|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Mnie już dzisiaj wszystko weszło. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jutro na szczęscie nie ma co grać więc uspokoję swoje skołatane nerwy a nad typami zastanowię się jutro. Teraz idę na <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Powodzenia!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767 |
dzisiejsza skutecznosc w wimbledonie 83,3% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> trafionych 10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> nie 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> jest coraz lepiej faworyci wygrywaja pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
Dzisjaj weszedł kuponik :zobacz: Popieram kolege w stwierdzeniu że "dobrze że jutro nie ma meczów" bo za dużo stresu było w tym tygodniu !!!
Jutro trzeba przemyśleć swoje typy na LAST 16 !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
POZDROWIENIA
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 83
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2002
Posty: 83 |
Oryginalnie wysłał funkymc: [qb]Oto moje typy na jutro(za profem) Mezczyzni: #1 307 Schalken-Morrison 1 1.4 9/10 WESZLO #2 311 Schuttler-F.Lopez 1 1.22 8/10(juz mnie 2 razy ten Lopez pokonal na Economie i Canasie ale do 3 razy sztuka :-) ) WESZLO (znowu mnie pokonal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> ten szybki Lopez) #3 309 Henman-W.Ferreira 1 1.21 8/10(wg mnie zwyciezca wimbledonu bedzie albo Tim albo Lleyton)WESZLO #4 308 Voinea-J.Vacek 1 1.71 4/10 WTOPA
Kobiety: #1 350 Martinez-Raymond 1 1.91 4/10 WTOPA #2 352 Lichovc.-Baltacha 1 1.26 6/10 WESZLO #3 354 Tanasugarn-Tu 1 1.42 6/10 WESZLO Debel damski: #1 279 Capr/Hant-C.Ma/Pie 1 1.29 8/10(Conchita raczej nie zagra na maxa bo moze byc zmeczona meczem z Raymond)WTOPA #2 286 Po/Tauz-Navr/Zvere 2 1.91 5/10 WTOPA #3 282 Kour/Rub-Aren/L.Hu 1 1.63 6/10 (ze wzg na doskonala forme Rubin) WESZLO
Licze ze ktos dzieki mnie wygra na <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: i mnie zaprosi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ja jutro raczej znowu nie zagram nic bo czekam na ligi wiec jest wieksza szansa ze to wejdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Pozdr[/qb] Skutecznosc dzisiejsza 5/10=50% Laczna skutecznosc 25/37= 68% Pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939 |
Jutro warto zaryzykowac: rusedski-malisse typ 2 CZEMU? Poprostu malisse nie raz juz udowodnil iz latwo sobie radzi z zawodnikami:"serw volej" wyjatkiem jest tylko martin.t Mimo ze rusedski gra w domu to moim zdaniem powinien przegrac.Serwis nie wystarczy by pokonac malissa ,a ten bardzo dobrze mija i gra ostro.Przyklad henman ostatnio przegral z nim 3 razy z rzedu,a wiadomo ze jego styl jest bardziej precyzyjny niz rusedskiego pomijajac serwis .Ja postawilem juz na ten mecz po kursie 2.6 i mam dosyc duza pewnosc ze rusedski przegra.A jedno czego jestem pewien w 100% brytyjczyk nie wygra (jesli wogole to zrobi) 3-0 3-1 jesli juz to 3-2.Ale najszybciej wygra malisse wlasnie 3-0.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Ja na porażke Rusedskiego czekam już od pierwszej rundy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> - lecz w poniedziałek nadarza się ku temu okazja Malisse jeszcze bez straty seta w turnieju i zgadzam sie z opinią Raftera kurs 3 w betandwin a na 3:0 jeżeli ktoś się skusi to 9.5
drugi mecz na który zwróciłem uwagę to :Williams - Rubin 2 @3.45 - oglądałem mecz Sereny z CAllens i gdyby miała tego dnia lepszą przeciwniczke to już by w tym turnieju nie grała Callens się wystraszyła że może pokonać wielką Serene i mając 5-4 i serwis oddała gem za darmo - Rubin ostatnio w zadziwiającej formie i kurs 3.45 jak dla mnie warty zagrania
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819 |
Witam ehh wczoraj tylko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Arthurs Wayne AUS - Nalbandian David ARG 1 Clement Arnaud FRA - Lapentti Nicolas ECU 1 Philippoussis Mark AUS - Krajicek Richard NED 1 Rusedski Greg GBR - Malisse Xavier BEL 2
Dokic Jelena YUG - Hantuchova Daniela SVK 2 Justine Henin BEL - Dementieva Elena RUS 1 Williams Serena USA - Rubin Chanda USA 2! Capriati Jennifer USA - Daniilidou Eleni GRE 1
PoZdRaWiAm <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2000
Posty: 932
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2000
Posty: 932 |
Oryginalnie wysłał Kura: [qb] drugi mecz na który zwróciłem uwagę to :Williams - Rubin 2 @3.45 [/qb] W SIA Rubin do zagrania za @4,00 .
