|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598 |
Jak bym mogl to bym tego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Nalbandian zaszczelil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Tyle kasy przez pajaca stracilem! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Pozdrawiam dove
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
Hewitt, L - Nalbandian, D 1.20 - 4.50
Z takim kursym na Hewitta można tylko się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
To może jak radzi tysio111 dać na Davida <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Co wy na to ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598 |
Niewiem jak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Nalbandian to zrobil i z Malisse mogl wygrac!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598 |
@tysio
Daj sobie spokuj z <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Nalbandian! Niema zadnych szans z Hewitt!
@lukbof
Jestes z Czestochowy to moze znasz Kube z Profesjonala?
Pozdrawiam dove
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
Oryginalnie wysłał dove: [qb]
@lukbof
Jestes z Czestochowy to moze znasz Kube z Profesjonala?
Pozdrawiam dove[/qb] Tak przy okazji to LUKBOJ !!! Wiem który to jest, a co masz jakąś sprawe ??? A jeśli chodzi o Profesionala to ostatnio tam nie bywam, bo obstawiam w necie !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598 |
Tak na prwawde to tego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Nalbandian deszcz uratowal! Jak by dokonczyli ten mecz tego wjeczora to by w 100% Malisse wygral! Ten <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Nalbandian by nie mial zadnych szans! Czy powiesz ze jeszcze by z Malisse wygral!?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290 |
dove przeczytales co napisalem i już to jest skasowane, po prostu nie lubie zwrotu "nie ma szans", życzę ci powodzenia z Hewittem i wszystkim którzy na niego zagrali pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598 |
No to ja tobie zycze powodzenia z <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Nalbandian (Sorry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )
Pozdrawiam dove
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598 |
@LUKBOJ
Tak tylko pytam. Jak jestem w Czestochowie to tam czesto bywam. Ale tylko 2-3 razy w roku jestem w Polsce (Czestochowie). Teraz bede w Lipcu!
Pozdrawiam dove
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939 |
hewitt to MOCARZ.Tak jak myslalem to on wygra wimbledon i dzisiaj dlamnie pare groszy.Australijska krew 6-1 hewitt (apropos szostki nie bylo) UFO tu houston <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598 |
Hewitt - <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Nalbandian 6:1 6:3 6:2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka