|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
Dopiero co się skończyła XVI edycja, a ja już o następnej  - powód zdążyc przed wakacjami - zapraszam do dyskusji i ewentualnych zgłoszeń - termin 2 tygodnie na wpisowe chyba wystarczy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332 |
oczywiscie jestem chętny, co prawda zawaliłem dwie kolejki w tej edycji ale to brak czasu niestety, proszę o łagodny wymiar kary:)) Pieniązki tak jak zwykle rozumiem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
Tak - wpisowe pozostawiamy bez zmian 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019 |
hehe Thom a ja własnie w tej sprawie maila do Ciebie napisałem  zgłaszam się i licze na rewanż o ile reszta sie pojawi... No to się zrozumieliśmy - tak to jest po świętach 
Last edited by THOM; 10/04/2007 16:50.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Ja ret. z XVII edycji. Wrócę w następnej. Powód - wiem, że będę miał czasu jak na lekarstwo  .
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
jakby co to gram 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740 |
Tez sprobuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Mam takie propozycje(i to tylko propozycje) co do zliczania bilansów tygodniowych. Jeśli będzie parzysta ilość osób to wyłonić pary - i w każdej parze jedna osoba prowadzi bilans drugiej. Lub też kto nie wpisze swojego bilansu do tematu z bilansem co tydzień nie będzie uwzględniany z tabeli - jeśli nie, to bez sensu jest istnienie tematu z bilansami  bo prawie nikt pod koniec, a także w trakcie nie wpisywał regularnie bilansu. Ja z braku czasu raczej nie podejmę się prowadzenia tabeli w tej edycji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740 |
Kiedy ruszy kolejna edycja ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,720 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,720 Likes: 12 |
Są wolne miejsca? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
No wlasnie przeciez w kazdym tyg osoba typujaca wie jaki ma bilans i nie mam pojecia dlaczego wiekszosc go nie podawala.Mniej roboty by bylo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
uwazam, ze pomysl fro z wyznaczeniem par i sprawdzaniu sobie nawzajem bilansu jest calkiem ciekawym pomyslem. podawanie bilansu przez siebie samego moim zdaniem mija sie z celem, bo i tak pozniej szefostwo musi zweryfikowac podany przez uczestnika bilans, a przy sprawdzaniu sobie nawzajem juz jest mniejsze prawdopodobienstwo pomylki (celowej lub tez nie). oczywiscie poznan nie sprawdza bilansu poznaniowi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
Poznań zawsze walczy FAIR  - chyba utworzę nowy temat zapisy, bo tu coś cieniutko z aktywnością 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019 |
chyba przydałaby się lepsza reklama tego konkursu no i oczywiscie potwierdzenie od sponsora  szkoda ze w temacie play off tenis nie jest zamieszczony link do konkursu w końcu tam cała śmietanka tenisowa urzęduje...  i wystarczyłaby jakaś część tych uczestników by nasz konkurs nabrał rumieńców, a tak to marne szanse by wystartował a swoją droga to można by pomysleć by np zwyciezcy konursu singlowego i deblowego mogli przystapić bez wpisowego, tylko jak tu zgrac terminarz  ale to tylko pomysł 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
chyba przydałaby się lepsza reklama tego konkursu no i oczywiscie potwierdzenie od sponsora  Już pisałem w innym temacie, że sponsor nie widzi przeszkód aby dalej sponsorować nasz konkurs. Tak więc na poczet kolejnej edycji znowu macie 2000 zł do rozdysponowania 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640 |
nie da sie skrocic edycji do 10 tygodni ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019 |
pewnie by sie dało bo juz raz tak bylo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740 |
chcialbym sie zapytac czy jest mozliowsc dodania do oferty bukow np BETAKO ( naziemne ) widze jest sts, prof i mile to moze moznaby bylo dolaczyc i ten punkt ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640 |
ja musze sie z decyzja wstzymac.. jakby trwal 10 tygodni to 99% ze bede gral, a tak to jeszcze sie okaze
pozdrawiam
Last edited by Fro_Lech; 17/04/2007 15:59.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
Możemy się dogadac na 10 tygodni lub na wcześniejszy termin - tylko, żeby z wpłatami nie było problemu  - wszystko jest do dyskusji.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|