|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Mikaelian
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802 |
Safin to zajebany rus zas postawilem i zas dupcy jaki ciula. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590 |
Khe khe,ktoś tu się chyba dopraszał niespodzianek... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> O Safina bym się jeszcze tak bardzo nie martwił, choć przegrywa już 2:0 w setach...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
Mam problem,mial sie wczoraj odbyc mecz-debel kobiecy Callens/Shaugh.- Molik/Serna.NIe odbyl sie?Nie ma nigdzie wyniku,a jak dzisiaj przegladalem mecze na wimbledonie rowniez go nie ma.Prosze o jakies informacje...Z gory dziekuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713 |
Safin sobie radzi. Sampras z reszta tez.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810 |
Mankiet...Callens/Shaughnessy(koza jedna) graja jutro
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679 |
No i prosze:
Mr Gambill dal d.... podobnie jak Mr Robredo wczoraj. Zupelnie jakby nie zdawali sobie sprawy, ze gdzies tam w dalekiej Polsce jakis McKracken postawil na nich kase <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
(jakis) McKracken
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 126
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2001
Posty: 126 |
Witam! nie znam się na tenisie, a widzę, że na tym forum jest wielu dobrych typerów tenisowych. proszę o radę, jakie mecze czwartkowe warto obstawic? interesowałyby mnie 3 spotkania o kursie po 1.3, które według Was sa najbardziej prawdopodobne z góry dzięki za pomoc. pzdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590 |
Oryginalnie wysłał Morris: [qb]Witam! nie znam się na tenisie, a widzę, że na tym forum jest wielu dobrych typerów tenisowych. proszę o radę, jakie mecze czwartkowe warto obstawic? interesowałyby mnie 3 spotkania o kursie po 1.3, które według Was sa najbardziej prawdopodobne z góry dzięki za pomoc. pzdr.[/qb] Chętnie bym ci pomógł, ale po dzisiejszych cudach raczej zamilknę na pewien czas... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: A niech tam... Trzy spotkania: 470 Koubek - Sa 1.65 1.95 466 Sluiter - Stepanek 1.35 2.60 461 Schalken - Chang 1.25 3.00 a zamiast Koubka mozesz jeszcze zagrac 433 Sugiyama - Razzano 1.30 2.70
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 215
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2002
Posty: 215 |
Oryginalnie wysłał Lamberciak: Chętnie bym ci pomógł, ale po dzisiejszych cudach raczej zamilknę na pewien czas... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: A niech tam... Trzy spotkania:
470 Koubek - Sa 1.65 1.95 zarowno koubek jak i sa wyrownali rekordy zyciowe na wimbledonie - dotarli do 2 rundy. ja bym jednak nie byl taki pewien koubka. odradzam zdecydowanie ta pare. dla mnie no bet
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828 |
No to sypnelo dzis wynikami: Marat, Pete, Andre - juz jada do domu. Cdn.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Jutro postaram sie rano skrobnac troszke o kilku spotkaniach, ale to jutro bo dzis trzeba zrobic analizke.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820 |
Szkoda Samprasa . Nie zdąrzyłem postawić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 83
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2002
Posty: 83 |
