przycisk "szczegóły" - i tutaj zmieniasz język na "Polski(programisty)"

smile

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Ha ha, dobra dodalem ten polski programisty, chociaz na razie literki nie przywrocilo ale moze bo restarcie przywroci bo program mruczy ze jeden z uzytkownikow (to niby ja). Ale juz jestem blisko, czuje to. Dzieki Panowie.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 951
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 951
potrzebuje programy którym będę mógł tworzyć obrazy płyty. Z góry dzięki.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
k9copy
Ripper DVD Thoggen

a z windowsowych: alcohol, poweriso, nero itp itd...

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Jeszcze bardzo dobry jest DAEMON Tools.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
bardzo szybkie i wazne pytanie......jak sie nazywa ten program ktory pozwoli mi na sprawdzanie kto i w jakie stronki wchodzil na moim kompie......i gdzie go moge znalezc....jezeli ktos moze mi tez doradzic jak moge odczytac tresc rozmow czata na skype jezeli ktos rozmawial na moim kompie przez skypa.....prosze o szybka odpowiedz bo zostala mi tylko godzinka czasu na zainstalowanie tego wszystkiego

Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Originally Posted by pawcio1
bardzo szybkie i wazne pytanie......jak sie nazywa ten program ktory pozwoli mi na sprawdzanie kto i w jakie stronki wchodzil na moim kompie......i gdzie go moge znalezc....jezeli ktos moze mi tez doradzic jak moge odczytac tresc rozmow czata na skype jezeli ktos rozmawial na moim kompie przez skypa.....prosze o szybka odpowiedz bo zostala mi tylko godzinka czasu na zainstalowanie tego wszystkiego

chcemy szpiegować dziewczynę ?? Nieladnie :PP

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
Pytanie odnosnie POWER POINTA

#1. jak dodac do prezentacji mp3 i zeby to wszystko ladnie chodzilo
#2. jak to zlozyc w calosc, zebym nie musial dodatkowo wciskac F5

Dołączył: Nov 2005
Posty: 159
Z
member
member
Z Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 159
Witam ja mam taki problem z kompem, że normalnie komputer chodzi sobie cały dzień i się nie wyłączy a ja wpadam wieczorkiem i posiedze z godzinke moze 2 i buuu siada, tak samo miałem przed formatem nie weim co sie dzieje pomocy

Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
Originally Posted by Mitul
Originally Posted by pawcio1
bardzo szybkie i wazne pytanie......jak sie nazywa ten program ktory pozwoli mi na sprawdzanie kto i w jakie stronki wchodzil na moim kompie......i gdzie go moge znalezc....jezeli ktos moze mi tez doradzic jak moge odczytac tresc rozmow czata na skype jezeli ktos rozmawial na moim kompie przez skypa.....prosze o szybka odpowiedz bo zostala mi tylko godzinka czasu na zainstalowanie tego wszystkiego

chcemy szpiegować dziewczynę ?? Nieladnie :PP

a tam nieladnie......po prostu musze ja nauczyc pokory....da ktos adres do tego programiku??

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Jeżeli masz zapisywanie historii w przeglądarce, to wejdź w nią i sprawdź. O żadnym programie do tego nie słyszałem. A rozmowy są w archiwum jak jest prowadzone.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
tak...wszystko jasne...tylko ze ma swojego skypa i nie moge sie na jej konto zalogowac....to ciekawe jak mam sprawdzic

Dołączył: Sep 2006
Posty: 990
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 990
a ja potrzebowałbym jakiś program (lub coś w tym rodzaju ;)) za pomocą którego można oglądac meczyki w sieci ;P

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Originally Posted by pawcio1
tak...wszystko jasne...tylko ze ma swojego skypa i nie moge sie na jej konto zalogowac....to ciekawe jak mam sprawdzic

Podać ci jej hasło?

Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
Originally Posted by Zbigniew
Originally Posted by pawcio1
tak...wszystko jasne...tylko ze ma swojego skypa i nie moge sie na jej konto zalogowac....to ciekawe jak mam sprawdzic

Podać ci jej hasło?

no jasne....bede z Ciebie dumny.....ba...nawet moge Ci ja sprzedac na jedna noc.....wszystko jest kwestia ceny....

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
C
veteran
veteran
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
http://rapidshare.com/en/premium.html

Ma ktos abonament na tej stronie? Oplaca se go wykupic?Sciagam z niej pliki (najczesciej filmy) ale po sciagnieciu fragmentu muszcze czekac 120 min. Jezeli sie wykupi abonanemt to mozna sciagac jeden kawalek za drugim?lub kilka na raz ...?
Prosze o rady i informacje jak ktos posiada.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 414
addict
addict
Dołączył: Dec 2006
Posty: 414
Wie ktoś czy można mając jeden komp grać w pokerka na dwóch monitorach w rożnych pokerrommach??

Strona 6 z 14 1 2 4 5 6 7 8 13 14

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (burbon, forty, rafal08), 1,365 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,245
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1