|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713 |
Rusedski - Malisse 2:3 Bardzo ladnie. Mialem to obstawione po wczorajszym kursie w expekcie 2.8, a dzisiaj w ofercie stopnial do 2.2
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
Moje typy na 3.07 !!!
Lapentti - Nalbandian 1 (1.85) (to co Nicolas wyprawia w tym turnieju zadziwia chyba wszystkich dlatego ten mecz też powinien wygrać)
Hantuchova - S.Williams 1 !!! (4.6) (taki kurs warto zaryzytkować zwłaszcza że Serena nie jest w najwyższej formie a Daniela gra bardzo dobrze i przedewszystkim odważnie na trawce)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Na trawce powiadasz lukboj0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
Heh co do sereny to powiem tak ona juz czuje jakby była w finale dlatego ponownie jutro pewnie wygra, moze nie rozjedzie hantuchovej tak jak venus dzis lichovcevą, ale hanti to juz lepsze niz licha.... Poza tym licze na to ze Mauresmo jutro sie sfuksi i serenka bedzie do stuknięcia w półfinale chociaz z jej formą to kij wie jest słaba niby a wygrywa mecze , myśle ze jej slaby dzien juz byl w meczu z Callens, a propo mierzy chyba w 2 szlema w tym roku i gdyby nie kontuzja w meczu z shaugnessy w australian open kto wie czy to by nie byl 3.......... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> pozdrawiam(mam nadzieje ze i dzis sie nie myle)
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
witam i podaje typy ... a swoja droga lepiej zeby mi weszly musze sie odkuc za dotychczasowe niepowodzenia
lapentii - nalbandian ekwadorczyk mistrz pieciosetówek wygra(o ile jeszcze nie wymeczyle go zbytnio te maratony tenisowe
hewitt - schalken jak mowia do 3 razy sztuka , a wiec bedzie 3 zwyciestwo australijczyka w tym roku nad holendrem
serena williams - hantuchova mysle ze mecz z callens nauczyl syrenke aby nie lekcewazyc przeciwniczek i byc w pelnej koncentrcji przez cały mecz , więc teraz gladko rozprawi sie z danielą
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Wczoraj i przedwczoraj tylko singielek na Malisse'a pomógł mi wyjść trochę do przodu. A AKO s........ł mi Clement po którym się tego najmniej spodziewałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> dlatego dla mnie na jutro pewniakiem jest Lapentti bo Clement był dla mnie faworytem na wygranie całego turnieju. Moje typy na dziś to: Henman-Sa 1 Hewitt-Schalken 1 Williams-Hantuchova 1 to na AKO a na singielka: Capriati-Mauresmo 2 co myślicie o tym ostatnim??
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
Po raz kolejny racja! Serena gładko z Hantuchova, co ważniejsze Mauresmo zniszczyła Capriati , co tu duzo gadać zadziorność i skuteczny, dość szybki serwis duzy % wygranego 1st serwisu. W takiej formie no no no, jest w stanie stuknąc Syrenke choc to moje dwie ulubione zawodniczki nie licząc Venus TO sądze ze jutro wola walki zwycięży i moja najbardziej ulubiona jednak zawodniczka ;-) MAURESMO WILL WIN! Co do drugiego meczu Venus nie powinna miec wiekszych problemó z Justine Henin choc juz raz jakis czas temu spotkały sie w finale wszystko sie wydaawało sie byc na dobrej drodze wygrywała venus 6-1 1 set wsiadłem do autobusu i...... cos sie zepsuło sądze że finał Venus-Amelie moze wybiegam w przeszłość ale.... P.S. Zagrałem singla na AMelie dzis :zobacz: szkoda ze za tak mało kase ale i tak bedzie na <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290 |
Malisse - Krajicek 1 5/10 2.15 Expekt
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
Hmm im bliżej meczu Syrenki tym bardziej zaczalem wierzyc ze jednak moja ulubiona nie moze tego wygrac choc na fuksa liczylem. Jednak jakto powiedział allex ona do sióstr williams i całkowicie sie z tym zgadzam . Jeszcze nie udało jej sie wygrac z ani jedna z nich i tradycji i tym razem stało sie zadośc . Jednak gratuluje jej awansu do półfinału. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Dała mi troche zarobić :zobacz: Co do finału w sobotę. Bezapelacyjne zwycięstwo sereny .Po prostu zaden inny wynik nie jest mozliwy zdaje sie ze mecz z callens to byl taki sen przed burza. Niezaleznie od kursu i od tego co ustalą w rodzinie wiliamsów sadze ze serena wygra. Na tymkoniec z WIMBLEDONEM Aha jeszcze mój cichy typ Henman z hewitem 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Henman wygra turniej !(wg mojej oczywiscie opinii) Pozdrawiam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786 |
Ja mysle , że jednak jutro wygra starsza z sióstr , przeciez tatus nie moze faforyzowac tylko jednej ze swych pociech <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581 |
myślę że jutro malisse wygra z nalbandianem i to gładko a henman z hewittem sie pomęczy ale też wygra... a w finale malisse pokona henmana
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
... mam wielką prośbe ........ czy możecie mi sprawdzic wynik dzisiejszego spotkania : ------------------------------------------------- Gasquet - Rehnqvist ( Montanbau-challenger ) ------------------------------------------------- .......thanks .....patricuS [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Patricius - tego wyniku mi się udało znaleźć być może ten mecz zostanie rozegrany dzisiaj
Co do dzisiejszych meczy to mam podobne przeczucia jak juan carlos
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
... thanks KURA [ Linked Image]..... he he he
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290 |
Malisse - Nalbandian D 2 5/10 2.55 Expekt
Williams V - Williams S 2 5/10 2.30 Expekt
pozdrawiam
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Szczęsc Boze.
W porozumieniu z Niebem daję takie typy :
1.HEWITT-HENMAN 2 kurs 2.90 2.MALISSE-NALBANDIAN 1 kurs 1.45
kursy za Expekt.com pozdrawiam z poludnia Wloch gdzie akurat przebywam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679 |
Witam,
na dzis STS:
1194 Malisse - Nalbandian 1 1.55
McKracken
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679 |
I jeszcze bylbym zapomnial:
1209 Knowles/Nestor- Bryan/Bryan 1 1.65
McKracken (wreszcie na + z Wimbledonem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: )
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939 |
witam. JUtro warto postawic na hewitta bez wzgledu kto dzis wygra malisse czy nalbandian. Dzis debel siostr williams wydaje sie bardzo pewny.Oczywiscie dzis jak i jutro wszystko zalezy od kursu jaki wystawia bukmacherzy.Na debel 1.2 raczej ciezko ryzykowac wieksza pule.Natomiast jutro na hewitta przy takim kursie np w expekcie warto zagrac az do limitu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290 |
Piękny był tegoroczny Wimbledon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Hewitt - Nalbandian 2 2.5/10 5.0 p2p GB....
|
|
|
Link skopiowany do schowka