"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 12 1 2 5 6 7 8 9 11 12
#114176 27/06/2002 19:20
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820
Ferrero na razie dostaje baty 3:6 4:5 (mecz na ARD1) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#114177 27/06/2002 19:28
Dołączył: Jun 2002
Posty: 131
D
member
member
D Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 131
znowu niespodzianki/moje dwa pewniaczki na jutro
clement 1.4 prof
danilid. 1.48 prof

#114178 27/06/2002 19:51
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
Quote
Oryginalnie wysłał barabasz:
[qb]Ferrero na razie dostaje baty 3:6 4:5 (mecz na ARD1) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb]
Zabawne, bo Morrison jest podobno kontuzjowany. Nadwyrężony nadgarstek czy cuś podobnego... Inna rzecz, że mam go na 3 kuponach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .

#114179 27/06/2002 21:02
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam wszystkich na forum.
Oto co dzisiaj postawilem.
Escude-Rosset 2
Ferreira-Ljubicic 1
Koubek-Sa 1
Czekam na komentarze.

#114180 27/06/2002 21:10
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
Quote
Oryginalnie wysłał zery:
[qb]Witam wszystkich na forum.
Oto co dzisiaj postawilem.
Escude-Rosset 2
Ferreira-Ljubicic 1
Koubek-Sa 1
Czekam na komentarze.[/qb]
Komentarz: w powyższych spotkaniach każdy wynik możliwy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> .
A tak już serio, to Koubek i Ferreira powinni wygrać swoje mecze, natomiast wynik spotkania Escude'a z Rossetem ciężko przewidzieć (Escude odniósł w tamtym tygodniu kontuzję i nie wiadomo czy jest już w pełni sił), więc po takim kursie rozsądnie było zagrać na Szwajcara :-).

#114181 27/06/2002 21:11
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
no i po ferrero.....
a propo 3 rundy oto moje typy
kafelnikov - malisse 1
rusedski - roddick 2
philippoussis - kiefer 1
krajicek - srichaphan 2
z tym że ta dwójka taka niepewna
pavel - lapennti 2
clement - rochus 1

a z kobitek to:
pierce - granville 1
mauresmo - myskina 1
danilidou - oremans 2
capriatti - bedanova 1
rubina - panova 1

#114182 27/06/2002 21:18
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
Quote
Oryginalnie wysłał Kura:
[qb]Witam :
Expekt:
Voinea 2.7

a z kobiet :
Widaja 1.8
CAsanova 2.6
Lichowczewa 3.4[/qb]
Poszedłem za sugestiami kolegi i na jednym kuponie postawiłem Voineę, Casanovę i Lichowczewę :-) Jeœli jeszcze jutro wejdzie Kafel, Arthurs i Philippoussis to z chęci¹ kolegę na rękach ponoszę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Tak czy owak, chylę czoła.

#114183 27/06/2002 21:32
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Oto moje prognozy na jutro:
Clement-Rochus 1
Philippoussis-Kiefer 1
Capriati-Bedanova 1
Co myślicie o
Danilidou-Oremans 1
Kafielnikow-Malisse 2

#114184 27/06/2002 23:13
Dołączył: Jun 2002
Posty: 131
D
member
member
D Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 131
Powiedzcie co o tym myslicie ,chce tak zagrac jutro za niezła kase ,czy lepiej cos zmienic?
philip. 1.50 prof
arthurs. 1.52 prof
kafeln. 1.47 prof
danilid. 1.48 prof
clement. 1.37 prof

#114185 28/06/2002 00:18
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
ja bym sie zastanawial nad greczynka danilidou jak dla mnie nie jest to zbyt pewny typ szczegolnie po tym jak jej przeciwniczka MIRIAM OREMANS pokonala ona w poprzedniej rundzie rozstawiona z numerem 12 amerykanke shaugnessy
dygresja:ale prosze sie tym nie sugerowac ,moge nie mieć racji
osobiscie jutro zaryzykuje i postawie na oremans

#114186 28/06/2002 00:26
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
Quote
Oryginalnie wysłał Dejw:
[qb]Powiedzcie co o tym myslicie ,chce tak zagrac jutro za niezła kase ,czy lepiej cos zmienic?
philip. 1.50 prof
arthurs. 1.52 prof
kafeln. 1.47 prof
danilid. 1.48 prof
clement. 1.37 prof[/qb]
Rzeczywiście mecz Danilidou z Oremans jest chyba zbyt ryzykowny jak na spore pieniądze. IMO już pewniejszy wydaje się Roddick z Rusedskim po o niebo lepszym kursie (min. 1.8 na Roddicka). Phil, Wayne, Kafel i Arnaud powinni wygrać swoje mecze bez większych problemów (choć słowo "powinni wygrać" w kontekście tegorocznego Wimbledonu nabiera kompletnie nowego znaczenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ).

A sam postawię pewnie na Danilidou :-).

#114187 28/06/2002 00:49
Dołączył: Mar 2002
Posty: 307
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 307
Niektorzy tenisisci chyba powinni zrobic sobie rachunek sumienia czy rzeczywiscie dalej chca przebijac zolta pileczke zawodowo. Wezmy na przyklad niejakieko pana Koubka, szanowny tenisista wygral latwo pierwszego seta, w drugim zanosilo sie na rownie latwe zwyciestwo poniewaz w pewnym momencie prowadzil 5-2 ale oczywiscie szybko oddal seta, w trzecim zaczal dobrze od 2-0 ale oczywiscie rowniez przegral.O czwartym secie nie wspomne. Jezeli dalej niektorzy beda tak postepowali to w najblizszym czasie nalezy sie spodziewac bankructwa niektorych graczy (czytaj-mnie), naprawde zalosne jest to, ze niektorzy tak potrafia odfajkowac najwazniejszy turniej dla tenisistow. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> stop

#114188 28/06/2002 01:10
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
Pewnie ktos z rodziny siedzial na "live-betting" i czekal na najwyzszy kurs.

