Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 13 1 2 6 7 8 9 10 12 13
#114555 01/08/2002 15:49
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
K
kp Offline
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
A jeszcze jeden mecz: Davenport-Rubin. Kurs w sts na Davenport to 1,3, sadzac po ostatnich spotkaniach tych zawodniczek, to calkiem sporo. Jednak przez pewien czas nie interesowalem sie tenisem kobiet, ale cos mi sie wydaje, ze Davenport gra po kontuzji?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> No i to jak pewnie stawialiscie na Rubin i wynik z Coetzer (chyba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Dzieki...

Bonus: Unibet
#114556 01/08/2002 16:32
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Na dzis pewnie polecam kursy ( z STS-u):
Martin T. - Santoro 1 1,60 ( w h2h 3-0 dla Martina, ale ostatni mecz ponad 3 lata temua - Martina dosyc latwo pokonal groznego na hardzie Jonhansona , a Santoro na razie sie troszke meczy )
Kurnikova - Martinez C. 1 1,70 ( ja jednak stawiam na Anie, jakos bardziej przekonuja mnie jej zwyciestwa w 2 ostatnich turniejach - z Venus Williams nie miala szans jak prawie kazda inna)
Sanchez D. - Gaudenzi 1 1,60 ( wydaje mi sie ze Sanchez jest w niezlej formie, ale na Gaudenziego trzeba uwazac)
Sampras - Haas 2 1,85 ( tez mi sie wydaje ze to juz kres osiagniec Pete w tym turnieju)
Ciekawie wygladaj kursy i mozna zagrac:
Knowles/Nestor- Novak/Stepanek 2 2,60 ( strasznie lubie grac na ten debel, w singlu na razie idzie im swietnie wiec widac ze na twardej nawierzchni czuja sie bardzo dobrze, ale po grach singlowych moga tez byc mocno zmeczeni )
Davenport - Rubin 2 2,70 ( Davenport po kontuzji chyba jeszcze nie wygra z bedaca w niezlej formie Chanda)

#114557 01/08/2002 19:24
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
Na p2p Gamebookers ktoś wystawił interesujący kurs na Riosa w meczu z Safinem - 3.30, (Gamebookers daje 2.65, Expekt 3.0, na Betfair najwyższy wynosił 3.2). Wg mnie Rios ma 35% szans na zwycięstwo.

pozdrawiam

#114558 01/08/2002 19:58
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
M
member
member
M Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
wczoraj byl dla mnie dobry dzien, wzialem stowke, miejmy nadzieje ze dziasiaj bedzie rownie udany:
1. kafelnikov-canas 2 prof 1,85 /dla mnie w tym meczu faworyt jest tylko jeden-canas. uwazam ze kurs na niego jest zawyzony, ale niech sie buki martwia, dzisiaj ich okroje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . a na powaznie w tej formie canas powinien zmiesc kafla, ktory i tak juz daleko zaszedl.
2.m.safin-m.rios 1 prof 1,3 /tu zwyciezca moze byc tylko jeden-safin. jak na razie nie gra moze rewelacyjnie, ale jest typem fightera, ktory kiedy trzeba to wygra. i wygra dzisiaj.

#114559 01/08/2002 20:04
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
M
member
member
M Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
co do kobitek:
oplaca sie stawiac na anie k. kurs wysoki i forma szybko rosnie.
1.kournikova-c.martinez 1 prof 1,7
2.sugiyama-srebotnik 1 prof 1,46
3.devenport-c.rubin 1 prof 1,4 /kurs wysoki jak na taki mecz. pewne 2:0 dla devenport
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#114560 01/08/2002 20:12
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
Trochę inaczej niż buki widzę też mecz Roddicka z Koubkiem. Roddick gra bardzo dobrze na hardcourt, choć nie reweleacyjnie. Koubek na hardcourt nigdy nie zachwycał, w tym roku także ale w Toronto wykazuje świetną formę. Najpierw pokonał Gonzalesa, potem dość łatwo Ferrero, który wcześniej wyeliminował świetnego moim zdaniem na hard Enqvista. Najważszy kurs na Koubeka jaki znalazłem to 3.55, co o tym myślicie?!

