Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 13 1 2 3 4 5 12 13
#114455 18/07/2002 15:13
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
M
member
member
M Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
oto moje typki:
1. saretta-balcels 1 prof 1,62
2. ferrer-m.lopez 1 prof 1,67
stawka 50zl do wziecia 121, co wy na to?

Bonus: Unibet
#114456 18/07/2002 15:50
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273
Witam!!!

Co myślicie o takim gościu jak Van Lottum ,
przedwczoraj pokonał 2:0 Zabalete.

Dzisiaj 12:55
Sluiter- Van Lottum 1.40 2.70

Może następna niespodzianka?

Pozdrowienia
tw30

#114457 18/07/2002 17:30
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
Van Lottum zagrany też przez mnie i jeszcze:

Horna - Krajan 2 2.55 Expekt 4.5/10

pozdrawiam

#114458 18/07/2002 18:09
Dołączył: Jul 2002
Posty: 517
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 517
Moje typy na dziś:
Horna-Krajan 2, 2.2(prof)
Zeilko jest w dobrej formie i wydaje mi się ze w rodzinnych stronach pokona Luisa , bo Horna lubi sobie czasem przegrać w 2.rundzie.
Ferrer-M.Lopez 2 , 1.91(prof)
Lopez polepszyło ostatnimi czasy forme , a Ferrer grał ostatnio az za dobrze.Kiedyś musi przyjść kryzys.Co nie?
Ljubicic-Radic 2,3.3(prof)
jedna z największych dzisiejszych setek.Rodak Ivan da Mario sobie pograć, a sam pożegna sie z turniejem.
Vicente-Mathieu 2 , 1.83(prof)
tutaj 100% mowy nie ma aby Paul-Henrie to przegrał, jest w dobrej formie , a Fernando to zwyczajny bolek.
Marin-Hanescu 2 , 1.93 (prof)
statystyki formy tych graczy w ostatnich turniejach mówią same za siebie.
Robredo-Popp 2, 3.3 (prof)
wprawdzie Popp to zwykły Szwab ale tym razem pokaże Hiszpanowi gdzie raki zimują
Sluiter-Van Lottum 2 , 2,6(prof)
gdzie sie bije dwóch Holendrów zwycięża John nie Ramon

#114459 18/07/2002 18:19
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Marcelo niezłe typki ciekawe ile z tego wejdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#114460 18/07/2002 19:22
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
i Canas dla rade wygrac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#114461 18/07/2002 19:32
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
Jakie sa zasady w GB do meczy tenisa ?
Po ilu gemach (czy czyms innym) wazny jest mecz ??

#114462 18/07/2002 19:45
Dołączył: May 2002
Posty: 181
R
member
member
R Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 181
...a wiec jednak.znowu lepiej zaufac sobie i tak zrobiłem,,,byłem pewny że Pavel wygra i zrobił to spokojnie 6 2 6 1....to zawodnik jakich lubie...gra mocny, siłowy tenis i jest w stanie wygrac z każdym ale zdarzaja mu sie kompromitujące porażki i chwile fatalnej dekoncentracji......ale najwiekszą kase jak narazie w tym roku w tenisa dał mi on wygrywajac z Carlsennem w wimbledonie przy kursie w expekt 1.80......

#114463 18/07/2002 19:52
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Van Lottum Wygrał
:eek: :eek: :eek: Raemon Sluiter Vs John van Lottum 4-6 3-6 Finished

#114464 18/07/2002 22:06
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Nie była to duża niespodzianka, wręcz można było się tego spodziewać, ale odnośnie nowego tematu Hutnik to jednak mogłeś się w tym wypadku powstrzymać, twój poprzedni temat miał jeszcze jakiś sens i rzeczywiście miał rację bytu ale ten a propos przegranej to naprawdę nie trzeba było.

Pozdrawiam ponownie Hutnik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

SLAV

#114465 19/07/2002 12:33
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Moje typy na dzisiejszy dzien :
UMAG
CORIA-ferrer
LJUBICIC- krajan
MOYA-vicente
AMERSFOORT
COSTA.A-sa
GAUDIO-nieminen.j
STUTTGART
ROBREDO-novak
CANAS-martin.a
EL AYNAOUI-youzhny.m
PAVEL-burgsmuller
mój bilans w trafianiu narazie nieciekawy 0-2
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#114466 19/07/2002 14:10
Dołączył: Jul 2002
Posty: 517
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 517
Dziś dzień jak my to mówimy w naszym tenisowym swiecie pełen pewniaków a oto i one:
Chela-Balcells 2 , 2,3(totomix)
Juan Ignacio jest w słabej formie a jego w półimiennik jest w życiowej formie tak więc wniosek jeden:NIESPODZIANKA .Juan Balcells w półfinale tenisowego turnieju w Amersfoorcie , poza tym oglądałem wczoraj Chele i nic wielkiego ten chłopak nie pokazał
Novak-Robredo 1 , 1,7 (totomix)
Jiri jest w dość dobrej dyspozycji i to raczej wystarczy na Hiszpana którego nie moge nazwać dobrym graczem ze względu na to że jest on troche słaby , także porównanie rankingów mówi samo za siebie, tak więc wniosek jest tylko jeden :grać sporo kasy na naszego południowego sąsiada!!!
Rochus-Van Lottum 2 , 2(totomix)
i tutaj mamy jeden z dzisiejszych popularnych '''setek'' .John gra u siebie i pokonał już lepszych zawodników, a pokonanie przez Christopha Corretji to tylko dzieło zmęczenia Hiszpana po wygranym turnieju w Gstaad.
A.Costa-Sa 2 , 2,9(totomix)
forma ziemiarza Andre niesamowicie wysoka , swiadczą o tym występy na ''świętej trawie'' w Wimbledonie zaś Costa po przypadkowym wygraniu Roland Garros nie ugra seta w dzisiejszej potyczce.
Ljubicic-Krajan 2 , 3,7 (totomix)
to już musi być koniec Ivana .Zeilko jest świetnie zapowiadającym sie młodym talentem zaś Ljubicic to stary wyga tenisowy.Myśle że tym razem młodość górą!!!Zeilko pokonywał ostatnio całekiem dobrych zawodników jak na przykład Luis Horna czy Agustin Calleri, a Ljubicic po prostu przechodziłz rundy nas runde w innych turniejach by w końcu przegrać w półczy ćwierćfinale.
I na tym zakończe moje dzisiejsze rozważania mam nadzieje że całkiem trafne!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#114467 19/07/2002 14:40
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
M
member
member
M Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
zastanawiam sie nad zagraniem dzisiaj takiego kuponu:
1.ch.rochus-van lottum 2 prof 2,25
2.a.costa-sa 2 prof 3,1
ako 6,97 stawka 100 co daje 627zl.
co wy na to?

