Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 13 1 2 3 12 13
#114415 07/07/2002 22:32
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
Z tegorocznym Wimbledonem różnie bywało i przyznam szczerze, że wielkich pieniędzy na nim nie zrobiłem. Teraz jednak sytuacja powinna znacznie się polepszyć, jako że mamy przed sobą dwa atrakcyjne turnieje na ziemi i jeden na trawie. Proponuję już dziś wpisywać swoje typy. A oto kilka moich (za interwetten):

Vicente-Portas 1 1.55
Zabaleta-Soderling 1 1.30
F. Gonzalez - Larsson 1 1.5
Moya- O. Rochus 1 1.45
Nieminen-Calleri 1 1.9

Ferrero J. C. - Martin A. 3,00 2 (myœlę, że ten typ jest wart szczególnej uwagi; panowie spotkali się dotychczas 5 razy, w tym aż 4 tryumfował Alberto, m.in. tego roku na ziemi pokonał Juana Carlosa 6:2 6:3, kurs zdecydowanie zawyżony - nic tylko grać! :-))
Sanchez D. - Dupuis A. 1,35 1

Bonus: Unibet
#114416 07/07/2002 23:53
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Quote
Oryginalnie wysłał Lamberciak:
[qb] jako, że mamy przed sobą dwa atrakcyjne turnieje na ziemi i jeden na trawie. [/qb]
Które turnieje są na ziemi,a który na trawie?

#114417 08/07/2002 00:06
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598
Bastad (SWE) ---> na ziemi
Gstaad (SUI) ---> na ziemi
Newport (USA) ---> na trawie

Pozdrawiam
dove

#114418 08/07/2002 00:08
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
Quote
Oryginalnie wysłał gizmo:
[qb]Które turnieje są na ziemi,a który na trawie?[/qb]
Turnieje w Gstaad i Bastad - ziemia, Newport - trawa. Pozdrawiam.

#114419 08/07/2002 00:16
Dołączył: Mar 2002
Posty: 137
W
member
member
W Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 137
Witam!

A może adresy oficjalnych stron tych turnieji ktoś ma?

Pozdrawiam

#114420 08/07/2002 00:28
Dołączył: Apr 2002
Posty: 242
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 242
Może trochę własnej incjatywy ?
http://www.atptennis.com/en/default.asp
tam znajdziesz wszystko

#114421 08/07/2002 00:29
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
Quote
Oryginalnie wysłał wyszukaj:
[qb]A może adresy oficjalnych stron tych turnieji ktoś ma?[/qb]
www.swissopengstaad.com [swissopengstaad.com] - gstaad
www.swedishopen.org [swedishopen.org] - bastad
www.tennisfame.com/Championship [tennisfame.com] - newport

#114422 09/07/2002 02:24
Dołączył: Mar 2002
Posty: 137
W
member
member
W Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 137
Dzięki Lamberciak,

Luke3 > a może dobrze byłoby żeby osoba pisząca pierwszy post dotyczący nowego turnieju podawała odrazu oficjalne linki? napewno byłoby to mile widziane przez innych forumowiczów.

Pozdrawiam.

#114423 09/07/2002 03:30
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820
Może Grzybcia coś w końcu wygra
W STS kurs 4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#114424 09/07/2002 05:41
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Dziś porażka pani Vinci troche mnie kosztowała na jutro po przyjrzeniu się meczom :

Gaudio-Squillari 1 1.45
Arthurs-M.Lee 1 1.32 tu inny wynik nie jest możliwy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Rittner-Leon 1 1.7
San.Lor.-Pizzich. 1 1.55
Pelletier-Esseghir 1 1.55

Pavel-Nalbandian 1.58 heh kusząca propozycja ale obiecałem że nigdy wiecej Rumunów więc nie gram

oczywiscie niespodzianek nie wykluczam bo to tylko tenis i dużych stawek nie polecam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#114425 09/07/2002 13:42
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
dziś dorzuciłem Stepanka z Clavetem kurs w expekcie 2.45 - Clavet nadzwyczajnej formy nie prezentuje w tym roku i myśle że 2.45 to troche za dużo w tym przypadku

#114426 09/07/2002 20:19
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Jakby , ktos nie wiedzial codziennie na Polsacie Sport ok. 21 sa meczyki z turnieju w Gstaad - co prawda nie na zywo, ale zawsze mozna sprawdzic jak graja w chyba naciekawszym w tym tygodniu turnieju.
Propozycje na jutro:
F.Gonzalez-Davydienko 1 1,33 (7/10)
Zabaleta-Portas 1 1,6 (8/10)
ElAynaoui-Ulihrach 2 1,9 (jakos nigdy nie mam przekonania do Marokanczyka ) (7/10)
Corretja-Mantilla 1 1,38 (8/10)
Llodra-Vahaly 1 1,27 (9/10)
Dent-Morrison 1 1,75 (6/10)