#114561 01/08/2002 21:14
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
ja mam jednak inny pogląd o meczu samprasa
Jednak przytocze tu kilka zdań zaczerpniętych u źródła:
Sampras, the No. 13 seed and sentimental favorite of the 8,300 fans in attendance, advanced to face Tommy Haas in the next round.
He received a standing ovation after his featured night match that lasted 2 hours, 8 minutes.

A to po meczu wypowiedź Samprasa:
``Here, I want to go out there and be positive and play with some energy,'' he said. ``My goal here is to do well and to win, but also to go out there with a positive attitude.
``I don't deserve to beat myself up. I don't deserve to torture myself any more than I do.''
Sampras, who fired 23 aces for the second night in a row, sees small signs that his game is turning around.
``It's just a general attitude,'' he said. ``I'm not getting down on myself, which I've done a little bit this year when things weren't going well, and things were snowballing, and I was starting to get deflated.''
A Haasa:
Haas' parents, Peter and Brigitte, were seriously injured June 8 after the Harley-Davidson motorcycle they were riding collided with a truck in Sarasota, Fla. Haas' father spent 2 1/2 weeks in a coma and nearly lost a leg. His mother spent four days in intensive care.
``I certainly hope that my parents can see me play on TV,'' said Haas, who defeated Frederic Niemeyer in his opening-round match Tuesday. ``That's why it's also good for me to be in another round here. But other than that, it's a tough situation.''

Mnie jednak bardziej przekonuje determinacja Samprasa i wiara we własne siły choć droge ma pod górke a i zaufanie fanów tez pewnie sporo stracił. Wczoraj zaimponowal mi psychika przy stanie 5-5 w tie breaku w 2 secie.
Ale jak bedzie zobaczymy .
Pozdrawiam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#114562 01/08/2002 23:19
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
R
raf Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Jesli chodzi o mecz Srebotnik-Sugiyama to po prostu zaciekawil mnie kurs, bo dla mnie japonka nie jest az tak zdecydowana faworytka.
Katerina Srebotnik to solidna 21-letnia zawodniczka, ktora ma calkiem niezly sezon, biorac pod uwage fakt ze we wszystkich wiekszych turniejach musi przebijac sie przez eliminacje (tak bylo na poczatku roku). Teraz gra juz w glownych turniejach, zaprezentowala calkiem ciekawa forme na clayu m.in w Bogocie i Acapulco (zwyciestwo i final), mimo ze nie grala z wielkimi zawodniczkami...Moim zdaniem Japonka, ktora wygrywa mecze i zachodzi daleko ale glownie w turniejach granych w Azji latwej przeprawy dzis miec nie bedzie, ale zobaczymy. W kazdym badz razie kurs na system dobry, a w zyciu nie zagralbym za wieksza kase Sugiyamy po takim kursie.

Davenport w meczu z Rubin jest na pewno faworytka, ale z takim kursem nie ruszam. Graja dwie amerykanki, forma Lindsay jest ciagle dla mnie zagadka wiec wstrzymuje sie z takimi spotkaniami. Chanda jest solidna i powinna powalczyc (moze uwrie seta..?).

#114563 01/08/2002 23:57
Dołączył: Mar 2002
Posty: 115
2
member
member
2 Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 115
Quote
Oryginalnie wysłał tysio111:
[qb]Trochę inaczej niż buki widzę też mecz Roddicka z Koubkiem. Roddick gra bardzo dobrze na hardcourt, choć nie reweleacyjnie. Koubek na hardcourt nigdy nie zachwycał, w tym roku także ale w Toronto wykazuje świetną formę. Najpierw pokonał Gonzalesa, potem dość łatwo Ferrero, który wcześniej wyeliminował świetnego moim zdaniem na hard Enqvista. Najważszy kurs na Koubeka jaki znalazłem to 3.55, co o tym myślicie?![/qb]
W,Hill daje 3,80 na Koubka - przy takim kursie można zagrać - ja również oceniam że szanse nie są aż tak zróżnicowane.

