Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 13 1 2 5 6 7 8 9 12 13
#114535 30/07/2002 18:42
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
a oto moje propozycje:

Enqvist - Ferrero 1 1,65
Sanguietti - Zabaleta 1 1,75
Krajicek - Nieminen 2 2,00
Safin - Chela 2 3,00
Kiefer - el Aynaoui 2 1,85
Kuerten - Pavel 2 2,10
Sampras - W.Fereira 2 2,30
Rubin - Coetzer 1 1,50
Raymond - Sugijama 1 1,50

może ktoś skorzysta

pozdrawiam

Bonus: Unibet
#114536 30/07/2002 19:48
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
kurnikova svenson 1
tu black 2
pless nestor 2

#114537 30/07/2002 20:28
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
grajek : masz racje bilans obu graczy 6-6 ja zamiast spojrzeć na podlczony bilans sam zacząłem dodawać i dopiero teraz zauważyłem że 1 mecz na nawierzchni indoor hardcourt został dodany do bilansu : indor i hard i tak mi wyszło 7-6 ; opinii co do tego meczu jednak nie zmieniam

dziś z braku czasu : Enqvist i Kraijcek - zgadzam się z opisem Caroli ; z chalendzerów Moyano - wygrał przed tygodniem i jeżeli nie odpadnie dziś to pewnie wygra kolejny turniej drugi tydzień z rzędu ( co bardzo często się zdarza)

widzę że pojawił się typ na Sanguinetiego z Zabaletą - dla mnie ten mecz jest nie do grania - wystarczy przypomnieć jak Zabaleta grał w US Open rok temu , a porażka z Vahaly Sanguinettiego chyba dowodzi że Włoch jeszcze formy nie znalazł - życze udanego typu i zwycięstwa Włocha ale ja tego meczu nie ruszam

#114538 30/07/2002 20:58
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
xeo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Czy na stronie turnieju Master Toronto http://www.masters-series.com/canada/

otwiera wam się Live Scores ? Mi się otwiera ale w oknie gdzie mają być wyniki mam Try Leoading .

#114539 30/07/2002 21:02
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290

#114540 30/07/2002 21:10
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
xeo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Nie o tym Live Scores pisałem , ten mi się otwiera , chodzi mi o ten co się odswieza zaraz po wprowadzeniu danych , a nie po 60 s.

Chodzi mi o ten w ramce News .

#114541 30/07/2002 22:52
Dołączył: Jun 2002
Posty: 45
P
newbie
newbie
P Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 45
Czesc
Znacie może strone z wynikami na żywo z SAn Marino
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#114542 31/07/2002 00:47
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
Witam,

zgadzam się z typem Kury, warto zagrać na Ferreire, zwłaszcza , że Canadian Open nie jest miejscem do którego Pete chętnie zaglądał.

Rubin - Coetzer 1 mocna 1

Kournikova - Stevenson 1
co jak co ale poziom gry Amerykanki nie powinien być poważną przeszkodą dla Kournikovej.

Enqvist - Ferrero 2

Canas - Srichaphan 1 mocna 1

Johansson - Martin 2

jeszcze debel na deser

Suar/Tuly - Fusa/Vis 1

#114543 31/07/2002 01:03
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
M
member
member
M Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
ja tam wierze w peta.
sampras-ferreira 1 prof 1,52
grosjean-ulihrach 1 prof 1,3

#114544 31/07/2002 01:28
Dołączył: Jul 2002
Posty: 66
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 66
Ja tez stawiam na Peta - 1,60 w TotoMiksie.

