Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 14 z 30 1 2 12 13 14 15 16 29 30
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
Originally Posted by czepek
Szybka wymiana z dawideczek_79


potwierdzam wymianę z czepek smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Sprzedam około 1400 PLN na Moneybookers, w zamian przyjmę Inteligo. Szcegóły do uzgodnienia, mogę zapłacić małą prowizję i pokryć koszty przelewów. PRIV (gg 8624265 ) , będę ok. 21.00

Pozdrawiam


Dołączył: Mar 2005
Posty: 35
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 35
bezproblemowa wymiana z dawideczek_79

Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
Originally Posted by łysy1
bezproblemowa wymiana z dawideczek_79


Bezproblemowa wymiana z łysy1 smile

Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331
kupie 100 zl na mb place mbank gg 1394957

Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331
szybko i na temat z dawideczkiem. pzdr laugh

Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
Kolegę dawideczka wszyscy już znają.. smile Udanie na 700PLN.

Dołączył: Sep 2002
Posty: 406
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 406
Sprzedam ok 275zl na MB w zamian mbank. Mam bardzo dlugi staz na forum i duzo wymian za soba, dlatego wplacam drugi. Gwarantuje 100% uczciwosci.

GG: 2178649, bede o godz. 20

Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965
_
Pooh-Bah
Pooh-Bah
_ Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965
Originally Posted by Chelsea_fan
Sprzedam karte HEYAH 20, za 15zł MB... wink Wiele udanych wymian za sobą... Zainteresowani pisać priv lub GG: 8978608... smile Pozdrawiam piwo

Ponawiam, karta Heyah 20 - 15zł na MB, chociaz cena jeszcze do uzgodnienia... wink Pisać jak najszybciej... smile Pozdrawiam... piwo

Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
Originally Posted by Majtikroko
szybko i na temat z dawideczkiem. pzdr laugh


Udana wymiana z Majtikroko piwo

Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
Originally Posted by Morten
Kolegę dawideczka wszyscy już znają.. smile Udanie na 700PLN.


Kolejna szybka i bezproblemowa wymiana z Morten piwo

Dołączył: Jun 2006
Posty: 67
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 67
Originally Posted by m-a-r-c
Sprzedam ok 275zl na MB w zamian mbank. Mam bardzo dlugi staz na forum i duzo wymian za soba, dlatego wplacam drugi. Gwarantuje 100% uczciwosci.

GG: 2178649, bede o godz. 20
Szybko i bezproblemowo wink Czysta formalnosc...zalatawiać interesy z tym userem laugh smile eLLo !

Dołączył: Sep 2002
Posty: 406
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 406
Potwierdzam udana wymiane z Bukmacherskie. Pozostalo mi 182zl na MB sprzedam w zamian za mbank bez prowizji.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Originally Posted by moonlight
Sprzedam około 1400 PLN na Moneybookers, w zamian przyjmę Inteligo. Szcegóły do uzgodnienia, mogę zapłacić małą prowizję i pokryć koszty przelewów. PRIV (gg 8624265 ) , będę ok. 21.00

Pozdrawiam
nieaktualne

Dołączył: Sep 2005
Posty: 218
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 218
radziłbym uważać na ten nr gg 4637282 próbuje ludziom wepchac jakies bony do bwin podszywajac sie pod słynnego speca od wymian P!T3R-a , niestety gościu nie wiedział że go znam i wpadł

Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Originally Posted by luki85
radziłbym uważać na ten nr gg 4637282 próbuje ludziom wepchac jakies bony do bwin podszywajac sie pod słynnego speca od wymian P!T3R-a , niestety gościu nie wiedział że go znam i wpadł
dlatego zawsze sprawdzajcie gg czy sie zgadza a jak macie wątpliwości to proscie o priva...pozdr0

Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
8105662 (13:12)
Zgłoś się do mnie! Mam bardzo ważną sprawę!8105662 (13:13)
ktoś podaje się za Ciebie i sprzedaje bony a raczej oszukuje ludzi na kase podając się za Ciebie - napisz jak będziesz8105662 (13:28)
Witam. Masz może coś na MoneyBookers?
P!T3R (18:23)
jestem
8105662 (18:23)
słuchaj - czy używasz numery gg zaczynającego się na 611**** ?
P!T3R (18:24)
nie!
8105662 (18:24)
no to niezły klops
8105662 (18:24)
słuchaj:
8105662 (18:24)
na czacie Bwin był koleś o nicku P!TER i mówił, że sprzedaje bony do bwin 25 euro za 50zł
P!T3R (18:25)
lol
8105662 (18:25)
ja mam swoje forum i powiedział mi, że jeśli wyśle mailing do wszystkich ludzi z forum to dostane od niego 10zł
8105662 (18:26)
potrzebuje kase więc poszedłem na ten układ
8105662 (18:26)
znalazłem pare osób które chciały kupić, i już chciałem je kierować do Ciebie ale dzisiaj na mecz pl zauważyłem Twój numer
8105662 (18:26)
powiedział, że jest na mecz pl znaną postacią i, że ma swoją stronę
Piotrus (18:26)
:|
8105662 (18:27)
od wczoraj się nie odezwał
8105662 (18:27)
wkleić Ci archiwum z rozmowy z nim?
P!T3R (18:27)
noi po co mi to
8105662 (18:28)
no myślałem, że będziesz chciał go usupić
8105662 (18:28)
bo próbuje oszukiwać i robić wałki a wszystko wtedy idzie na Twoje konto
P!T3R (18:28)
co mnie to obchodzi
P!T3R (18:28)
ja uzywam tylko jednego nr gg... tego
8105662 (18:29)
no szkoda, liczyłem, że jak Cię o tym poinformuje to będziesz mi wdzięczny i odpalisz 2,20 PLN które potrzebuje
P!T3R (18:29)
weź stary

-----------------------------------------------------------------
niech mi ktoś powie skąd się tacy biorą smirk

Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
Originally Posted by dawideczek_79
SPRZEDAM/SKUPIĘ MB mam mbank, jestem zweryfikowany u kanciastego - 100% uczciwości, GG: 1957521 - jestem do 16 a później dorywczo smile


AKTUALNE

Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,279
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,279
Piter, chlopak na piwo potrzebuje, co sie dziwisz. ;d

Apropo Dawideczka_79, polecam wymiany z tym uzytkowniki, w sumie nie ja jeden. smile

Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
MB --> mbank --> inteligo,
Zweryfikowany, setki udanych wymian. Chetni priv lub gg 3359154

Strona 14 z 30 1 2 12 13 14 15 16 29 30

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, forty, $-man, rymoholik, Sensei, betowiec, Akhu), 2,598 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,284
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1