Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 12 1 2 9 10 11 12
#114256 02/07/2002 21:17
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
Rusedski - Malisse 2:3
Bardzo ladnie. Mialem to obstawione po wczorajszym kursie w expekcie 2.8, a dzisiaj w ofercie stopnial do 2.2

Bonus: Unibet
#114257 03/07/2002 03:20
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Moje typy na 3.07 !!!

Lapentti - Nalbandian 1 (1.85)
(to co Nicolas wyprawia w tym turnieju zadziwia chyba wszystkich dlatego ten mecz też powinien wygrać)

Hantuchova - S.Williams 1 !!! (4.6)
(taki kurs warto zaryzytkować zwłaszcza że Serena nie jest w najwyższej formie a Daniela gra bardzo dobrze i przedewszystkim odważnie na trawce)

#114258 03/07/2002 03:52
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Na trawce powiadasz lukboj0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

SLAV

#114259 03/07/2002 04:17
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Heh co do sereny to powiem tak ona juz czuje jakby była w finale dlatego ponownie jutro pewnie wygra, moze nie rozjedzie hantuchovej tak jak venus dzis lichovcevą, ale hanti to juz lepsze niz licha....
Poza tym licze na to ze Mauresmo jutro sie sfuksi i serenka bedzie do stuknięcia w półfinale chociaz z jej formą to kij wie jest słaba niby a wygrywa mecze , myśle ze jej slaby dzien juz byl w meczu z Callens, a propo mierzy chyba w 2 szlema w tym roku i gdyby nie kontuzja w meczu z shaugnessy w australian open kto wie czy to by nie byl 3.......... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> pozdrawiam(mam nadzieje ze i dzis sie nie myle)

#114260 03/07/2002 04:43
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
witam i podaje typy ... a swoja droga lepiej zeby mi weszly musze sie odkuc za dotychczasowe niepowodzenia

lapentii - nalbandian
ekwadorczyk mistrz pieciosetówek wygra(o ile jeszcze nie wymeczyle go zbytnio te maratony tenisowe

hewitt - schalken
jak mowia do 3 razy sztuka , a wiec bedzie 3 zwyciestwo australijczyka w tym roku nad holendrem

serena williams - hantuchova
mysle ze mecz z callens nauczyl syrenke aby nie lekcewazyc przeciwniczek i byc w pelnej koncentrcji przez cały mecz , więc teraz gladko rozprawi sie z danielą

#114261 03/07/2002 14:56
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Wczoraj i przedwczoraj tylko singielek na Malisse'a pomógł mi wyjść trochę do przodu.
A AKO s........ł mi Clement po którym się tego najmniej spodziewałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> dlatego dla mnie na jutro pewniakiem jest Lapentti bo Clement był dla mnie faworytem na wygranie całego turnieju.
Moje typy na dziś to:
Henman-Sa 1
Hewitt-Schalken 1
Williams-Hantuchova 1
to na AKO
a na singielka:
Capriati-Mauresmo 2
co myślicie o tym ostatnim??

#114262 04/07/2002 03:09
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Po raz kolejny racja!
Serena gładko z Hantuchova, co ważniejsze
Mauresmo zniszczyła Capriati , co tu duzo gadać zadziorność i skuteczny, dość szybki serwis duzy % wygranego 1st serwisu. W takiej formie no no no, jest w stanie stuknąc Syrenke choc to moje dwie ulubione zawodniczki nie licząc Venus
TO sądze ze jutro wola walki zwycięży i moja najbardziej ulubiona jednak zawodniczka ;-) MAURESMO WILL WIN!
Co do drugiego meczu Venus nie powinna miec wiekszych problemó z Justine Henin choc juz raz jakis czas temu spotkały sie w finale wszystko sie wydaawało sie byc na dobrej drodze wygrywała venus 6-1 1 set wsiadłem do autobusu i...... cos sie zepsuło sądze że finał Venus-Amelie moze wybiegam w przeszłość ale....
P.S. Zagrałem singla na AMelie dzis :zobacz: szkoda ze za tak mało kase ale i tak bedzie na <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#114263 04/07/2002 17:16
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
Malisse - Krajicek 1 5/10 2.15 Expekt

