Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 13 1 2 9 10 11 12 13
#114615 06/08/2002 03:09
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
M
member
member
M Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
malisse wez sie i wygraj to do c***a.

Bonus: Unibet
#114616 06/08/2002 03:21
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
M
member
member
M Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
no i pieknie, wszystko weszlo i kaska jutro bedzie. ale koncowka meczu malisse byla bardzo nerwowa, myslalem ze mi serducho wyskoczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#114617 06/08/2002 03:32
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
K
kp Offline
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
Kura, dzieki dzis podwojnie! Raz, ze wybralem Twoj typ (szczerze mowiac czesto z nich korzystam), a po drugie za ostrzezenie. A tak w ogole ten Wasz konkurs to dobry pomysl. Ja nie biore udzialu, ale za to w pelni korzystam z podawanych typow...
Pozdrawiam.

#114618 06/08/2002 04:59
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
kp: ostatnio korzystanie z moich konkursowych typów zysków dużych nie przynosi jednak cały czas walcze - cieszę się że mogłem pomóc

drugi typ z konkursu to Husarova z Serną :
Husarovą nie jest jakąś wielką zawodniczką ale myśle że z Serną powinna wygrać , Hiszpance twarde korty nie sprzyjają 2-6 w tym roku i bedzie to jej pierwszy występ od marca na hardzie 2 zawodniczki to też niezbyt
Husarowa w tym roku pokonała Sernę w Indian Wells 6-3 6-3

prof: 336 Verdasco-Saoudi 1.47 2.25 - gdybym to ja ustalał kurs na pewno byłoby znacznie mniej wszystko mówi że powinien bez problemu wygrać Verdasco wystarczy spojrzeć na osiągnięcia obu graczy jedyny minus tego typu to fakt że Verdasco tydzień temu dotarł dość daleko w challendzerze i działo sie tak często że w następnym turnieju odpadał w 1 rundzie - a może o czymś nie wiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#114619 06/08/2002 12:36
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
K
kp Offline
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
Oczywiscie nie gram wszystkiego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , co typujesz, ale jak juz wspomnialem, Wasze typy zawezaja grupe meczow, ktore biore pod uwage...
Mniejszych turniejow troche sie boje, bo nie wierze,ze zawsze wygrywa tam lepszy... Przykald to nasz Sopot i mecz Novak-Savolt. Wprawdzie bylem tylko na koncowce tego meczu, ale wg wielu opini Novak zachowal sie skandalicznie, po prostu nie chcial wygrac...
Co do Serny to widzialem w Sopocie jej mecz z Talaja. Jezeli ona zawsze tyle biega, to na szybszej nawierzchni rzeczywiscie nie powinna miec wiekszych szans...
Pozdrawiam.

#114620 06/08/2002 13:30
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Witam was po kilku dniach(miałem kompa zepsutego) i widze że dużo na forum się nie zmieniło.Nie wiecie czasem kto to jest za użytkownik SaddamHusajn bo gram z nim w PlayOff.
Z góry dziękuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam Hutnik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#114621 06/08/2002 13:58
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
K
kp Offline
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
Jest dzisiaj taki debel kobiet:
Black/Lichov-Lee/Prakus 1,4
Chcialem to grac, ale sprawdzilem,ze spotkaly sie te pary juz w tym roku na hardzie
i wygraly Lee/Prak 6:7, 6-4, 7-5.
Jednak teoretycznie Black/Lichov wydaja sie silniejsze, co potwierdza kurs. Czy ktos bedzie to gral?
Poza tym, biore pod uwage jeszcze dwa mecze:
Nalbandian-Nieminen
Novak-Krajicek
i byc moze Roddick-Kratochvill (tutaj moze byc podobnie jak wczoraj z Federerem, troszke glupio tak na to patrzec, ale taka tragedia nie moze nie wazyc na psychice zawodnika).
Gdyby ktos mogl cos podpowiedziec, bede wdzieczny..