#114468 20/07/2002 14:53
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Moje typy na dziś
FED CUP;
marrero-muller 2 (1,80 - sts)
grande-callens 2 (2,40 - sts)
svensson-casanova.m (1,65 - sts)
mandula-diaz oliva (1,90 - sts)
STUTTGART:
novak-canas 2 (1,85 - sts)
youzhny-burgsmuller 1 (1,50 - sts)
AMERSFOORT:
costa-gaudio 2 ( 1,85 - sts)
UMAG:
krajan-ferrer 1 (1,70 - sts)
bilans na razie lipa 4-7 ale będzie lepiej
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#114469 20/07/2002 18:35
Dołączył: Jul 2002
Posty: 517
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 517
Moi drodzy dzisiejsze mecze to:
Costa-Gaudio 1
Novak-Canas 1
Molik-Oremans 2
Mandula-Diaz Oliva 2
Gubacsi-Fernandez 2

Nie mam czasu na uzasadnienia dziś ale zagrajcie .Naprawde warto!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#114470 20/07/2002 18:37
Dołączył: Jul 2002
Posty: 517
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 517
mój bilans na razie 6-6 ale popatrrzecie ja nie gram małych ursów i szukam dużych i dlatego taki słąby bilans.POprawie sie teraz gram ostrożniej

#114471 20/07/2002 20:51
Dołączył: Feb 2002
Posty: 157
J
member
member
J Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 157
W jutrzejszym finale turnieju w Stuttgarcie faworyt jest tylko jeden.Jest nim G.Canas!!!!!!
Oglądałem dwa półfinały i po tym co zobaczyłem stwierdzam, że Youznhny ma małe szanse w konfrontacji z Argentyńczykiem.Ciekaw jestem tylko kursu na zwycięstwo Canasa.
A wy co myślicie o tym typie????

#114472 20/07/2002 22:46
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
...nie zgodze sie z toba Jaca181 juzhny ma duze szanse wygrac.Czemu? Owszem canas powinien jutro wygrac ale pewnosc tego jest bardzo mala.Poprostu jestem pewien iz jest on bardzo zmeczony,widac to bylo dzisiaj mimo ze wygral 6-4 6-0.Gdyby mialo dojsc do 3 seta to kto wie...Dzis stracil canas duzo sil a jutro napewno to odczuje.Pozatym jutro nie bedzie tak szybkiej i niszczacej wymiany jak to bylo dzis.Szanse sa rowne ze wskazaniem na canasa.A jaki bedzie kurs w sts napewno nie wyzszy niz 1.5 a moze byc i prawdopodobnie bedzie 1.4.I to jest wlasnie paradoks kurs bedzie nie warty ryzyka szczegolnie iz juzhny stanie przed zyciowa szansa a wiadomo ze wtedy gra sie z pelna koncentracja.Obaj zawodnicy nie spotykali sie dotychczas i kto wie moze canas miec problemy z ruskiem.Mimo to jestem za canasem bo bardziej lubie jego styl.

#114473 20/07/2002 23:13
Dołączył: Feb 2002
Posty: 157
J
member
member
J Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 157
Rafter nie wiem czy oglądałeś mecz Rosjanina ale jest on tak samo zmęczony jak Canas.W trzecim secie miał dużo szczęścia i popełniał zbyt dużo błędów w przeciwieństwie do Canasa, któy większość piłek miał kończących.Myśle jednak,żę zmęczenie nie odegra większej roli w tym pojedynku.Decydujące będzie doświadczenie, a te większe ma Canas.Zgodze sie jednak ,że przy kursie 1.4 nie warto ryzykować.

#114474 21/07/2002 00:07
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
Meczu youzhnego nie ogladalem ale znam doskonale jego styl.Bekhend forhend ma bardzo dobry.Dzis gral 3 sety owszem ale ja poprostu nie wierze zeby canas wygral ten mecz gladko jesli wogole wygra to napewno po walce.A jesli przegra to prawdopodobnie w 3 setach i w trzecim 7-6 .Hehe zobaczymy jutro to napewno ciekawy mecz warty obejrzenia.

Strona 3 z 13 1 2 3 4 5 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, forty, burbon, $-man), 1,957 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,364
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1