#114427 10/07/2002 13:58
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
przeprszam ze tutaj...........proba komory 9210

Super zabawka
Dzieki

#114428 10/07/2002 14:05
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
SUPER <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: :eek:

Sorry za zamieszanie,teraz juz stukam z normalnego kompa.
Potrzebowalem tylko wyprobowac jak wogole i czy wogole oplacalo sie dac troche kasy za ta zabawke....lacze z inetem idzie troche za wolno i bedzie kosztowalo troche kasy,ale inaczej zajebista zabawka......POLECAM

Teraz moge wejsc na inet,mecz.pl trzeba i z plazy na Palmowej riwierze... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> :5gw:

Pozdrawiam

#114429 10/07/2002 15:03
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Wczoraj na szczęscie Steapanek uratował dzień - dzis widze w ofercie profka ładny kurs na Casanową 1.7 Barna wczoraj długo sie meczyła z kwalifikantką - jeżeli kurs jest aktualny ( bo jak widać oferta jest z godziny 8.45) to warto zagrać

poza tym moim zdaniem powinni dziś wygrać Calleri, MAthieu, Zabaleta (?) , Cervanowa

#114430 11/07/2002 02:57
Dołączył: May 2002
Posty: 294
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 294
Kura

Czy widzisz dużą zależność od poprawności typu oraz faktem, że obu zawodników oglądałeś wcześniej w akcji, tzn. poprzednim szczeblu drabinki.

Czy jest to duża zależność.

Czy wtedy się pojawia intuicja, czy sposób rozumowania jest podobny jak analizujesz tylko wyniki, czytasz info, oglądasz skróty.

I jak duże ma to znaczenie - kwestie poruszone przeze mnie.

Lub inaczej: Jak podchodzisz do tenisa by osiągac jak najlepsze wyniki w typowaniu ?

Jeżeli inni gracze maja swoje uwagi to też zapraszam do wypowiedzi.

#114431 11/07/2002 05:33
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
PROFIT no ładnie pytanie jak na poźną porę - kiedy umysł już nie pracuje zbyt szybko : pogoda + <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Nie wiem czy dobrze uchwyciłem sens pytania ale postaram się odpowiedzieć :

Jak podchodzisz do tenisa by osiągac jak najlepsze wyniki w typowaniu ?

Moim zdaniem najważniejsza jest forma danego zawodnika (zawodniczki) w danym momencie i głownie tym sie kieruje przy wyborze meczy , głownie analiza oparta jest na wynikach z ostatnich tygodni - niestety obejrzeć w TV jakiś turniej tenisowy jest naprawde cieżko (szczegolnie te mniejsze) nie zawsze to wystarczy - przykład mecz Vinci - Goni - tylko już teraz wiem że bezsensem było grac jakąś nieznaną kobitke. Staram się patrzeć co pisza inni - te strony które juz umieszczałem na forum - pamiętam że na bookiebusters pojawiały się świetne opisy meczów gdy turnieje odbywały się w Anglii (przed Wimbledonem WTA) po takich opisach można było łatwo ocenić formę danej zawodniczki - niestety w wiekszości pozostają gołe wyniki. Staram się również nie lekceważyć H2H
a poza tym trzeba mieć dużo szczęscia i nic więcej nie potrzeba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Myśle ze na forum jest kilka osób które mają o wiele wieksze pojecie o tej dyscyplnie sportu

Nie wiem PROFIT czy o to Ci dokładnie chodziło
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#114432 11/07/2002 14:41
Dołączył: May 2002
Posty: 400
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 400
@Kura

To ja tez mam pytanko. Skad bierzesz wyniki kobiecego tenisa-roznego rodzaju mniejsze turnieje typu chalenger.Tylko nie pisz ze z telegazety albo ogloszen STS <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Wiem ze w przypadku mezczyzn dobra strona jest www.stevegtennis.com [stevegtennis.com] ale co do kobitek to nie mama pojecia.Co polecasz, z czego korzystasz?

#114433 11/07/2002 18:00
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Piwosz : te mniejsze turnieje to :

http://www.itfjuniors.com/ - nic lepszego nie znalazłem może ktoś ma coś ciekawego , tam są między innymi turnieje juniorskie ale turnieje z cyklu Orange Bowl też można znaleźć

#114434 13/07/2002 15:02
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
kuzniecova wartusch 1
suarez zvonarieva 2

Strona 1 z 13 1 2 3 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rymoholik, forty, rafal08, aker, ElNinho[mmdea], betowiec), 1,868 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,351
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1