Jutro na szczęscie nie ma co grać więc uspokoję sw..."> Jutro na szczęscie nie ma co grać więc uspokoję sw...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 12 1 2 8 9 10 11 12
#114236 29/06/2002 23:34
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Mnie już dzisiaj wszystko weszło. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Jutro na szczęscie nie ma co grać więc uspokoję swoje skołatane nerwy a nad typami zastanowię się jutro.
Teraz idę na <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Powodzenia!

Bonus: Unibet
#114237 30/06/2002 01:12
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
dzisiejsza skutecznosc w wimbledonie 83,3% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
trafionych 10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> nie 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
jest coraz lepiej faworyci wygrywaja
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#114238 30/06/2002 01:30
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Dzisjaj weszedł kuponik :zobacz:
Popieram kolege w stwierdzeniu że "dobrze że jutro nie ma meczów" bo za dużo stresu było w tym tygodniu !!!

Jutro trzeba przemyśleć swoje typy na LAST 16 !!!
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

POZDROWIENIA

#114239 30/06/2002 01:39
Dołączył: May 2002
Posty: 83
F
journeyman
journeyman
F Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 83
Quote
Oryginalnie wysłał funkymc:
[qb]Oto moje typy na jutro(za profem)
Mezczyzni:
#1 307 Schalken-Morrison 1 1.4 9/10 WESZLO
#2 311 Schuttler-F.Lopez 1 1.22 8/10(juz mnie 2 razy ten Lopez pokonal na Economie i Canasie ale do 3 razy sztuka :-) ) WESZLO (znowu mnie pokonal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> ten szybki Lopez)
#3 309 Henman-W.Ferreira 1 1.21 8/10(wg mnie zwyciezca wimbledonu bedzie albo Tim albo Lleyton)WESZLO
#4 308 Voinea-J.Vacek 1 1.71 4/10 WTOPA

Kobiety:
#1 350 Martinez-Raymond 1 1.91 4/10 WTOPA
#2 352 Lichovc.-Baltacha 1 1.26 6/10 WESZLO
#3 354 Tanasugarn-Tu 1 1.42 6/10 WESZLO

Debel damski:
#1 279 Capr/Hant-C.Ma/Pie 1 1.29 8/10(Conchita raczej nie zagra na maxa bo moze byc zmeczona meczem z Raymond)WTOPA
#2 286 Po/Tauz-Navr/Zvere 2 1.91 5/10 WTOPA
#3 282 Kour/Rub-Aren/L.Hu 1 1.63 6/10 (ze wzg na doskonala forme Rubin) WESZLO

Licze ze ktos dzieki mnie wygra na <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: i mnie zaprosi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Ja jutro raczej znowu nie zagram nic bo czekam na ligi wiec jest wieksza szansa ze to wejdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Pozdr[/qb]
Skutecznosc dzisiejsza 5/10=50%
Laczna skutecznosc 25/37= 68%
Pozdr

#114240 30/06/2002 01:41
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
Jutro warto zaryzykowac:
rusedski-malisse typ 2
CZEMU?
Poprostu malisse nie raz juz udowodnil iz latwo sobie radzi z zawodnikami:"serw volej" wyjatkiem jest tylko martin.t Mimo ze rusedski gra w domu to moim zdaniem powinien przegrac.Serwis nie wystarczy by pokonac malissa ,a ten bardzo dobrze mija i gra ostro.Przyklad henman ostatnio przegral z nim 3 razy z rzedu,a wiadomo ze jego styl jest bardziej precyzyjny niz rusedskiego pomijajac serwis .Ja postawilem juz na ten mecz po kursie 2.6 i mam dosyc duza pewnosc ze rusedski przegra.A jedno czego jestem pewien w 100% brytyjczyk nie wygra (jesli wogole to zrobi) 3-0 3-1 jesli juz to 3-2.Ale najszybciej wygra malisse wlasnie 3-0.

