uke: umuni[/qb]kiedyś jakiś mądry cz�..."> uke: umuni[/qb]kiedyś jakiś mądry cz�...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 12 1 2 7 8 9 10 11 12
#114216 28/06/2002 23:52
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Quote
Oryginalnie wysłał ciacho:
[qb]...ach ci R <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: umuni[/qb]
kiedyś jakiś mądry człowiek na tym forum napisał żeby nie grać na Rumunów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> - dziś nawet ja go nie posłuchałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#114217 29/06/2002 00:06
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
M
M Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: ..Andrei Pavel <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#114218 29/06/2002 01:14
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
a ja postawilem na lapentiego (hurra) i co z tego skoro zafajdany kolejny ruski wdupil mecz
a no tak i jeszcze do tego ta pierce przegrala z kwalifikantka a juz myslalem ze wraca do dobrej dyspozycji
10 typow trafionych i i 4 nietrafione to moj dzisiejszy bilans
a teraz moje typy na jutro:
hewitt - knowle 1
dalej to ten austryjak juz nie zajdzie , starczy juz niespodzianek w jego wykonaniu
henman - ferreira 1
anglik dobrze gra w tym roku a na dodatek w h2h prowadzi 4-2 z australijczykiem
escude - youzhnyi 1
po porazce kafla i safina nie stawiam na ruskich
schalken - morison 1
schalken zwyciezca turnieju w hertogenbosch na trawie poradzi sobie z morisonem
V.wiliams - drake 1
nic dodac nic ujac
seles - sugiyama 1
jak wyżej
henin - casanova 1
troszke sie pomeczy belgijka ale wygra a poza tym zawodnicy z belgii graja dobrze w tym turnieju oprocz klijsters (cellens mimo ze przegrala stawila wielki opor syrence wiliams przegrala tylko o kilka pilek)
C.martinez - raymond 1
triumfatorka tego turnieju sprzed kilku lat w dobrej formie w tegorocznym wimbledonie a raymond jest jak najbardziej w jej zasiegu - 4 runda takze
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
acha jeszcze jedno poprosze jezeli komus sie bedzie chcialo o opinie i uwagi co do moich typow
moze dzieki temu nie wdupie tak jak dzis

#114219 29/06/2002 01:54
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
tego jeszcze nie było:
trafiłem 7/8 z bab dzis
tylko jebana pierd*** <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Pierce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
a z facetów 7/8 tylko taki złamas
jak pan pavel <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
i mialbym dzis 130 zł a tak 0 ****a mac
Poza tym Pavel+Pierce piperzone małzeńśtwo roku oszustów

#114220 29/06/2002 02:07
Dołączył: Jan 2001
Posty: 432
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 432
Quote
Oryginalnie wysłał Kura:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał ciacho:
[qb]...ach ci R <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: umuni[/qb]
kiedyś jakiś mądry człowiek na tym forum napisał żeby nie grać na Rumunów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> - dziś nawet ja go nie posłuchałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb]
...i właśnie Ciebie Kura szukałem żeby zacytować bo wiedziałem że to TY powiedziałeś, lecz nie znalazłem postu.
Teraz chyba Lapentti gra z Clemontem więc postawie sporo na Francuza.
Pozdrawiam :eek:

#114221 29/06/2002 02:39
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Już było mówine kto jest największym frajerem dzisjejszego dnia więc nie będe powtarzał, ale jestem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Moje typy na jutro:
HENMAN - FERREIRA 1 :4gw:
JUZNY - ESCUDE 1 :4gw:
MORRISON - SCHALKEN 2 :4gw:
KRATOCHVIL - STEPANEK 1 :4gw:

Co wy na to ???

