Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 12 1 2 3 4 11 12
#114076 24/06/2002 17:14
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820
W sts kurs 6 na M.LEE dodać do tego przegraną kurnikowej i wygraną Matheu z Clavetem i jest niezłe ako <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Bonus: Unibet
#114077 24/06/2002 17:29
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273
Czy zna ktoś jakąś stronę z wynikami na żywo?

#114078 24/06/2002 17:37
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Quote
Oryginalnie wysłał tw30:
[qb]Czy zna ktoś jakąś stronę z wynikami na żywo?[/qb]
http://www.wimbledon.org/

i launch real-time scoreboard

#114079 24/06/2002 17:39
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273
Dzięki Kura

#114080 24/06/2002 17:51
Dołączył: Aug 2001
Posty: 28
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 28
Quote
Oryginalnie wysłał Lamberciak:
[qb]Wie ktoś może, która stacja telewizyjna transmituje w tym roku Wimbledon?[/qb]
niestety zadna.

#114081 24/06/2002 18:14
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
Molderek dlaczego zadna...???

Teraz leci LIVE Agassi na ARD 1.....

#114082 24/06/2002 18:59
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
WITAM
JA STAWIAŁEM na wygrane kiefera,kratovhvila,krajicka,voinea,canasa,kafelnikova,arthursa,schalkena,gambila,philipoussisa
kurs 7.24*100=651,6 do wyciągnięcia

#114083 24/06/2002 19:00
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
M
member
member
M Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
ale c***nia! beck dostanie w dupsko

#114084 24/06/2002 19:23
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
Quote
Oryginalnie wysłał master_thief:
[qb]ale c***nia! beck dostanie w dupsko[/qb]
Wszystko na to wskazuje, ale... panowie graj¹ teraz tie-breaka przy stanie 2:0 w setach dla Simoniego. Zaczekajmy jeszcze... :-)

#114085 24/06/2002 20:09
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Quote
Oryginalnie wysłał master_thief:
[qb]ale c***nia! beck dostanie w dupsko[/qb]
No i prosze - wygral dwa nastepne i wygrywa w trzecim. Nie ma sie co przedwczesnie ani wk..... ani podniecac

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

McKracken

#114086 24/06/2002 20:26
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
M
member
member
M Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
beck wygral! to sie nazywa walka. nawet w tak beznadziejnej sytuacji chlop sie zmobilizowal, duze brawa.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#114087 24/06/2002 23:54
Dołączył: May 2002
Posty: 400
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 400
Wlasnie skonczyl sie mecz Thomann-Hipfl.Kto obstawial to spotkanie i obserwowal wynik live musial dostawac niezlych palpitacji serca.

Thomann-Hipfl 6:1 7:6 3:6 4:6 11:9

#114088 25/06/2002 00:11
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Ja mogę powiedzieć tyle oby nasi faworyci wygrywali jutro gładko w 3 setach - dzisiaj 2 maratony to za dużo jak na moje nerwy; na szczęście wszystko skóńczyło się po mojej myśli brawo dla Becka za walkę i Thomanna za obronienie m.in. piłki meczowej - Wimbledon zaczął się emocjonująco <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#114089 25/06/2002 00:33
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
A co ja mam powiedzieć ?! Zaczęło się od Pierce - Molik, niestety bez szczęśliwego zakończenia. Potem horror zafundował mi Gonzales, potem Thomann
a teraz jeszcze Delgado. Po pierwszych dwóch setach byłem pogodzony z losem, w trzecim Lapentti miał piłki meczowe przy własnym serwisie, jakimś cudem nie skończył. Delgado wygrał tie-break, wygrał czwartego seta, przełamał w piątym i gdy się zrobiło 5-4 i miał trzy piłki meczowe przy własnym serwisie to potrafił przegrać tego gema i jeszcze dwa następne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#114090 25/06/2002 00:43
Dołączył: May 2002
Posty: 83
F
journeyman
journeyman
F Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 83
Kurcze przez becka i thomanna zawal a przez larssona smierc czemuz on przegral z tym spadea <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Pozdrowka

#114091 25/06/2002 01:26
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Quote
Oryginalnie wysłał uQ$:
[qb]A co ja mam powiedzieć ?! Zaczęło się od Pierce - Molik, niestety bez szczęśliwego zakończenia. Potem horror zafundował mi Gonzales, potem Thomann
a teraz jeszcze Delgado. Po pierwszych dwóch setach byłem pogodzony z losem, w trzecim Lapentti miał piłki meczowe przy własnym serwisie, jakimś cudem nie skończył. Delgado wygrał tie-break, wygrał czwartego seta, przełamał w piątym i gdy się zrobiło 5-4 i miał trzy piłki meczowe przy własnym serwisie to potrafił przegrać tego gema i jeszcze dwa następne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb]
Wiesz uq$ ja tez sie zalamałem co zrobił delgado naprade sztuka bylo to przegrać, widac mamy wirtuoza co tak przegrywa (delgado) załamka.
Pozdrawiam Pawka

#114092 25/06/2002 04:10
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Na wynik Thommanna tez nerwowo czekalem , wszedl tez ladnie i Mathieu i Panova ale znow zawiodl Mirnyi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
pierwszy dzien Wimbledoniku raczej jednak bez nispodzianki

#114093 25/06/2002 05:06
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
A oto kilka typów na jut... ekhm.. na dzisiaj:-) :

STS

81 Mamiit - Carraz 1.85
100 Robredo - Sluiter 1.65
106 Sargsian - Vicente 1.30
108 Koubek - Bower 1.90 (2.1 w Totomixie)
107 Schuettler - Arazi 1.85 (2 w Totomixie)
109 Dupuis - Sa 1.65
105 Economidis - Lopez F. 1.45
89 Morrison - Okun 1.45
90 Chang - Burgsmueller 1.45
93 Voinea - Coutelot 1.40

I ewentualnie:

110 Gaudenzi - Waske 1.70
101 Stepanek - Saulnier 1.85
97 Draper S. - Caratti 1.50

Jak już wczeœniej pisano, możliwe jest jeszcze zwycięstwo Bjorkmana nad Henmanem. Pozdrawiam.

#114094 25/06/2002 15:06
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820
Moje propozycje na dziś
Prof:
412 1 (1,42) Mikaelian-Drake
418 1 (1,91) Farina-Frazier
439 1 (1,98) Majoli-Pisnik
369 2 (1,8) Arazi-Shuttler
+
OO4 1 (2,05) Korea-Niemcy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#114095 25/06/2002 15:23
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
Quote
Oryginalnie wysłał barabasz:
[qb]
439 1 (1,98) Majoli-Pisnik
369 2 (1,8) Arazi-Shuttler
[/qb]
O ile w pierwszym z wyżej wymienionych meczów zalecałbym daleko idącą ostrożność, to w drugim radziłbym stawiać na Araziego. Bilans spotkań tych panów to 3-0 dla Hichama plus dobre przygotowanie Araziego do Wimbledonu powinny jednoznacznie zaowocować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .

Strona 2 z 12 1 2 3 4 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, $-man, ANZELMO, Sensei, aker, forty, alfa, Lukasz111), 2,564 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,336
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1