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 115
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2002
Posty: 115 |
Oryginalnie wysłał Set Fisher: [qb] Oryginalnie wysłał Kura: [qb] drugi mecz na który zwróciłem uwagę to :Williams - Rubin 2 @3.45 [/qb] W SIA Rubin do zagrania za @4,00 .[/qb] W Unibecie Rubin za 4,20 - zagrałem .... :eek:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
WITAM Gdzie można znaleźć wyniki z poprzednich miesięcy i lat meczów kobiet? z góry dzięki
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
No chłopaki a ja wam mówie ze Syrenka pójdzie po rozum do głowy i wygra ten mecz , że choćby przytocze że obie siostry chcą wygrać WIMBLEDON a poza tym z ostatnich wypowiedzi Sereny : "Nigdy nie wierzyłam że moge to przegrać" coś w tym stylu i sądze że nawet kontuzja o której sie mówi coś słyszałęm że ze stopą nie w porządku to i tak jest sobie w stanie poradzic z rubin, rubin wygrała ostatnio turniej więc kiedyś musi przyjśc pora na zmęczenie i porażkę . Rzadko widuje zeby po wygranym turnieju nawet najlepsza zawodniczka zachodziła daleko no może poza fuksiarą Henin . MOim zdaniem można zaryzykować @4,2 w unibecie rubin ale raczej sie to nie stanie.W finale Rolland Garros Serena grała z obandażowaną stopą z tego co pamiętam i mimo ze był to mecz miedzy siostrami to uwazam ze wtedy wygrala ze swoja słabościa. Bedzie tak i tym razem . Pozdrawiam P.S. Osobiscie 1,3 serene dla mnie bardziej zachęcające do podbicia kursu P.S.2 No cóż jak zwykle mogę sie mylić. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 83
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2002
Posty: 83 |
Moje typy na jutro za profem Mezczyzni: #1 315 Arthurs-Nalbandian 1 1.32 8/10 #2 316 Clement-Lapentti 1 1.37 8/10 #3 271 Hewitt-Youzhnyi 1 1.16 9/10 #4 272 Schalken-J.Vacek 1 1.18 9/10 #5 313 Rusedski-Malisse 2 2.6 4/10 #6 314 Philipp.-Krajicek 1 1.6 6/10 Kobiety: #1 319 Capriati-Daniilid. 1 1.28 9/10 #2 322 S.Will.-Rubin 2 2.8 3/10 To wszystko pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819 |
Witam ponownie dziś podam wszystkie typy łącznie.
Arthurs Wayne AUS - Nalbandian David ARG 1 Clement Arnaud FRA - Lapentti Nicolas ECU 1 Philippoussis Mark AUS - Krajicek Richard NED 1 Rusedski Greg GBR - Malisse Xavier BEL 2 Schalken Sjeng NED - Vacek Jan CZE 1 Hewitt Lleyton AUS - Youzhny Mikhail RUS 2 Sa Andre BRA - Lopez Feliciano ESP 2 Henman Tim GBR - Kratochvil Michel SUI 12??
Mauresmo Amelie FRA - Granville Laura USA 2 Williams Venus USA - Raymond Lisa USA 1 Dokic Jelena YUG - Hantuchova Daniela SVK 2 Justine Henin BEL - Dementieva Elena RUS 1 Williams Serena USA - Rubin Chanda USA 2! Capriati Jennifer USA - Daniilidou Eleni GRE 1 Maleeva Magdalena BUL - Likhovtseva Elena RUS 1 Seles Monica USA - Tanasugarn Tamarine THA 1
PoZdRaWiAm <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oto co dzis stawiam: Williams-Rubin 1 Williams-Raymond 1 Clement-Lapentti 1 Hewitt-Youzhny 1 Bjorkman/Woodbridge-Eagle/Stolle 1 to na AKO natomiast zastanawiam sie nad singlem Rusedski-Malisse 2?? i widzę że nie jestem jedyny. Czy Malisse poradzi sobie z takim drwalem?-szczególnie na trawie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590 |
Ekhm... mógłby mi ktoś wytłumaczyć cóż dobrego wyrabia mój ulubiony weteran tenisa - p. Wayne Arthurs??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
Meczy sie z Nalbiadanem:0 Narazie w plecy 1:2.Ale chyba opanowal sytuacje...chcoiaz nie ma dzisaj dnia Wayne:(
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 46
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2001
Posty: 46 |
czy ktos moze mi powiedziec jak tam Lopes z Sa?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 175
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2001
Posty: 175 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
No i cóż nie myliłem się. Serena wygrała bez problemu. 6-3,6-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Gratuluje. A swoją drogą kibicuje Mauresmo Dziś rozniosła Granville wiem ze Granville nie jest może mocna ale... Czekam na meczyk cwierćfinałowy Mauresmo-Capriati bo sądze ze Cap sie upora z Danilidou mimo wtopy w 2 secie. Hmmm niedawno miała 2-0 w 3 secie i jak mówiła Carola <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> (pozdrawiam) słabe zawodniczki boją sie ze mogą wygrać z lepszą A więc zycze wszytkiego naj naj i oby sie sprawdziło. MAURESMO GOGO ! I mój typ na jutro Mauresmo , nie znam kursu ale ona jest w formie! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 46
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2001
Posty: 46 |
Lopez - Sa zaciety mecz i grunt ze powyzej 38,5 gema:-)
|
|
|
Link skopiowany do schowka