#114545 31/07/2002 19:29
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
M
member
member
M Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
wczoraj zajebal mi kiefer, moze dzisiaj bedzie lepiej.
1.nalbandian-robredo 1 prof 1,6/robredo dosc fartownie pokonal w 1r. schuettlera i to w 3secie w tie-breaku. nalbandian dosc pewnie 6:4,6:3.na hardzie jest to ich pierwsze spotkanie, jednak nalbandian nie powinien miec problemow./
2.canas-srichaphan 1 prof 1,4 /tutaj faworyt jest tylko jeden-canas. w 1r. dosc nieoczekiwanie pokonal federera, a srichaphan tez fartownie w 3 secie w tie-breaku. bilans miedzy nimi na hardzie to 2:0 dla canasa, i to on dzisiaj odniesie 3 zwyciestwo. dla mnie bardzo pewna 1.
3.novak-zabaleta 1 prof 1,37 /novak przeszedl dosc pewnie 1r. podobnie zreszta jak zabaleta. novak w tym roku dobrze radzi sobie na hardzie, bilans 16:6, za to zabaleta na hardzie to mizeria, bilans 2:9. tez bardzo pewna 1.

co do niespodzianek:
henman-j.blake 2
ferrero-koubek 2
moya-rios 2
ferrero i moya moga byc zmeczeni zbyt duzo liczba meczy rozgrywanych ostatnio. w 1r. bylo to widac po ich grze /3 ciezkie sety ferrero, moya tez niebyt pewnie/ za to j.blake niezle radzi sobie na hardzie no i w dzisiejszym dniu jest w stanie sprawic niespodzianke.

#114546 31/07/2002 21:38
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
K
kp Offline
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
Witam...Wprawdzie pczyra juz zadal to pytanie, ale nie padla jednak zadna odopwiedz... Moze jednak ktos zna strone z wynikami z San Marino?? Bede wdzieczny... Bo strona turnieju jest jakby zapomniana...

#114547 31/07/2002 21:44
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
M
member
member
M Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195

#114548 31/07/2002 22:03
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
K
kp Offline
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
Dzieki bardzo, ale obie te stronki mam otwarte i uakom nie ma zadnych wynikow, a zgodnie z godzinami w np. sts-ie, mecze powinny juz sie dawno zaczac...

#114549 31/07/2002 22:49
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Nie patrz na godziny rozpoczęcia meczów podawane przez STS i Profesional. Raczej pewniejsze godziny ma Unibet !!!
Skoro się nie zaczęły to na przykład przedłużają się wczęśniejsze mecze na tych kortach np. deble lub juniorzy albo po prostu pada !!!

POZDRAWIAM

#114550 01/08/2002 01:02
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Mantilla, F - Dent, T
2.60 1.42 (mysle że wygra dent)
Pavel, A - Safin, M(uważam że może byc niespodzianka ,safin gra zbyt słabo,wiele kasy przegrałem w tym roku na nim,ale z drógiej strony w zawodniku jest sportowa złośc)
2.85 1.36
Roddick, A - Lapentti, NM( przestrzegam przed stawianiem lampetii juz nie raz zrobił niespodzianle)
1.30 3.15
Grosjean, S - Nieminen, J( kazdy ma 50% szans)
1.45 2.55
Koubek, S - Ferrero, J-C(ferrero jest faworytem)
2.65 1.42
Moya, C - Rios, M( kazdy ma 50% szans)
1.48 2.45
Ja osobiście gram jeden dwa wyniki na dużą kase,jezeli chcecie zagrać za 5zł to mozesz wszystko obstawić,ale osstatnio faworyci zbyt często przegrywaja)

Moja opinia o tenisie:podziwiam siostry wiliams i np. capriati tutaj nie ma żadnej korupcji ,dochodzą one na najwyższe szczeble i dopiero się eybijają nie ma tak jak np. teraz hewitt w pierwszej rundzie.
Wszystkie buki onnline sie wycwaniły mozna obstawiaś tylko mężczyzn tenisa kobiet nie ma .Przynajmniej w unibecie.

Zapraszam na na pisanie do mnie prywatnych emaili.
Z miłą chęci będe się wymieniał doświadczeniem.
pozdrawiam was

#114551 01/08/2002 02:52
Dołączył: Jul 2002
Posty: 66
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 66
Moya - Rios 2 kurs 2.20 Expekt.
Mysle, ze przy tej nawierzchni Rios wygra.

