|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
Okay. Ten numer z alt+shift dziala tylko jednorazowo. I za chwile przelacza sie znowu. Jesli chodzi o ikone PL i ikone klawiatury oraz "pokaz jezyk" nie istnieje - tak jak pisalem wyzej. Nie mam tego, a nie wiem gzie to moze sie znajdowac oprcz paska (przeszukalem seerchem caly komputer i nie ma tego). BitCometa nie mam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Widać słabo szukałeś... Panel Sterowania -> Klawiatura -> zakładka "Ustawienia regionalne" Dalej powinieneś sobie poradzić... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
Nie mam takiej zakladki Mam tylko szybkosc i sprzet jako zakladki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681 |
Robisz tak: Panel Sterowania -> Opcje regionalne i językowe -> zakładka "Języki" -> Przycisk "szczegóły" - i tutaj zmieniasz język na "Polski(programisty)" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
Ha ha, dobra dodalem ten polski programisty, chociaz na razie literki nie przywrocilo ale moze bo restarcie przywroci bo program mruczy ze jeden z uzytkownikow (to niby ja). Ale juz jestem blisko, czuje to. Dzieki Panowie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 951
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 951 |
potrzebuje programy którym będę mógł tworzyć obrazy płyty. Z góry dzięki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
k9copy Ripper DVD Thoggen
a z windowsowych: alcohol, poweriso, nero itp itd...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681 |
Jeszcze bardzo dobry jest DAEMON Tools.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861 |
bardzo szybkie i wazne pytanie......jak sie nazywa ten program ktory pozwoli mi na sprawdzanie kto i w jakie stronki wchodzil na moim kompie......i gdzie go moge znalezc....jezeli ktos moze mi tez doradzic jak moge odczytac tresc rozmow czata na skype jezeli ktos rozmawial na moim kompie przez skypa.....prosze o szybka odpowiedz bo zostala mi tylko godzinka czasu na zainstalowanie tego wszystkiego
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
|
|
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866 |
bardzo szybkie i wazne pytanie......jak sie nazywa ten program ktory pozwoli mi na sprawdzanie kto i w jakie stronki wchodzil na moim kompie......i gdzie go moge znalezc....jezeli ktos moze mi tez doradzic jak moge odczytac tresc rozmow czata na skype jezeli ktos rozmawial na moim kompie przez skypa.....prosze o szybka odpowiedz bo zostala mi tylko godzinka czasu na zainstalowanie tego wszystkiego chcemy szpiegować dziewczynę ?? Nieladnie :PP
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804 |
Pytanie odnosnie POWER POINTA
#1. jak dodac do prezentacji mp3 i zeby to wszystko ladnie chodzilo #2. jak to zlozyc w calosc, zebym nie musial dodatkowo wciskac F5
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 159
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2005
Posty: 159 |
Witam ja mam taki problem z kompem, że normalnie komputer chodzi sobie cały dzień i się nie wyłączy a ja wpadam wieczorkiem i posiedze z godzinke moze 2 i buuu siada, tak samo miałem przed formatem nie weim co sie dzieje pomocy
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861 |
bardzo szybkie i wazne pytanie......jak sie nazywa ten program ktory pozwoli mi na sprawdzanie kto i w jakie stronki wchodzil na moim kompie......i gdzie go moge znalezc....jezeli ktos moze mi tez doradzic jak moge odczytac tresc rozmow czata na skype jezeli ktos rozmawial na moim kompie przez skypa.....prosze o szybka odpowiedz bo zostala mi tylko godzinka czasu na zainstalowanie tego wszystkiego chcemy szpiegować dziewczynę ?? Nieladnie :PP a tam nieladnie......po prostu musze ja nauczyc pokory....da ktos adres do tego programiku??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Jeżeli masz zapisywanie historii w przeglądarce, to wejdź w nią i sprawdź. O żadnym programie do tego nie słyszałem. A rozmowy są w archiwum jak jest prowadzone.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861 |
tak...wszystko jasne...tylko ze ma swojego skypa i nie moge sie na jej konto zalogowac....to ciekawe jak mam sprawdzic
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 990
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 990 |
a ja potrzebowałbym jakiś program (lub coś w tym rodzaju ;)) za pomocą którego można oglądac meczyki w sieci ;P
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
tak...wszystko jasne...tylko ze ma swojego skypa i nie moge sie na jej konto zalogowac....to ciekawe jak mam sprawdzic Podać ci jej hasło?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861 |
tak...wszystko jasne...tylko ze ma swojego skypa i nie moge sie na jej konto zalogowac....to ciekawe jak mam sprawdzic Podać ci jej hasło? no jasne....bede z Ciebie dumny.....ba...nawet moge Ci ja sprzedac na jedna noc.....wszystko jest kwestia ceny....
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531 |
http://rapidshare.com/en/premium.htmlMa ktos abonament na tej stronie? Oplaca se go wykupic?Sciagam z niej pliki (najczesciej filmy) ale po sciagnieciu fragmentu muszcze czekac 120 min. Jezeli sie wykupi abonanemt to mozna sciagac jeden kawalek za drugim?lub kilka na raz ...? Prosze o rady i informacje jak ktos posiada.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 414
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2006
Posty: 414 |
Wie ktoś czy można mając jeden komp grać w pokerka na dwóch monitorach w rożnych pokerrommach??
|
|
|
Link skopiowany do schowka