#114189 28/06/2002 01:42
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
Quote
Oryginalnie wysłał Kura:
[qb]Witam :
Expekt:
Voinea 2.7

a z kobiet :
Widaja 1.8
CAsanova 2.6
Lichowczewa 3.4[/qb]
Poszedłem za sugestiami kolegi i na jednym kuponie postawiłem Voineę, Casanovę i Lichowczewę :-) Jeœli jeszcze jutro wejdzie Kafel, Arthurs i Philippoussis to z chęci¹ kolegę na rękach ponoszę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Tak czy owak, chylę czoła.

#114190 28/06/2002 01:49
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Oj sypnelo niespodziankami - Canas tez sie nie popisal i chyba odfajkowal turniej
Na jutro moje typki 3 rundy:
kafelnikov - malisse 1 7/10
rusedski - roddick 2 6,5/10
philippoussis - kiefer 1 7/10
krajicek - srichaphan 1 6/10
pavel - lapennti 1 7,5/10
clement - rochus 1 8/10
arthurs - dent 1 7,5/10
bastl - nalbandian 1 5,5/10

kobiety:
pierce - granville 1 6/10
mauresmo - myskina 2 6/10
danilidou - oremans 1 7,5/10
capriatti - bedanova 1 8,5/10
rubina - panova 1 9/10
williams s. - callens 1 9,5/10
hantuchova - matevzic 1 8/10
dokic - dechy 1 7/10

#114191 28/06/2002 01:56
Dołączył: Jun 2002
Posty: 131
D
member
member
D Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 131
Dzieki za wskazówki opuszcze ten mecz danili. z oremans.(chociaz moze drugi kuponik puszcze z nia w składzie ale za miejsza kase)a co do reszty powinno wejsc.

#114192 28/06/2002 02:30
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
R
raf Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
mauresmo - myskina 2
danilidou - oremans 1
rusedski - roddick 1
kafelnikov - malisse 2
philippoussis - kiefer 2
arthurs - dent 2
rubin - panova 1
hantuchova - matevzic 2
clement - rochus 1

Proponuje zagrac jakis system z pewniakami, przewiduje duzo "2", czyt. niespodzianek. Albo nalezy wybrac i zagrac ostro 2-3 mecze bo dluzsze kupony nie maja sensu w takim turnieju.

#114193 28/06/2002 02:31
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
ja stawiam dwa kupony jeden pewny(chociaz w tym wimbledonie chyba nic nie jest pewne )
a drugi ryzykuje (to samo co na pierwszym plus kilka meczow ktore wydają mi sie niepewne )....
obym wygral cokolwiek
poki co trafilem 20 a nie trafilem 5 szkoda tylko ze nic nie wygralem zjadla mnie chciwosc i stawialem po kilkanascie meczow na kuponie i zawsze mi cos nie właziło(za bardzo chcialem skumulować ako i się zemsciło)
[img]http://frown[/img]

#114194 28/06/2002 02:34
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
ja mysle jednak ze az tylu niespodzianek nie bedzie raf bo inaczej nic nie wygram

#114195 28/06/2002 03:12
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
I rzut oka na dół drabinki (kursy z STS-u):

Kafel -Malisse 1 1.45 (doœć pewny typ, choć przy tak licznych niespodziankach można by się pokusić o postawienie na Malisse'a - w takim wypadku polecam Toto-mix, kurs 2.7)

Rusedski- Roddick 2 1.85 (tu kurs zdecydowanie zawyżony, zwycięstwo Roddicka w, góra, 4 setach)

Philippoussis -Kiefer 1 1.5 (przekonywuj¹cy typ, podobało mi się zasłyszane gdzieœ stwierdzenie: "Kiefer mógłby to wygrać, ale nie ma jaj")

Krajicek-Srichaphan ?? (to wci¹ż dla mnie zagadka, choć... gdyby przyszło stawiać w I rundzie to chyba wszyscy wybralibyœmy Krajicka...)

Bastl- Nalbandian 2 1.8 (tu jak wyżej, w I rundzie chyba nikt nie postawiłby na lucky losera - Bastla)

Dent- Arthurs 2 1.55 (tym razem nie będzie niespodzianki i Dent zostanie rozniesiony w 3 setach)

Pavel -Lapentti 1 1.55 (Lapentti poradził sobie z Cowanem w 4 setach, ale Pavel jest zbyt wszechstronny dla Ekwadorczyka i wygra stosunkowo gładko; jedna mała uwaga, bilans spotkań tych panów to 0-3 dla Lapenttiego, ale ostatni mecz rozegrali aż 3 lata temu, więc t¹ statystyk¹ bym się raczej nie sugerował, lecz jeœli już grać na Nicolasa to w Totomixie za 2.3)

Clement -Rochus 1 1.45 (Clement w bajecznej formie, a Rochus chyba trafił na słabszy dzień Safina)

Strona 7 z 12 1 2 5 6 7 8 9 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, JelineK, rafal08, ANZELMO, Sensei, rymoholik), 1,553 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,707
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1