#114552 01/08/2002 15:15
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
R
raf Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Wczoraj swietne wyniki zarowno w meskim jak i zenskim turnieju. Zawiodl mnie tylko Johansson kladac piekny kupon, ale trafione kursy na Srebotnik, Smashnova, Coetzer/McNeil zrekompensowaly mi te strate, przynajmniej tak sobie to tlumacze :rolleyes:

Dzisiejsze mecze widze nastepujaco:
kursy z stsu, nie mam czasu szukac gdzie indziej, a byc moze ze beda lepsze..

Sugiyama - Srebotnik 2 2.10
Mecz powinien byc wyrownany, Srebotnik juz wczoraj nie wiedziec czemu byla skazywana na porazke ze srenio grajaco ostatnio Bedanova, mimo ze japonka ograla Hantuchova jakos mnie nie przekonuje, za to kurs na Katerine owszem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Kurnikova - Martinez C. 2 1.90
Ania juz wystarczajaco duzo wygrala...z jej motywacja chyba juz wystarczy a Conchita zawsze moze powalczyc.

U panow bardzo korca mnie dwie dwojeczki calkiem prawdopodobne:
Kafelnikov - Canas 2 1.85
w sieci moze znajdzie sie wyzszy kurs..

oraz:
Sampras - Haas 2 1.85
z kursem jw.
Pete nic wielkiego nie gra a szanse Tommego oceniam na wiecej niz 50%. Przy lepszym kursie mozna grac.

warto tez zauwazyc kurs na T.Martina z Fabricem...w expekcie 1.30, w stsie...1.60..

Deble dzis ciezkie i bez rewelacji kursowych ale moim zdaniem zle oszacowal sts szanse w meczu:
Black/Lichowc.- Coetzer/McNeil 1.35 0.00 2.60
dwojeczka calkiem prawdopodobna..

zobaczymy co z tego bedzie, znajac te piekna dyscypline sportu po dniu grubym nadejdzie chudy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> :eek:

#114553 01/08/2002 15:24
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Quote
Oryginalnie wysłał raf:
[qb]

U panow bardzo korca mnie dwie dwojeczki calkiem prawdopodobne:
Kafelnikov - Canas 2 1.85
w sieci moze znajdzie sie wyzszy kurs..

oraz:
Sampras - Haas 2 1.85
z kursem jw.
Pete nic wielkiego nie gra a szanse Tommego oceniam na wiecej niz 50%. Przy lepszym kursie mozna grac.
[/qb]
Popieram te 2 typy w 100%
Pete jest w fatalnej formie (szczęśliwe wygrane w poprzednich rundach) i Tommy nie powinien mieć kłopotów z odniesieniem zwycięstwa (chyba że znowu mu coś odbije <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> )

Natommiast jeśli chodzi o Canasa to jest on w znakomitej formie w ostatnich tygodniach a dodając do tego bilans 4 ostatnich meczów (4-0 dla Canasa w tym 2-0 w tym roku) innego zwycięzcy jak on nie może być !!!

POZDRAWIAM

#114554 01/08/2002 15:41
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
K
kp Offline
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
Witam. Troche mnie przestraszyl typ na Srebotnik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> ... Wydawalo mi sie, ze to dzis najpewniejszy mecz :rolleyes: ... Jednak nie uwazam sie za specjaliste od zenskiego tenisa. Natomiast swoj typ oparlem na:
Katarina Srebotnik (SLO) vs. Ai Sugiyama (JPN)
1999-07-22 Fed Cup(WG-QR) JPN vs. SLO Hardcourt RR Ai Sugiyama (JPN) 6-1 6-2
2000-01-31 Tokyo Indoor Carpet R32 Katarina Srebotnik (SLO) 6-3 6-3
2001-10-01 Tokyo Hardcourt R16 Ai Sugiyama (JPN) 6-2 3-6 6-1
2002-01-07 Sydney Hardcourt R16/Q Ai Sugiyama (JPN) 6-4 6-7(4) 6-1
Niestety, nie mam mozliwosci ogladania spotkan, tylko sledze na necie... Jezeli moglbys raf powiedziec cos wiecej na temat tego meczu, bede Ci wdzieczny... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 7 z 13 1 2 5 6 7 8 9 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, rafal08, Lukasz111, rymoholik, $-man, alfa, burbon, Sensei, betowiec, Akhu), 2,891 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,395
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1