Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#11409 25/10/2001 16:09
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam wszystkich serdecznie! Pozwoliłem sobie założyć tutaj nowy temat ponieważ jestem ciekawy jakie są najbardziej ulubione Wasze systemy gry. A mianowicie każdy chętny może tutaj podzielić się z innymi swoją strategiągry! Czy preferujecie grę na 1 mecz, a może gracie systemem. Ja najbardziej preferuję system 6z7 oraz 6z8 i w tyc wypadkach nie dodaję pewniaków. Czasami zagram np 3z4 lub 4z5 i dodaję ze dwa, trzy pewniaki. Co sądzicie o mojej metodzie gry. Jakie są Wasze sprawdzone kombinacje. Jeżeli ktoś nie jest zadowolony, że otworzyłem tutaj nowy temat to proszę niech komentarz zostawi dla siebie. :rolleyes:

Bonus: Unibet
#11410 25/10/2001 16:44
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
witam
najczęściej, choć zależy to od przekonania, czy typy są wystarczająco pewne, gram systemem:
4 pewniaki (od 1,60 do 2,20 chyba, że trafi się jakiś grubszy rodzynek) i te pewniaki rozpisuje na 4 kupony ( założenie, że trafię trzy 123,124,134,234)
to przebijam systemem najczęściej 4/7 z meczami trudniejszymi. (czasem 3/6)
Na ogół nie gram notowań niższych niż 1,50, ponieważ to się za często źle kończy.

#11411 25/10/2001 16:48
Dołączył: Apr 2001
Posty: 572
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 572
System to nie to samo co rozpis,ja wole używać nazwy rozpis bo bardziej pasuje !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Mój ulubiony rozpis:
2z3(kursy około 2) + 1pewniak(1,3) i tak gram lige rosyjską(hokej) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#11412 28/10/2001 22:20
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
temat jak najbardziej potrzebny ponieważ można się czegoś nauczyć.(wielki plus).

gram podobnie jak ty tylko gdy gram 6z8 do daję jeszcze dwa pewniaki (do 1,4 przeważnie hokej rosyjski lub fiński). czasami zagram też 3z5 ale kursy są wtedy wysoki (powyżej 3).

--------------------------------------------------

P.s. rozpis jest lepszym słowem niż system. :eek: :eek: :eek:

#11413 29/10/2001 01:24
Dołączył: Oct 2001
Posty: 41
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 41
Panowie a gdzei ja poczytam o mozliwosciach "Rozpisu" np.: w STS"ie? na ich stronie sa tylko wytlumaczone zaklady systemowe oraz "jednenastka [?1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ]
Jestem nowym adoratorem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> bukmacherstwa - wciga jak cholera :> i bardzo prosze o wytlumaczenie mi tegoz pojecia...

#11414 29/10/2001 01:35
Dołączył: Oct 2001
Posty: 41
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 41
A i zapomnialem dodac iz dzisiaj ambitnie powedrowalem do Sopockeigo STS'u i obstawilem czeska lige hokejowa, + mecz tenisowy [Szwecja] Henman'a z Federer'em na 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , lacnie 5 meczy, w ROZPISIE 4z5, niestety z duza pomoca sympatycznej pani w punkcie STS <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> qtora oznajmila ze by grac rozpisem, i obstawic konkretna STAWKE, nalezy przeznaczyc na ten cel max. 10 zlociszy i ta ze sume gdy podzielimy przez ilosc m. - w tym wypadku 5! uzyskujemy WKLAD, mianowicie 2 zlote!
TAk wiec z tego wynika ze warto grac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> korzystaja z rozpisu gdyz przynajmniej zwieksza sie prawdopodobienstwo "zwrotu kosztow..." <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> , ale nie jest to zas korzystne dla tych co stawiaja malo pineniazkow na kupony...
Ja natomiast pragne was zapytac byscie oswiecili mnie konkretnie jak to do konca jest z ta stawka ktora moge postawic? - bo co bedzie jezeli postawie jako stawke 2 zlote a ze bedzie to rozpis 3z4 jako wklad na postrzegolny mecz wyniesie mi 50 groszy???? Dobrze to rozumie?!? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Oraz jeszcze jeden dylemat, otoz jakie sa mozliwe rozpisy w STS'ie, a dla "chetnych" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> w Proffesional'u, TOTOmix oraz Betako?!
Hmm..., co myslicie o tym ostatnim,.. ma do niego blisko bo siedzi ponoc w No5, ale jakos mnie to nie przekkonuje... - zbyt kameralne? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#11415 29/10/2001 05:14
Dołączył: Oct 2001
Posty: 199
M
member
member
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 199
Ja często gram rozpis 3z6 (3 z 7, 3 z 8) przy czterech meczach w bloku (AKO w jednym bloku ok. 6). W soobotę np. trafiłem 4 bloki. Przy nakładzie 20zł wyjąłem prawie 1000. Możliwość takiego grania istnieje tylko w Profesjonalu. Oczywiście wadą tej metody jest duża ilość meczy na kuponie (średnio biorę ok. 25), ale przy takich "cudownych" wynikach jak sobotnie można nieźle na tym wygrać. Zaletą tej metody jest to, że przy dobrym układzie można nie trafić nawet kilka meczy i wygrać.
Dla niewtajemniczonych. Aby np przy rozpisie 3 z 6 trafić 3 bloki (minimalna wygrana) należy trafić wszystkie mecze w trzech blokach. Co przy najlepszym układzie wystarczy skutezność na poziomie 50% (w rzeczywistości potrzeba ok. 75%). Dla przykładu z sobotnich 25 meczy które postawiłem trafiłem 23 ( <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Hibernian i Winterthur).
Życzę powodzenia.

#11416 29/10/2001 15:02
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
sOap niestety jesteś w błędzie,3z4 to 4zakłady po 2zł.razem 8 zł.2 zł to min. stawka w STS,w profie.1zl.

#11417 30/10/2001 03:11
Dołączył: Oct 2001
Posty: 41
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 41
Jak juz wyzej wspomnialem jestem nowy i nie zabardzo rozumie i nigdzie nie doczytalem co to jest "TT"? ;( oraz AKO,...
hmm..., moze mi ktos to przyblizyc?

#11418 30/10/2001 03:17
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Ako czyli kurs sumaryczny jednego kuponu
TT - stawka wybierana przez grającego w Tabeli Typerów

#11419 30/10/2001 03:36
Dołączył: Oct 2001
Posty: 41
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 41
heh ;0


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, Sensei, Lukasz111, latajaca_holenderka, betowiec, aker, alfa), 2,516 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,131
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1