uke: Mikaelian"> uke: Mikaelian">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 12 1 2 3 4 5 6 7 11 12
#114136 26/06/2002 18:53
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Mikaelian

Bonus: Unibet
#114137 26/06/2002 19:00
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Safin to zajebany rus zas postawilem i zas dupcy jaki ciula. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#114138 26/06/2002 19:26
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
Khe khe,ktoś tu się chyba dopraszał niespodzianek... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> O Safina bym się jeszcze tak bardzo nie martwił, choć przegrywa już 2:0 w setach...

#114139 26/06/2002 19:28
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Mam problem,mial sie wczoraj odbyc mecz-debel kobiecy Callens/Shaugh.- Molik/Serna.NIe odbyl sie?Nie ma nigdzie wyniku,a jak dzisiaj przegladalem mecze na wimbledonie rowniez go nie ma.Prosze o jakies informacje...Z gory dziekuje

#114140 26/06/2002 19:30
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
Safin sobie radzi.
Sampras z reszta tez.

#114141 26/06/2002 19:32
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
Mankiet...Callens/Shaughnessy(koza jedna) graja jutro

#114142 26/06/2002 20:50
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
No i prosze:

Mr Gambill dal d.... podobnie jak Mr Robredo wczoraj.
Zupelnie jakby nie zdawali sobie sprawy, ze gdzies tam w dalekiej Polsce jakis McKracken postawil na nich kase <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

(jakis) McKracken

#114143 26/06/2002 22:40
Dołączył: Nov 2001
Posty: 126
M
member
member
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 126
Witam!
nie znam się na tenisie, a widzę, że na tym forum jest wielu dobrych typerów tenisowych. proszę o radę, jakie mecze czwartkowe warto obstawic? interesowałyby mnie 3 spotkania o kursie po 1.3, które według Was sa najbardziej prawdopodobne
z góry dzięki za pomoc.
pzdr.

#114144 26/06/2002 23:08
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
Quote
Oryginalnie wysłał Morris:
[qb]Witam!
nie znam się na tenisie, a widzę, że na tym forum jest wielu dobrych typerów tenisowych. proszę o radę, jakie mecze czwartkowe warto obstawic? interesowałyby mnie 3 spotkania o kursie po 1.3, które według Was sa najbardziej prawdopodobne
z góry dzięki za pomoc.
pzdr.[/qb]
Chętnie bym ci pomógł, ale po dzisiejszych cudach raczej zamilknę na pewien czas... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: A niech tam... Trzy spotkania:

470 Koubek - Sa 1.65 1.95
466 Sluiter - Stepanek 1.35 2.60
461 Schalken - Chang 1.25 3.00

a zamiast Koubka mozesz jeszcze zagrac
433 Sugiyama - Razzano 1.30 2.70

#114145 26/06/2002 23:27
Dołączył: Feb 2002
Posty: 215
S
S Offline
enthusiast
S
enthusiast
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 215
Quote
Oryginalnie wysłał Lamberciak:
Chętnie bym ci pomógł, ale po dzisiejszych cudach raczej zamilknę na pewien czas... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: A niech tam... Trzy spotkania:

470 Koubek - Sa 1.65 1.95
zarowno koubek jak i sa wyrownali rekordy zyciowe na wimbledonie - dotarli do 2 rundy. ja bym jednak nie byl taki pewien koubka. odradzam zdecydowanie ta pare. dla mnie no bet

#114146 27/06/2002 00:40
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
R
raf Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
No to sypnelo dzis wynikami: Marat, Pete, Andre - juz jada do domu. Cdn.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Jutro postaram sie rano skrobnac troszke o kilku spotkaniach, ale to jutro bo dzis trzeba zrobic analizke.

#114147 27/06/2002 01:18
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Safin sobie poradzil:).

#114148 27/06/2002 02:41
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820
Szkoda Samprasa . Nie zdąrzyłem postawić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#114149 27/06/2002 03:09
Dołączył: May 2002
Posty: 83
F
journeyman
journeyman
F Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 83
Quote
Oryginalnie wysłał funkymc:
[qb]Wszystko za profem(kursy z wczoraj)
Mezczyzni:
376 Malisse-Spadea 1 1,36 6/10 WESZLO
377 Rusedski-H.Lee 1 1,15 7/10(ale odradzam osobiscie) WESZLO
382 Krajicek-J.Blake 1 1,58 5/10 WESZLO
389 Lapentti-Cowan 1 1,6 6/10 WESZLO
387 Arthurs-Novak 1 1,4 8/10 WESZLO
385 Nalbandian-Mathieu 2 2,1 4/10 WTOPA
386 Gambill-Dent 1 1,48 8/10 WTOPA!!!!!!
Kobiety:
394 Pierce-Testud 2 1,8 3/10 WTOPA
397 Mauresmo-Grande 1 1,19 9/10 WESZLO
407 Rubin-Tulyaganova 1 1,2 9/10 WESZLO
409 C.Fernand.-Callens 1 1,45 7/10 WTOPA
Pozdr[/qb]
Tak wiec skutecznosc na dzis 7/11=64%
POZDR

