|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195 |
malisse wez sie i wygraj to do c***a.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195 |
no i pieknie, wszystko weszlo i kaska jutro bedzie. ale koncowka meczu malisse byla bardzo nerwowa, myslalem ze mi serducho wyskoczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521 |
Kura, dzieki dzis podwojnie! Raz, ze wybralem Twoj typ (szczerze mowiac czesto z nich korzystam), a po drugie za ostrzezenie. A tak w ogole ten Wasz konkurs to dobry pomysl. Ja nie biore udzialu, ale za to w pelni korzystam z podawanych typow... Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
kp: ostatnio korzystanie z moich konkursowych typów zysków dużych nie przynosi jednak cały czas walcze - cieszę się że mogłem pomóc
drugi typ z konkursu to Husarova z Serną : Husarovą nie jest jakąś wielką zawodniczką ale myśle że z Serną powinna wygrać , Hiszpance twarde korty nie sprzyjają 2-6 w tym roku i bedzie to jej pierwszy występ od marca na hardzie 2 zawodniczki to też niezbyt Husarowa w tym roku pokonała Sernę w Indian Wells 6-3 6-3
prof: 336 Verdasco-Saoudi 1.47 2.25 - gdybym to ja ustalał kurs na pewno byłoby znacznie mniej wszystko mówi że powinien bez problemu wygrać Verdasco wystarczy spojrzeć na osiągnięcia obu graczy jedyny minus tego typu to fakt że Verdasco tydzień temu dotarł dość daleko w challendzerze i działo sie tak często że w następnym turnieju odpadał w 1 rundzie - a może o czymś nie wiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521 |
Oczywiscie nie gram wszystkiego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , co typujesz, ale jak juz wspomnialem, Wasze typy zawezaja grupe meczow, ktore biore pod uwage... Mniejszych turniejow troche sie boje, bo nie wierze,ze zawsze wygrywa tam lepszy... Przykald to nasz Sopot i mecz Novak-Savolt. Wprawdzie bylem tylko na koncowce tego meczu, ale wg wielu opini Novak zachowal sie skandalicznie, po prostu nie chcial wygrac... Co do Serny to widzialem w Sopocie jej mecz z Talaja. Jezeli ona zawsze tyle biega, to na szybszej nawierzchni rzeczywiscie nie powinna miec wiekszych szans... Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Witam was po kilku dniach(miałem kompa zepsutego) i widze że dużo na forum się nie zmieniło.Nie wiecie czasem kto to jest za użytkownik SaddamHusajn bo gram z nim w PlayOff. Z góry dziękuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam Hutnik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521 |
Jest dzisiaj taki debel kobiet: Black/Lichov-Lee/Prakus 1,4 Chcialem to grac, ale sprawdzilem,ze spotkaly sie te pary juz w tym roku na hardzie i wygraly Lee/Prak 6:7, 6-4, 7-5. Jednak teoretycznie Black/Lichov wydaja sie silniejsze, co potwierdza kurs. Czy ktos bedzie to gral? Poza tym, biore pod uwage jeszcze dwa mecze: Nalbandian-Nieminen Novak-Krajicek i byc moze Roddick-Kratochvill (tutaj moze byc podobnie jak wczoraj z Federerem, troszke glupio tak na to patrzec, ale taka tragedia nie moze nie wazyc na psychice zawodnika). Gdyby ktos mogl cos podpowiedziec, bede wdzieczny..
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
WITAM moya-saulnier 1 ferrero-delgado 1 henman-kuerten 1 haas-chang 1 grosjean-hrbaty 1 nalbandian-nieminen 1 roddick-kratochvil 1 novak-krajicek 1 hill/paes-ljubicic/pavel 1 bryan/bryan-jensen/jensen 1 zastananwiam się nad philippoussis-santoro 2
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
witam na jutro RUSEDSKI-DELGADO 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195 |
na dzisiaj proponuje: 1.sampras-canas 1 prof 1,8 2.rios-gaudio 1 prof 1,75 3.morison-vicente 1 prof 1,6 4.husarova-serna 1 prof 1,55 to tyle, dzis bez analiz bo nie mam czasu, ale mysle ze moze to ladnie wejsc
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560 |
Bhupat./Mirnyi-Malisse/Schuttl. 2 4.00
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
Canas - Sampras 1 !!! Argentyńczyk jest w fantastycznej formie (kto go widział w akcji podczas Masters Series Toronto ten wie) i myśle że poradzi sobie z prezentującym ostatnio mizerny poziom Petem ! Henman - Kuerten 1 Brazylijczyk gra ciągle z kontuzją, a więc nie jest w pełnej dyspozycji dlatego wygra Anglik
POZDRAWIAM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
novak-krajicek 1 :5gw: krajicek w tym roku grał tylko raz na hardzie w toronto,przegrał tam z nieminenem 7-5 6-1.Novak ostatnio prezentuje dobrą forme.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
Oryginalnie wysłał kp: [qb]i byc moze Roddick-Kratochvill (tutaj moze byc podobnie jak wczoraj z Federerem, troszke glupio tak na to patrzec, ale taka tragedia nie moze nie wazyc na psychice zawodnika). Gdyby ktos mogl cos podpowiedziec, bede wdzieczny..[/qb] jaka tragedia? o co ci chodzi dokładnie?
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
roddick-kratochvil 1 ferrero-r.delgado 1 sampras-canas 2 prin/rikl-e.fe/tar 1 know/nest-macp/zim 1
Dzisiejsze pewniaki 100% :5gw:
powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
czekam na wasza ocene
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521 |
Ryan, wczoraj Kura ostrzegal przed meczem Federera, ze moze on nie byc w dobrej dyspozycji,poniewaz zginal trener reprezentacji Szwajcarii. No i sprawdzilo sie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521 |
Co ten Nalbandian wyprawia???? Prowadzil juz 3:0 w drugim secie i przegral go 3:6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> I znowu pewnie bedzie nerwowo...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521 |
No i stalo sie! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Nie wiem, co sie stalo w tym meczu, ale na Nalbandiana, to ja juz w zyciu nie postawie. Facet przegral 8 gemow z rzedu, a to juz sztuka. Pozniej wyprowadzil na 3:2 i podawal...Straszny dzien dzisiaj...
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
witam
Moze znacie jakąś stronke (najlepiej oficjalną) turnieju kobiet w Los Angeles z wynikami live?
Z góry dziekuje
P.S Ja akurat dzis postawiłem na Nieminena ale za to Gaudio i Grosjan przegrali. Mam nadzije ze przynajmniej Santoro wygra
Czekam na stronke Nara
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 66
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2002
Posty: 66 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|