#114264 04/07/2002 23:05
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Hmm im bliżej meczu Syrenki tym bardziej zaczalem wierzyc ze jednak moja ulubiona nie moze tego wygrac choc na fuksa liczylem. Jednak jakto powiedział allex ona do sióstr williams i całkowicie sie z tym zgadzam . Jeszcze nie udało jej sie wygrac z ani jedna z nich i tradycji i tym razem stało sie zadośc . Jednak gratuluje jej awansu do półfinału. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Dała mi troche zarobić :zobacz:
Co do finału w sobotę. Bezapelacyjne zwycięstwo sereny .Po prostu zaden inny wynik nie jest mozliwy zdaje sie ze mecz z callens to byl taki sen przed burza. Niezaleznie od kursu i od tego co ustalą w rodzinie wiliamsów sadze ze serena wygra. Na tymkoniec z WIMBLEDONEM
Aha jeszcze mój cichy typ Henman z hewitem 1
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Henman wygra turniej !(wg mojej oczywiscie opinii) Pozdrawiam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#114265 05/07/2002 03:24
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
xeo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Ja mysle , że jednak jutro wygra starsza z sióstr , przeciez tatus nie moze faforyzowac tylko jednej ze swych pociech <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#114266 05/07/2002 04:03
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
myślę że jutro malisse wygra z nalbandianem i to gładko a henman z hewittem sie pomęczy ale też wygra... a w finale malisse pokona henmana

#114267 05/07/2002 04:11
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
... mam wielką prośbe ........ czy możecie mi sprawdzic wynik dzisiejszego spotkania :
-------------------------------------------------

Gasquet - Rehnqvist ( Montanbau-challenger )

-------------------------------------------------

.......thanks .....patricuS [Linked Image]

#114268 05/07/2002 04:36
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Patricius - tego wyniku mi się udało znaleźć być może ten mecz zostanie rozegrany dzisiaj

Co do dzisiejszych meczy to mam podobne przeczucia jak juan carlos

#114269 05/07/2002 04:47
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
... thanks KURA [Linked Image]..... he he he

#114270 05/07/2002 13:55
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
Malisse - Nalbandian D 2 5/10 2.55 Expekt

Williams V - Williams S 2 5/10 2.30 Expekt


pozdrawiam

#114271 05/07/2002 15:19
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Szczęsc Boze.

W porozumieniu z Niebem daję takie typy :

1.HEWITT-HENMAN 2 kurs 2.90
2.MALISSE-NALBANDIAN 1 kurs 1.45

kursy za Expekt.com
pozdrawiam z poludnia Wloch gdzie akurat przebywam.

#114272 05/07/2002 17:07
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Witam,

na dzis STS:

1194 Malisse - Nalbandian 1 1.55

McKracken

#114273 05/07/2002 17:10
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
I jeszcze bylbym zapomnial:

1209 Knowles/Nestor- Bryan/Bryan 1 1.65

McKracken (wreszcie na + z Wimbledonem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: )

#114274 06/07/2002 17:06
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
witam.
JUtro warto postawic na hewitta bez wzgledu kto dzis wygra malisse czy nalbandian.
Dzis debel siostr williams wydaje sie bardzo pewny.Oczywiscie dzis jak i jutro wszystko zalezy od kursu jaki wystawia bukmacherzy.Na debel 1.2 raczej ciezko ryzykowac wieksza pule.Natomiast jutro na hewitta przy takim kursie np w expekcie warto zagrac az do limitu.

#114275 06/07/2002 21:12
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
Piękny był tegoroczny Wimbledon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Hewitt - Nalbandian 2 2.5/10 5.0 p2p GB....

Strona 11 z 12 1 2 9 10 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (aker, rymoholik, $-man, rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, forty), 1,855 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,369
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1