#114150 27/06/2002 04:08
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
witam .... ach ten dzisiejsze wtopy faworytów spać nie mogę przez nie
a teraz typy prof. - sts
HEWITT - carazz 1 1,03 1,03
nie widzę innej możliwości jak wygrana lleytona

J. NIEMINEN - knowle 1 1,7 1,65
1 wygrany challenger o którym pierwszy raz slyszałem z ledwo znanymi zawodnikami oraz bilans tegoroczny (1 mecz wygrany - 6 porażek), no i dojście aż do 2 rundy to jak dla mnie kres możliwości dla austryjaka knowle, a nieminen w tym sezonie gra ladnie smile i dlatego jest moim faworytem w tym spotkaniu

HENMAN - draper 1 1,07 1,08
tu rownież nie widze innej możliwości jak wygrana faworyta

FERREIRA - ljubicic 1,47 1,50
grali ze sobą 2 razy i jest remis 1-1, ale w tym roku ferreira pokonal chorwata już w wielkim szlemie i myśle że dokona tej sztuki po raz kolejny , do tego jest w niezlej dyspozycji ,a chorwat i tak już ustanowil na tym turnieju swój rekord jakim jest osiągnięcie 2 rundy

no i mam nadzieje że po tym jak kilku znanych graczy zafundowało mi mad to teraz może nadrobię straty finansowe

#114151 27/06/2002 04:21
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
a teraz typy na kobitki
i kursy prof. - sts

V.Wiliams - ruano pascal 1,03 1,03
seles - de los rios 1,04 1,04
dementeva - loit 1,14 1,18
henin - chladkowa 1,05 1,05

#114152 27/06/2002 04:25
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Quote
Oryginalnie wysłał grajek:
[qb]
J. NIEMINEN - knowle 1 1,7 1,65
a nieminen w tym sezonie gra ladnie smile i dlatego jest moim faworytem w tym spotkaniu

[/qb]
Queen's Club $800K 2002 (grass) Motomura, Gouichi (n/a) Nieminen, Jarkko (n/a) 6-2 6-4

Nottingham $381K 2002 (grass) Parmar, Arvind (2.50) Nieminen, Jarkko (1.60) 6-3 6-2

co do faworytów za 1.05 - to myśle że każdy sam musi się nauczyć po kilku wtopach że takich kursów sie nie gra - przykład Johanson - czy ktoś przypuszczał że Szwed może przegrać z Sarettą?

#114153 27/06/2002 04:37
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820
Możę teraz u kobiet coś się ruszy. Może już czas na np C.Martinez i Malejewą

#114154 27/06/2002 04:42
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820
Czy są sensowne szanse że już sobie pojadą do do domu? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#114155 27/06/2002 04:43
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
moje typy na czwartek:
Juan Carlos Ferrero v. Jeff Morrison 1
Tim Henman v. Scott Draper 1
Lleyton Hewitt v. Gregory Carraz 1
Marc Rosset v. Nicolas Escude 2
Denisa Chladkova v. Justine Henin 2
Michael Chang v. Sjeng Schalken 1
Jan Vacek v. Mario Ancic 1
Vera Zvonareva v. Iva Majoli 2
Gagliardi v. Magdalena Maleeva 2
Fabrice Santoro v. Adrian Voinea 1
Canas v. Feliciano Lopez 1
Barbara Schett v. Myriam Casanova 1
Wynne Prakusya v. Lisa Raymond 2
Raemon Sluiter v. Radek Stepanek 2
Virginie Razzano v. Ai Sugiyama 2
Wayne Ferreira v. Ivan Ljubicic 1
Meilen Tu v. Angelique Widjaja 2
Silvia Farina v. Barbara Rittner 1
Elena Dementieva v. Emilie Loit 1
Kratochvil v. Irakli Labadze 1
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Strona 5 z 12 1 2 3 4 5 6 7 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, burbon, latajaca_holenderka, rafal08, aker), 2,663 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,217
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1