#114564 02/08/2002 00:27
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
R
raf Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Tenis jest pieknym sportem, po raz kolejny przekonalismy sie dzis jak to bywa z zelaznymi faworytami...cale forum typowalo mecz T.Martina jako pewniak dnia..no i Fabrice walnal psikuska <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

F. SANTORO vs. T. MARTIN 6:2, 6:4

Tak to bywa w tym sporcie, kurs byl niezly a tu niespodzianka. Jedno jest pewne ja gram przeciwko francuzowi w kolejnej rundzie na 100% bo ciagle mnie nie przekonuje, za to Todd po raz kolejny pokazal jaki jest chimeryczny.

#114565 02/08/2002 01:44
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
Kafelnikov właśnie udowodnił, że nie leżą mu gracze typu "żywa ściana", co zauważył gość dający typy na tip-ex, ten sam co przewidział zwycięstwo Henmana i Denta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Wygrana Santoro to dla mnie także duuuuża niespodzianka i mam nadzieję, że to nie koniec na dziś....... Go go Rios $ Koubek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#114566 02/08/2002 02:41
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
M
member
member
M Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
rios ma dostac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#114567 02/08/2002 03:25
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Quote
Oryginalnie wysłał master_thief:
[qb]rios ma dostac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
popieram !!! ostatni mecz na kuponie a tu taki horror !!!
4:4 w decydującym 3 secie !!!
Zaraz mnie tu nerwy zjedzą !!!
POZDRAWIAM

#114568 02/08/2002 03:50
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
M
member
member
M Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
aaaaaa... myslalem ze zawalu dostane. od stanu 4:1 dla riosa do 7:6 dla safina. safin wielkie dzieki za kase. kolejna stowka dzisiaj wpadla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#114569 02/08/2002 12:31
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
K
kp Offline
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
Martin i Henman wczoraj mnie zniszczyli... Henman mial w 2 secie w tie-breaku dwie pilki pod rzad (w tym jedna przy swoim serwie), zeby skonczyc i ... Trudno, szkoda tylko takich typow jak Canas i Sugiyama... Moze dzis bedzie lepiej...

#114570 02/08/2002 16:34
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
M
member
member
M Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
wczoraj wszystko ladnie weszlo zarowno z facetow jak i kobitek, a dzisiaj bedzie ostre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: a jutro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: , oby nie.

#114571 02/08/2002 20:09
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
K
kp Offline
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
Niestety, mecze tenisa moge obserwowac tylko na necie. W zwiazku z tym, mam pytanie, czy ktos wczoraj ogladal T.Martin-F.Santoro?? Czy to Santoro tak dobrze gral, czy Tod byl taki slaby?? Chcialbym dzisiaj postawic na Haasa w meczu z Santoro, zeby odrobic straty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> no i nie chcialbym sie znowu niemile rozczarowac... Dzieki.

#114572 02/08/2002 20:11
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
PETE SAMPRAS
Ten pan pozbawił mnie wczoraj super wygranej 320 euro
Nie mówiąc juz że miał w 1 secie az 6 breakpointów takich po 40-15
i że w 3 secie 5-4 w tie breaku i zjebał mowe i odebrało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Sampras ty juz sie ****a chyba skończyłes nie ograc takiego pipena

#114573 02/08/2002 20:16
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
K
kp Offline
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
Wnioskuje z tego, ze ogladales mecz Haasa... Jak oceniasz jego gre i szanse w meczu z Santoro? Bede wdzieczny, bo dzis juz mnie nie stac na pomylke...

#114574 02/08/2002 20:18
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
jeżeli te 15-40 haasa nie były pomyłkami samprasa a dobrymi serwisami to myśle że haas mimo ze pod presją ciągle gra to powinien to wygrac w trampkach. A swoją droga panie dzis sa dobre do grania wszystkie, no i na canasa kurs ładny.

Strona 8 z 13 1 2 6 7 8 9 10 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, betowiec, Sensei, aker, $-man, burbon, latajaca_holenderka, Lukasz111, ANZELMO), 2,431 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,930
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1