|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 28
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2006
Posty: 28 |
Witam
Czy ktos z forumowiczów posiada wiedze o rekrutacji sedziów, szkoleniach itp. Szukałem info na stronie PZPN ale oczewiście niczego konkretnego nie znalazłem. Za wszelkiego rodzaju info, linki z gory dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403 |
lepiej poszukaj inforamcji na stronach lokalnego związku a nie PZPNu
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Nie szukaj na stronach PZPN, a na stronach internetowych swojego OZPN.
Każdy OZPN przynajmniej raz w roku (np. Mazowiecki raz w roku na jesień) organizuje kurs sędziowski.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,228
a.k.a. "dave_k.o."
|
|
a.k.a. "dave_k.o."
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,228 |
http://kszzpn.com.pl/index.php?wybor=linkitu masz kilka linków do stron sedziowskich, co do rekrutacji to zazwyczaj odbywa sie ona raz w roku, caly kurs to zazwyczaj 20 godzin siedzenia i sluchania instruktora a na koniec testy sprawnosciowe (test coopera czyli bieg na 12 minut bieg na 300 m i 60 m) testy ze znajomości przepisów, w przypadku zdania dostajesz delegacje na 1 mecz.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Już za późno na taki kurs - teraz zamiast zarobić o wiele łatwiej trafić do pierdla 
|
|
|
Link skopiowany do schowka