#114241 30/06/2002 06:34
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Ja na porażke Rusedskiego czekam już od pierwszej rundy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> - lecz w poniedziałek nadarza się ku temu okazja Malisse jeszcze bez straty seta w turnieju i zgadzam sie z opinią Raftera kurs 3 w betandwin a na 3:0 jeżeli ktoś się skusi to 9.5

drugi mecz na który zwróciłem uwagę to :Williams - Rubin 2 @3.45
- oglądałem mecz Sereny z CAllens i gdyby miała tego dnia lepszą przeciwniczke to już by w tym turnieju nie grała Callens się wystraszyła że może pokonać wielką Serene i mając 5-4 i serwis oddała gem za darmo - Rubin ostatnio w zadziwiającej formie i kurs 3.45 jak dla mnie warty zagrania

#114242 30/06/2002 13:23
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Witam ehh wczoraj tylko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Arthurs Wayne AUS - Nalbandian David ARG 1
Clement Arnaud FRA - Lapentti Nicolas ECU 1
Philippoussis Mark AUS - Krajicek Richard NED 1
Rusedski Greg GBR - Malisse Xavier BEL 2

Dokic Jelena YUG - Hantuchova Daniela SVK 2
Justine Henin BEL - Dementieva Elena RUS 1
Williams Serena USA - Rubin Chanda USA 2!
Capriati Jennifer USA - Daniilidou Eleni GRE 1

PoZdRaWiAm <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#114243 30/06/2002 15:44
Dołączył: Dec 2000
Posty: 932
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2000
Posty: 932
Quote
Oryginalnie wysłał Kura:
[qb]
drugi mecz na który zwróciłem uwagę to :Williams - Rubin 2 @3.45
[/qb]
W SIA Rubin do zagrania za @4,00 .

#114244 30/06/2002 16:49
Dołączył: Mar 2002
Posty: 115
2
member
member
2 Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 115
Quote
Oryginalnie wysłał Set Fisher:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Kura:
[qb]
drugi mecz na który zwróciłem uwagę to :Williams - Rubin 2 @3.45
[/qb]
W SIA Rubin do zagrania za @4,00 .[/qb]
W Unibecie Rubin za 4,20 - zagrałem .... :eek:

#114245 30/06/2002 16:57
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
WITAM
Gdzie można znaleźć wyniki z poprzednich miesięcy i lat meczów kobiet?
z góry dzięki

#114246 30/06/2002 22:04
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
No chłopaki a ja wam mówie ze Syrenka pójdzie po rozum do głowy i wygra ten mecz , że choćby przytocze że obie siostry chcą wygrać WIMBLEDON
a poza tym z ostatnich wypowiedzi Sereny :
"Nigdy nie wierzyłam że moge to przegrać"
coś w tym stylu i sądze że nawet kontuzja o której sie mówi coś słyszałęm że ze stopą nie w porządku to i tak jest sobie w stanie poradzic z rubin, rubin wygrała ostatnio turniej więc kiedyś musi przyjśc pora na zmęczenie i porażkę . Rzadko widuje zeby po wygranym turnieju nawet najlepsza zawodniczka zachodziła daleko no może poza fuksiarą Henin . MOim zdaniem można zaryzykować @4,2 w unibecie rubin ale raczej sie to nie stanie.W finale Rolland Garros Serena grała z obandażowaną stopą z tego co pamiętam i mimo ze był to mecz miedzy siostrami to uwazam ze wtedy wygrala ze swoja słabościa. Bedzie tak i tym razem .
Pozdrawiam
P.S. Osobiscie 1,3 serene dla mnie bardziej zachęcające do podbicia kursu
P.S.2 No cóż jak zwykle mogę sie mylić.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#114247 01/07/2002 04:01
Dołączył: May 2002
Posty: 83
F
journeyman
journeyman
F Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 83
Moje typy na jutro za profem
Mezczyzni:
#1 315 Arthurs-Nalbandian 1 1.32 8/10
#2 316 Clement-Lapentti 1 1.37 8/10
#3 271 Hewitt-Youzhnyi 1 1.16 9/10
#4 272 Schalken-J.Vacek 1 1.18 9/10
#5 313 Rusedski-Malisse 2 2.6 4/10
#6 314 Philipp.-Krajicek 1 1.6 6/10
Kobiety:
#1 319 Capriati-Daniilid. 1 1.28 9/10
#2 322 S.Will.-Rubin 2 2.8 3/10
To wszystko pozdr

#114248 01/07/2002 15:10
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Witam ponownie dziś podam wszystkie typy łącznie.

