|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Hola hola, piszecie ze mozna wyplacic dopzyt z bonusem po dokonaniu obrotow, ale wtedy fee 15$, ale w regul. cos pisza ze jezeli bonus wyplaci sie przed uplywem 30dni to go anuluja? jak to wyglada w koncu? bo ja specjalnie czekam caly miesiac
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Ludzie jak tam sie wyplaca na MB??? pisza o warunkach wyplaty..ok ale jak wyplacic bo tego tam nie widze!:-/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
Loony25 Musisz napisać im na @ jaką kwotę chcesz wypłacić a oni to zrealizują. Jak wypłacisz bonus przed upływem 30dni to masz fee $15, ja się tam nie szczypałem, a czekać nie lubię..
Schranzer
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 157
member
|
|
member
Dołączył: May 2006
Posty: 157 |
a jak to jest w euro, do jakiej kwoty bonus? Ktoś napisał ,że się lepiej opłaca? czyli co przy koncie w euro do 250 euro??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Loony25 Musisz napisać im na @ jaką kwotę chcesz wypłacić a oni to zrealizują. Jak wypłacisz bonus przed upływem 30dni to masz fee $15, ja się tam nie szczypałem, a czekać nie lubię..
Schranzer Dzieki za szybką odpowiedź , napisałem i maila, jezeli nie zabiora bonusa to za przeproszeniem walić te fee , nie bedę czekać 30 dni, w końcu na wakacje trzeba mieć coś:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Schranzer dobrze to podsumowal, ten buk to taki klon pinnaclesports, jednak lubie ich ze wzgledu na wygrane, czego nie moge powiedziec np. o 5dimes.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 157
member
|
|
member
Dołączył: May 2006
Posty: 157 |
to jak zakładał ktoś konto w euro?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1 |
Witam. Gram od pewnego czsu w tym buku i napisałem im list o wypłacenie pieniędzy przez MoneyBookers ( w załączeniu wysłałem im ksero dowodu, prawa jazdy i rachunek) i w odpowiedzi przysłali mi wiadomość ( Please verify how these information was sent) i nie wiem co zrobić. Proszę o szybką odpowiedź co robi się w takim przypadku.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 23
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2006
Posty: 23 |
Wplacilem im przez Netelller. Teraz wyplacam i robia problemy. Najpierw wymagaja ID z foto i adresem. Wyslalem dowod (nowy, 2 strony). Teraz napisali ze jeszcze chca wyciag z banku itp.
Czy u kogos tez byly takie problemy przy wyplacie?
O co chodzi z tym "the address on file" ?
--
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929 |
czyli z tego wynika ze teraz od kazdego wymagaja skany przed wyplata?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 93
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2004
Posty: 93 |
jak sie tam zmienia kursy na decimal?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 161
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2004
Posty: 161 |
wam też nie chodzi strona od 17??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
Dalej jest tam bonus 21% ? Albo jakieś inne. Czy limitują graczy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659 |
co za cholera, podczas rejestracji wyskakuje mi takie cos : ERROR Automatic Account Creation Failed. Similar account(s) may have been found on file. Please email us at [email protected] or call us (see our contact us page for toll free numbers from your country) Thank You! Mial ktos taki problem ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659 |
ok niewazne, wyjasnilo sie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617 |
... a na Neteller...
"Fees: Flat $15 USD charge - FREE - If the following conditions are met:
Previous deposit(s) were made through NETeller A withdrawal of any type has not been made in the previous 14 days The account has been open and active for the last 30 days"
takze dosc ostre warunki... The account has been open and wagers placed each week for the last 30 days
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
Witam,
Da sie w TheGreek sprawdzic historie wplat / wyplat / bonusow? Jesli tak to gdzie tego szukac?
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910 |
Niestety..Oferuja tylko historie z 2ch tygodni bodajze. Ja zalatwiam to zawsze przez supportAle ich support, wiec jesli Cie interesuja daty wplat i wyplat, albo czy Twoje konto moze dostac reloada to spokojnie mozna sie z tym do nich zwrocic. Ale sam fakt ze nie da sie sprawdzic historii jest denerwujacy ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 100
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2007
Posty: 100 |
The account has been open and wagers placed each week for the last 30 days Czyli w każdym tygodniu muszę coś zagrać w ostatnich 30 dniach tak?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373 |
kiedys o to pytalem i pani w supporcie mi wyjasnila, ze chodzi o to, zeby w ciagu ostatnich 30 dni byly chociaz z 2-3 zaklady tygodniowo. podchodza ponoc do tego elastycznie ale ma wygladac, ze sie normalnie uzywalo tego konta, a wiec nie 10 centow co tydzien, tylko jakies normalne kupony.
|
|
|
Link skopiowany do schowka