|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820 |
W sts kurs 6 na M.LEE dodać do tego przegraną kurnikowej i wygraną Matheu z Clavetem i jest niezłe ako <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273 |
Czy zna ktoś jakąś stronę z wynikami na żywo?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Oryginalnie wysłał tw30: [qb]Czy zna ktoś jakąś stronę z wynikami na żywo?[/qb] http://www.wimbledon.org/ i launch real-time scoreboard
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 28
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2001
Posty: 28 |
Oryginalnie wysłał Lamberciak: [qb]Wie ktoś może, która stacja telewizyjna transmituje w tym roku Wimbledon?[/qb] niestety zadna.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810 |
Molderek dlaczego zadna...???
Teraz leci LIVE Agassi na ARD 1.....
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
WITAM JA STAWIAŁEM na wygrane kiefera,kratovhvila,krajicka,voinea,canasa,kafelnikova,arthursa,schalkena,gambila,philipoussisa kurs 7.24*100=651,6 do wyciągnięcia
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195 |
ale c***nia! beck dostanie w dupsko
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590 |
Oryginalnie wysłał master_thief: [qb]ale c***nia! beck dostanie w dupsko[/qb] Wszystko na to wskazuje, ale... panowie graj¹ teraz tie-breaka przy stanie 2:0 w setach dla Simoniego. Zaczekajmy jeszcze... :-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679 |
Oryginalnie wysłał master_thief: [qb]ale c***nia! beck dostanie w dupsko[/qb] No i prosze - wygral dwa nastepne i wygrywa w trzecim. Nie ma sie co przedwczesnie ani wk..... ani podniecac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: McKracken
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195 |
beck wygral! to sie nazywa walka. nawet w tak beznadziejnej sytuacji chlop sie zmobilizowal, duze brawa. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 400
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2002
Posty: 400 |
Wlasnie skonczyl sie mecz Thomann-Hipfl.Kto obstawial to spotkanie i obserwowal wynik live musial dostawac niezlych palpitacji serca.
Thomann-Hipfl 6:1 7:6 3:6 4:6 11:9
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Ja mogę powiedzieć tyle oby nasi faworyci wygrywali jutro gładko w 3 setach - dzisiaj 2 maratony to za dużo jak na moje nerwy; na szczęście wszystko skóńczyło się po mojej myśli brawo dla Becka za walkę i Thomanna za obronienie m.in. piłki meczowej - Wimbledon zaczął się emocjonująco <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177 |
A co ja mam powiedzieć ?! Zaczęło się od Pierce - Molik, niestety bez szczęśliwego zakończenia. Potem horror zafundował mi Gonzales, potem Thomann a teraz jeszcze Delgado. Po pierwszych dwóch setach byłem pogodzony z losem, w trzecim Lapentti miał piłki meczowe przy własnym serwisie, jakimś cudem nie skończył. Delgado wygrał tie-break, wygrał czwartego seta, przełamał w piątym i gdy się zrobiło 5-4 i miał trzy piłki meczowe przy własnym serwisie to potrafił przegrać tego gema i jeszcze dwa następne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 83
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2002
Posty: 83 |
Kurcze przez becka i thomanna zawal a przez larssona smierc czemuz on przegral z tym spadea <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Pozdrowka
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531 |
Oryginalnie wysłał uQ$: [qb]A co ja mam powiedzieć ?! Zaczęło się od Pierce - Molik, niestety bez szczęśliwego zakończenia. Potem horror zafundował mi Gonzales, potem Thomann a teraz jeszcze Delgado. Po pierwszych dwóch setach byłem pogodzony z losem, w trzecim Lapentti miał piłki meczowe przy własnym serwisie, jakimś cudem nie skończył. Delgado wygrał tie-break, wygrał czwartego seta, przełamał w piątym i gdy się zrobiło 5-4 i miał trzy piłki meczowe przy własnym serwisie to potrafił przegrać tego gema i jeszcze dwa następne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb] Wiesz uq$ ja tez sie zalamałem co zrobił delgado naprade sztuka bylo to przegrać, widac mamy wirtuoza co tak przegrywa (delgado) załamka. Pozdrawiam Pawka
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Na wynik Thommanna tez nerwowo czekalem , wszedl tez ladnie i Mathieu i Panova ale znow zawiodl Mirnyi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> pierwszy dzien Wimbledoniku raczej jednak bez nispodzianki
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590 |
A oto kilka typów na jut... ekhm.. na dzisiaj:-) :
STS
81 Mamiit - Carraz 1.85 100 Robredo - Sluiter 1.65 106 Sargsian - Vicente 1.30 108 Koubek - Bower 1.90 (2.1 w Totomixie) 107 Schuettler - Arazi 1.85 (2 w Totomixie) 109 Dupuis - Sa 1.65 105 Economidis - Lopez F. 1.45 89 Morrison - Okun 1.45 90 Chang - Burgsmueller 1.45 93 Voinea - Coutelot 1.40
I ewentualnie:
110 Gaudenzi - Waske 1.70 101 Stepanek - Saulnier 1.85 97 Draper S. - Caratti 1.50
Jak już wczeœniej pisano, możliwe jest jeszcze zwycięstwo Bjorkmana nad Henmanem. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820 |
Moje propozycje na dziś Prof: 412 1 (1,42) Mikaelian-Drake 418 1 (1,91) Farina-Frazier 439 1 (1,98) Majoli-Pisnik 369 2 (1,8) Arazi-Shuttler + OO4 1 (2,05) Korea-Niemcy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590 |
Oryginalnie wysłał barabasz: [qb] 439 1 (1,98) Majoli-Pisnik 369 2 (1,8) Arazi-Shuttler [/qb] O ile w pierwszym z wyżej wymienionych meczów zalecałbym daleko idącą ostrożność, to w drugim radziłbym stawiać na Araziego. Bilans spotkań tych panów to 3-0 dla Hichama plus dobre przygotowanie Araziego do Wimbledonu powinny jednoznacznie zaowocować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|