Arthurs Wayne AUS - Nalbandian David ARG 1
Clement Arnaud FRA - Lapentti Nicolas ECU 1
Philippoussis Mark AUS - Krajicek Richard NED 1
Rusedski Greg GBR - Malisse Xavier BEL 2
Schalken Sjeng NED - Vacek Jan CZE 1
Hewitt Lleyton AUS - Youzhny Mikhail RUS 2
Sa Andre BRA - Lopez Feliciano ESP 2
Henman Tim GBR - Kratochvil Michel SUI 12??

Mauresmo Amelie FRA - Granville Laura USA 2
Williams Venus USA - Raymond Lisa USA 1
Dokic Jelena YUG - Hantuchova Daniela SVK 2
Justine Henin BEL - Dementieva Elena RUS 1
Williams Serena USA - Rubin Chanda USA 2!
Capriati Jennifer USA - Daniilidou Eleni GRE 1
Maleeva Magdalena BUL - Likhovtseva Elena RUS 1
Seles Monica USA - Tanasugarn Tamarine THA 1

PoZdRaWiAm <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#114249 01/07/2002 16:38
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Oto co dzis stawiam:
Williams-Rubin 1
Williams-Raymond 1
Clement-Lapentti 1
Hewitt-Youzhny 1
Bjorkman/Woodbridge-Eagle/Stolle 1
to na AKO
natomiast zastanawiam sie nad singlem
Rusedski-Malisse 2??
i widzę że nie jestem jedyny.
Czy Malisse poradzi sobie z takim drwalem?-szczególnie na trawie

#114250 01/07/2002 19:07
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
Ekhm... mógłby mi ktoś wytłumaczyć cóż dobrego wyrabia mój ulubiony weteran tenisa - p. Wayne Arthurs??

#114251 01/07/2002 19:31
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Meczy sie z Nalbiadanem:0 Narazie w plecy 1:2.Ale chyba opanowal sytuacje...chcoiaz nie ma dzisaj dnia Wayne:(

#114252 01/07/2002 21:17
Dołączył: Nov 2001
Posty: 46
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 46
czy ktos moze mi powiedziec jak tam Lopes z Sa?

#114253 01/07/2002 21:37
Dołączył: Apr 2001
Posty: 175
D
member
member
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 175
Lopez - Sa 1:3

#114254 02/07/2002 02:30
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
No i cóż nie myliłem się.
Serena wygrała bez problemu. 6-3,6-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Gratuluje. A swoją drogą kibicuje Mauresmo
Dziś rozniosła Granville wiem ze Granville nie jest może mocna ale...
Czekam na meczyk cwierćfinałowy Mauresmo-Capriati bo sądze ze Cap sie upora z Danilidou mimo wtopy w 2 secie. Hmmm niedawno miała 2-0 w 3 secie i jak mówiła Carola <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> (pozdrawiam) słabe zawodniczki boją sie ze mogą wygrać z lepszą
A więc zycze wszytkiego naj naj i oby sie sprawdziło. MAURESMO GOGO ! I mój typ na jutro Mauresmo , nie znam kursu ale ona jest w formie! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#114255 02/07/2002 02:48
Dołączył: Nov 2001
Posty: 46
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 46
Lopez - Sa zaciety mecz i grunt ze powyzej 38,5 gema:-)

Strona 10 z 12 1 2 8 9 10 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (forty, latajaca_holenderka, betowiec, Sensei), 1,665 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,808
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1