Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#1144216 17/04/2007 02:30
Dołączył: Apr 2007
Posty: 130
member
member
Dołączył: Apr 2007
Posty: 130
Nie wiem czy w dobrym miejscu zakladam temat, ale oreintuje sie ktos czemu w srode tj. 18.04.07 w lidze wloskiej w meczu pomiedzy:

Livorno-Cagliari oraz

Siena - Torina

sa najmniejsze kursy na REMISY ???

czemu niby bukmacherzy faworyzuja wynik remisowy???

z gory dzieki za odp. pozdro


Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
C
veteran
veteran
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
Bo mysla ze powyzsze mecze sa sprzedane i druzyny podziela sie punktami. W kilku poprzenich latach tak bywalo i czasmi sie te wyniki potwierdzaly ... kusy na remis byly 2,00 NAWET, a na gospodarzy 3 z hakiem. I czasami gospodarze wygrywali!
Polecam odpuszczac te mecze, lub grac wyzsze kursy na gospodarzy, badz ewentualnie gosci ...

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
No dokladnie we wloskiej sa takie jaja od czasu do czasu. Ostatnio na koncowce sezonu kursy byly po 1,6 nawet laugh

nie ma co tego grac...

Dołączył: Apr 2007
Posty: 130
member
member
Dołączył: Apr 2007
Posty: 130
Wedlug mnie Livorno jest silniejsze i jak na "jedynke" bedzie wzrastal kurs to cisne na Livorno chyba smile Sieny nie rusze... ale to kwestia do rozwazenia

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
"saris"-bez kłopotu masz i kursy wcale remisu nie preferujące:
LIVORNO-CAGLIARI
a/"Stan James"1,91-2,75-4,74
b/"Victor Chandler"2,0-2,7-4,0
c/"Interwetten"2,0-2,80-3,90

SIENA-TORINO
a/"Stan James"2,10-2,80-3,80
b/"Victor Chandler"2,25-2,50-3,75
c/"Interwetten"2,20-2,70-3,50

A co do Twojego pytania to odpowiedź zawarta jest w tabeli ligowej-zerknij a zobaczysz,że grają zespoły bezpośrednio z sobą sąsiadujące i raczej krzywdy sobie robić nie muszące(bo mają spokojny byt zapewniony).
Pozdrawiam.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Siena od kilku juz lat specjalizuje sie w 'dotaczaniu' do konca sezonu podobnie jak Reggina ale tam czasem jest taka sytuacja ze pol ligi musi remisowac zeby spadl kto ma spasc - w Anglii sa inteligentniejsi i wiedza ze wygrana to 3 punkty do 'obdarowania' i z kolei pod koniec sezonu remisow tyle co na lekarstwo - taka Aston Villa gra padake przez 2/3 sezonu po czym jedzie do janosikow typu Blackburn czy Middlesbrough i wygrywa tym zapewniajac sobie byt ligowy - zupelnie jak Manchester City - ciekawe kiedy w Italii zorientuja sie ze korzystniej jest mniej remisowac ale np na przemian wygrywac i przegrywac....

Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
Wloska liga jest wyjatkowo defensywna. W tej lidze remisy zawsze byly najnizsze sposrod wszystkich glownych lig.
Jak chcesz to grac to lepiej X/X. Teraz kursy jzu tez marne a mozna bylo pograc powyzej 4 a wg mnie ryzyko podobne.
Albo bedzie ten remis albo nie (fifty-fity) a kurs 4 smile. Zartuje.....

Dołączył: Jan 2005
Posty: 435
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 435
Arsenal - Porto kurs na remis w BF 1,80 obie ekpiy zadowalał X dużą część meczu osobiscie ogladałem i jedno co sie rzucało w oczy to wyraźna niechęć do atakowania wink pod koniec meczu wyglądało to wrecz komicznie jak obroncy porto czy arsenalu podawali sobie pilke miedzy sobą,wg mnie bardziej kalkuluje sie grac dokladne wyniki w takich sytuacjach i np 0-0 jest zdecydowanie najbardziej prawdopodobne a jesli stawiasz 1-1 0-0 i kurs wychodzi ci lepszy to warto tak postawic bo jesli scenariusz sie sprawdzi to wiecej bramek nie padnie,w zakladzie na remis stawia sie tez na nierealne 2-2 3-3 wiec lepiej psotawic tak jak mowilem po troche lepszym kursie,mozliwe tez ze X/X HT/FT byloby nawet lepszym rozwiazaniem.Ja osobiscie nie unikam takich zakladow jak przykladowe porto,wydaje mi sie ze to sie powinno oplacac ale niestety nie ma takich zakladow wiele.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
nie zawsze to sie sprawdza - vide mecz euro 2004 szwecja-dania 2:2,

Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
bo tam musialo pasc 2-2

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Szwecja - Dania, to była jedna z lepszych ustawek smile

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by saris
Livorno-Cagliari oraz

Siena - Torina

sa najmniejsze kursy na REMISY ???

czemu niby bukmacherzy faworyzuja wynik remisowy???

Ogolnie odpowiedz jest prosta, poniewaz w tych maeczach najwieksze szanse sa wlasnie na remis.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Powyższe pytanie o powody najniższych kursów na remisy "saris" zadał 1 miesiąc temu a oba mecze rozegrane zostały 18.04.07.
Ich wyniki:
a/ LIVORNO-CAGLIARI 2:1
b/ SIENA-TORINO 1:0
a więc ani 1 remisu...
Pozdrawiam.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
szczerze mówiąc buki też nie przepadają za tego typu meczami.
Rynek jest nieustabilizowany, nie wiadomo jak sie zachować by czasem nie wychylic się z kursem. W tej sytuacji niektóre buki wogle wycofuja tego typu zakłady z ofery, bądź dają na nie wyższa marże.

Dołączył: Apr 2007
Posty: 130
member
member
Dołączył: Apr 2007
Posty: 130
Ten temat juz dawno nieaktualny przeciez smile

Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
widac ze kolega saris pierwszy sezon gra z nami u buka bo to u nich norma pod koniec sezonu pamietam w ktoryms sezonie chyba w meczu reggina-lazio kurs na x 1,35 a i tak nie bylo remisu smile heheh

p.s saris kiedys trzeba bylo zaczac grac

pozdrawiam

Dołączył: Apr 2007
Posty: 130
member
member
Dołączył: Apr 2007
Posty: 130
Originally Posted by czuczu1910
widac ze kolega saris pierwszy sezon gra z nami u buka bo to u nich norma pod koniec sezonu pamietam w ktoryms sezonie chyba w meczu reggina-lazio kurs na x 1,35 a i tak nie bylo remisu smile heheh

p.s saris kiedys trzeba bylo zaczac grac

pozdrawiam

hahaha dobre , nie znasz mnie to nie wiesz ile gram ! daruj sobie. to jeszcze nie byla koncowka sezonu, wiec dlatego zalozylem ten temat bo wydawalo mi sie to dziwne, ze na tym etapie sezonu ligi wloskiej daja takie kursy na remis.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Zawsze tak jest juz od kilku sezonow we wloszech...

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Jesli ktos chcialby kiedys zagrac Milan po wysokim kursie to jutro ma okazje do tego: kurs 6.00 i to z nie byle kim ..., Reggina smile

pamietam jak pare lat temu kursy w STS bardzo sie zmienialy. Kiedys wystawili kurs na przegrana Milanu 2.40 z jakimis kartoflami. jeszcze tego samego dnia sie zrobilo 1.40.
teraz juz bledow nie robia bo kiedys mozna bylo na koniec niezle kursy jeszcze wyhaczyc. Zwlaszcza uprzejma liga wloska, ktora potrzebujacemu punktow nie odmawiala smile

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
Originally Posted by rivex
Jesli ktos chcialby kiedys zagrac Milan po wysokim kursie to jutro ma okazje do tego: kurs 6.00 i to z nie byle kim ..., Reggina smile

pamietam jak pare lat temu kursy w STS bardzo sie zmienialy. Kiedys wystawili kurs na przegrana Milanu 2.40 z jakimis kartoflami. jeszcze tego samego dnia sie zrobilo 1.40.
teraz juz bledow nie robia bo kiedys mozna bylo na koniec niezle kursy jeszcze wyhaczyc. Zwlaszcza uprzejma liga wloska, ktora potrzebujacemu punktow nie odmawiala smile

Regginie remis nic nie daje, bo Siena wygra z Lazio i lecą


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Lukasz111, Sensei, Akhu, ANZELMO, rymoholik, burbon, $-man, aker, forty, betowiec, alfa, ElNinho[mmdea], 11kera11), 2,750 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,684
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1