#114222 29/06/2002 02:56
Dołączył: May 2002
Posty: 83
F
journeyman
journeyman
F Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 83
Quote
Oryginalnie wysłał funkymc:
[qb]Na jutro za profem
Mezczyzni:
#1 337 Arthurs-Dent 1 1.52 8/10 WESZLO
#2 334 Philipp.-Kiefer 1 1.5 7/10 WESZLO
#3 333 Rusedski-Roddick 2 1.83 5/10 WTOPA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
#4 336 Bastl-Nalbandian 2 1.7 4/10 WESZLO
#5 339 Clement-O.Rochus 1 1.37 8/10 WESZLO

Kobiety:
#1 346 Hantuch.-Matevzic 1 1.12 8/10 (choc radze uwazac na takie pewniaki) WESZLO
#2 347 Rubin-Panova 1 1.15 9/10(99% pewniak)WESZLO
#3 342 Mauresmo-Myskina 1 1.55 7/10 WESZLO
#4 344 Capriati-Bedanova 1 1.13 9/10 WESZLO
#5 343 Daniilidou-Oremans 1 1.48 6/10 WESZLO
Pozdr[/qb]
Dzisiejsza skutecznosc 9/10=90% (widac ze nie obstawialem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> )
Laczna skutecznosc po 2 dniach 16/21=76%
a moja na ktora sie bede teraz powolywal po 3 dniach to 20/27=74%
Pozdr za okolo godz typki na jutro

#114223 29/06/2002 03:21
Dołączył: May 2002
Posty: 83
F
journeyman
journeyman
F Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 83
Oto moje typy na jutro(za profem)
Mezczyzni:
#1 307 Schalken-Morrison 1 1.4 9/10
#2 311 Schuttler-F.Lopez 1 1.22 8/10(juz mnie 2 razy ten Lopez pokonal na Economie i Canasie ale do 3 razy sztuka :-) )
#3 309 Henman-W.Ferreira 1 1.21 8/10(wg mnie zwyciezca wimbledonu bedzie albo Tim albo Lleyton)
#4 308 Voinea-J.Vacek 1 1.71 4/10

Kobiety:
#1 350 Martinez-Raymond 1 1.91 4/10
#2 352 Lichovc.-Baltacha 1 1.26 6/10
#3 354 Tanasugarn-Tu 1 1.42 6/10

Debel damski:
#1 279 Capr/Hant-C.Ma/Pie 1 1.29 8/10(Conchita raczej nie zagra na maxa bo moze byc zmeczona meczem z Raymond)
#2 286 Po/Tauz-Navr/Zvere 2 1.91 5/10
#3 282 Kour/Rub-Aren/L.Hu 1 1.63 6/10 (ze wzg na doskonala forme Rubin)

Licze ze ktos dzieki mnie wygra na <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: i mnie zaprosi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Ja jutro raczej znowu nie zagram nic bo czekam na ligi wiec jest wieksza szansa ze to wejdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Pozdr

#114224 29/06/2002 05:01
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
Sobota wydaje się chyba jednym z najgorszych dni w tegorocznym wimbledonie.
Do pewniaków można chyba zaliczyć jedynie Hewitta, Schalkena i Schuettlera, ale po tak kiepskich kursach, że szkoda gadać... Powinien wygrać również Escude (ten po całkiem znoœmym kursie 1.6 w stsie, choć pewnie do jutra zmaleje...), a o niespodzianki pokusić się mog¹ zapewne Ferreira i Stepanek. Spotkanie Voinea-Vacek jest IMO nie do grania, podobnie jak mecz Saretta-Sa (zwycięży prawdopodobnie Saretta...).

Pozdrawiam i życzę licznych wygranych (choćby tych przypadkowych, jak moja dzisiejsza - nieœwiadome postawienie na Rusedskiego i zgarnięcie 200 zł :-)).

#114225 29/06/2002 14:55
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Dziś oferta kiepska ja się zdecydowałem na zagranie Morissona po kursie 3.4 w UNibecie - na pewno Schalken to pierwszy poważny przeciwnik Morisona ale mysle że po takim kursie warto spróbować

w meczu Voinea - Vacek faworyt jak dla mnie jest jeden jednak radziłbym uważać na pochodzenie tego gracza a na FO wywinął już raz niezły wałek

3:0 @4.6 w Betandwin tu stawka minimalna żeby po meczu już nie obrażać tego biednego kraju <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

kobiety:
Tanasugarn i Malejeva

#114226 29/06/2002 15:10
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
kriz/sreb - bog/orem 2 2.0
+tanasugarn 1.45

#114227 29/06/2002 15:42
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
M
M Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
Tip of the day :
:5gw: R.Pas/Sua-Cal/Shau 2 2.2 :eek:

#114228 29/06/2002 16:11
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Miałem już nie stawiać więcej na Roddicka ale się zdecydowałem.Po raz trzeci s........ł mi bardzo ładne AKO na całkiem niezłą sumkę. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Moje typy na dzis
Henman
Dementiewa
Henin
Seles
Ostrożnie ale po ostatnich wtopach muszę sie powoli odkuć bo na koncie zostały mi ogony. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#114229 29/06/2002 16:13
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Witam wczorajszy dzień był jednym z lepszych dla mnie( nawet Lapenti mnie nie zawiódł). Jeżeli chodzi o dzień dzisiejszy to także zagrałem Voinee( dziś jednak na rumuna), że wygra 3:0 ale po kursie 4.4 w topplay..

To moje typy:
Farina Elia Silvia ITA - Maleeva Magdalena BUL 2
Tanasugarn Tamarine THA - Tu Meilen USA 1
Schuettler Rainer GER - Lopez Feliciano ESP 1
Sa Andre BRA - Saretta Flavio BRA 12 ??
Kratochvil Michel SUI - Stepanek Radek CZE 1?
Vacek Jan CZE - Voinea Adrian ROM 2
Henman Tim GBR - Ferreira Wayne RSA 1
Escude Nicolas FRA - Youzhny Mikhail RUS 12??
Schalken Sjeng NED - Morrison Jeff USA 2
Hewitt Lleyton AUS - Knowle Julian AUT 1
Likhovtseva Elena RUS - Baltacha Elena GBR 12??
Henin Justine BEL - Casanova Myriam SUI 1
Dementieva Elena RUS - Majoli Iva CRO 2
Williams Venus USA - Drake Maureen CAN 1
Raymond Lisa USA - Martinez Conchita ESP 2
Seles Monica USA - Sugiyama Ai JPN 1

PoZdRaWiAm <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#114230 29/06/2002 17:59
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
moje typy na dzis:
1.Tim Henman Vs Wayne Ferreira 1
2.Radek Stepanek Vs Michel Kratochvil 1
3.Mikhail Youzhny Vs Nicolas Escude 2
4.Jeff Morrison Vs Sjeng Schalken 2
5.Adrian Voinea Vs Jan Vacek 2
6.Lleyton Hewitt Vs Julian Knowle 1
7.Monica Seles Vs Ai Sugiyama 1
8.Elena Baltacha Vs Elena Likhovtseva 2
9.Conchita Martinez Vs Lisa Raymond 2
10.Myriam Casanova Vs Justine Henin 2
11.Elena Dementieva Vs Iva Majoli 1
12.Venus Williams Vs Maureen Drake 1
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#114231 29/06/2002 19:29
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
No i Schuettler cienki Niemiec zegna sie z Wimbledonem pokonany przez Lopeza...

#114232 29/06/2002 20:12
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
WITAM
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Schuettler w****ił mnie jak mało kto, nie ma co więcej takich lamusów obstawiać.

#114233 29/06/2002 20:24
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
No i niech mi ktoś wytłumaczy jak takie rzeczy mogą w ogóle mieć miejsce... Schuettler, pokonawszy gładko nieźle przygotowanego do Wimbledonu Araziego i znośnie grającego na trawie Sargsiana niemal równie gładko przegrywa z nikomu nie znanym Hiszpanem.... Inna rzecz, że wielce zdziwiły mnie umiejętności Lopeza. Świetny serwis i mocny, płaski forehand sprawiły, że prędko przestałem wierzyć w zwycięstwo Niemca.

#114234 29/06/2002 21:39
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Narazie idzie dobrze !!!
Kratochvil wygrał gładko 3-0 !!!
Henman prowadzi 2-1 i ma breaka w 4 partii (choć te 2 tiebreaki wygrał bardzo szczęśliwie)!!!
Został jeszcze Schalken !!!
Myśle że mnie nie zawiedzie bo się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

NARKA żeby wam też on nie zajebał kuponu !!!

#114235 29/06/2002 23:30
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
Morrison chyba nie wytrzymuje psychicznie, miał w II secie 3 piłki setowe (w tym 1 przy swoim serwisie) i już jest remis w tie-breaku...

Strona 9 z 12 1 2 7 8 9 10 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, rymoholik, aker, kamel, Lukasz111, 11kera11, JelineK), 1,049 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,950
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1