Oryginalnie wysłał funkymc: [qb]Wszystko za profem(kursy z wczoraj) Mezczyzni: 376 Malisse-Spadea 1 1,36 6/10 WESZLO 377 Rusedski-H.Lee 1 1,15 7/10(ale odradzam osobiscie) WESZLO 382 Krajicek-J.Blake 1 1,58 5/10 WESZLO 389 Lapentti-Cowan 1 1,6 6/10 WESZLO 387 Arthurs-Novak 1 1,4 8/10 WESZLO 385 Nalbandian-Mathieu 2 2,1 4/10 WTOPA 386 Gambill-Dent 1 1,48 8/10 WTOPA!!!!!! Kobiety: 394 Pierce-Testud 2 1,8 3/10 WTOPA 397 Mauresmo-Grande 1 1,19 9/10 WESZLO 407 Rubin-Tulyaganova 1 1,2 9/10 WESZLO 409 C.Fernand.-Callens 1 1,45 7/10 WTOPA Pozdr[/qb] Tak wiec skutecznosc na dzis 7/11=64% POZDR
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
witam .... ach ten dzisiejsze wtopy faworytów spać nie mogę przez nie a teraz typy prof. - sts HEWITT - carazz 1 1,03 1,03 nie widzę innej możliwości jak wygrana lleytona
J. NIEMINEN - knowle 1 1,7 1,65 1 wygrany challenger o którym pierwszy raz slyszałem z ledwo znanymi zawodnikami oraz bilans tegoroczny (1 mecz wygrany - 6 porażek), no i dojście aż do 2 rundy to jak dla mnie kres możliwości dla austryjaka knowle, a nieminen w tym sezonie gra ladnie smile i dlatego jest moim faworytem w tym spotkaniu
HENMAN - draper 1 1,07 1,08 tu rownież nie widze innej możliwości jak wygrana faworyta
FERREIRA - ljubicic 1,47 1,50 grali ze sobą 2 razy i jest remis 1-1, ale w tym roku ferreira pokonal chorwata już w wielkim szlemie i myśle że dokona tej sztuki po raz kolejny , do tego jest w niezlej dyspozycji ,a chorwat i tak już ustanowil na tym turnieju swój rekord jakim jest osiągnięcie 2 rundy
no i mam nadzieje że po tym jak kilku znanych graczy zafundowało mi mad to teraz może nadrobię straty finansowe
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
a teraz typy na kobitki i kursy prof. - sts
V.Wiliams - ruano pascal 1,03 1,03 seles - de los rios 1,04 1,04 dementeva - loit 1,14 1,18 henin - chladkowa 1,05 1,05
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Oryginalnie wysłał grajek: [qb] J. NIEMINEN - knowle 1 1,7 1,65 a nieminen w tym sezonie gra ladnie smile i dlatego jest moim faworytem w tym spotkaniu
[/qb] Queen's Club $800K 2002 (grass) Motomura, Gouichi (n/a) Nieminen, Jarkko (n/a) 6-2 6-4 Nottingham $381K 2002 (grass) Parmar, Arvind (2.50) Nieminen, Jarkko (1.60) 6-3 6-2 co do faworytów za 1.05 - to myśle że każdy sam musi się nauczyć po kilku wtopach że takich kursów sie nie gra - przykład Johanson - czy ktoś przypuszczał że Szwed może przegrać z Sarettą?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820 |
Możę teraz u kobiet coś się ruszy. Może już czas na np C.Martinez i Malejewą
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820 |
Czy są sensowne szanse że już sobie pojadą do do domu? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767 |
witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> moje typy na czwartek: Juan Carlos Ferrero v. Jeff Morrison 1 Tim Henman v. Scott Draper 1 Lleyton Hewitt v. Gregory Carraz 1 Marc Rosset v. Nicolas Escude 2 Denisa Chladkova v. Justine Henin 2 Michael Chang v. Sjeng Schalken 1 Jan Vacek v. Mario Ancic 1 Vera Zvonareva v. Iva Majoli 2 Gagliardi v. Magdalena Maleeva 2 Fabrice Santoro v. Adrian Voinea 1 Canas v. Feliciano Lopez 1 Barbara Schett v. Myriam Casanova 1 Wynne Prakusya v. Lisa Raymond 2 Raemon Sluiter v. Radek Stepanek 2 Virginie Razzano v. Ai Sugiyama 2 Wayne Ferreira v. Ivan Ljubicic 1 Meilen Tu v. Angelique Widjaja 2 Silvia Farina v. Barbara Rittner 1 Elena Dementieva v. Emilie Loit 1 Kratochvil v. Irakli Labadze 1 pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|