#114622 06/08/2002 15:12
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
WITAM
moya-saulnier 1
ferrero-delgado 1
henman-kuerten 1
haas-chang 1
grosjean-hrbaty 1
nalbandian-nieminen 1
roddick-kratochvil 1
novak-krajicek 1
hill/paes-ljubicic/pavel 1
bryan/bryan-jensen/jensen 1
zastananwiam się nad philippoussis-santoro 2

#114623 06/08/2002 15:15
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
witam
na jutro
RUSEDSKI-DELGADO 1

#114624 06/08/2002 19:37
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
M
member
member
M Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
na dzisiaj proponuje:
1.sampras-canas 1 prof 1,8
2.rios-gaudio 1 prof 1,75
3.morison-vicente 1 prof 1,6
4.husarova-serna 1 prof 1,55
to tyle, dzis bez analiz bo nie mam czasu, ale mysle ze moze to ladnie wejsc

#114625 06/08/2002 20:18
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
Bhupat./Mirnyi-Malisse/Schuttl. 2 4.00

#114626 06/08/2002 20:36
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Canas - Sampras 1 !!!
Argentyńczyk jest w fantastycznej formie (kto go widział w akcji podczas Masters Series Toronto ten wie) i myśle że poradzi sobie z prezentującym ostatnio mizerny poziom Petem !
Henman - Kuerten 1
Brazylijczyk gra ciągle z kontuzją, a więc nie jest w pełnej dyspozycji dlatego wygra Anglik

POZDRAWIAM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#114627 06/08/2002 21:03
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
novak-krajicek 1 :5gw:
krajicek w tym roku grał tylko raz na hardzie w toronto,przegrał tam z nieminenem 7-5 6-1.Novak ostatnio prezentuje dobrą forme.

#114628 06/08/2002 21:25
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Quote
Oryginalnie wysłał kp:
[qb]i byc moze Roddick-Kratochvill (tutaj moze byc podobnie jak wczoraj z Federerem, troszke glupio tak na to patrzec, ale taka tragedia nie moze nie wazyc na psychice zawodnika).
Gdyby ktos mogl cos podpowiedziec, bede wdzieczny..[/qb]
jaka tragedia? o co ci chodzi dokładnie?

#114629 06/08/2002 21:26
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
roddick-kratochvil 1
ferrero-r.delgado 1
sampras-canas 2
prin/rikl-e.fe/tar 1
know/nest-macp/zim 1

Dzisiejsze pewniaki 100%
:5gw:

powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

czekam na wasza ocene

#114630 06/08/2002 21:30
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
K
kp Offline
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
Ryan, wczoraj Kura ostrzegal przed meczem Federera, ze moze on nie byc w dobrej dyspozycji,poniewaz zginal trener reprezentacji Szwajcarii. No i sprawdzilo sie...

#114631 07/08/2002 00:28
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
K
kp Offline
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
Co ten Nalbandian wyprawia???? Prowadzil juz 3:0 w drugim secie i przegral go 3:6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> I znowu pewnie bedzie nerwowo...

#114632 07/08/2002 01:06
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
K
kp Offline
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
No i stalo sie! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Nie wiem, co sie stalo w tym meczu, ale na Nalbandiana, to ja juz w zyciu nie postawie. Facet przegral 8 gemow z rzedu, a to juz sztuka. Pozniej wyprowadzil na 3:2 i podawal...Straszny dzien dzisiaj...

#114633 07/08/2002 02:58
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
witam

Moze znacie jakąś stronke (najlepiej oficjalną) turnieju kobiet w Los Angeles z wynikami live?

Z góry dziekuje

P.S Ja akurat dzis postawiłem na Nieminena ale za to Gaudio i Grosjan przegrali. Mam nadzije ze przynajmniej Santoro wygra

Czekam na stronke
Nara

#114634 07/08/2002 04:22
Dołączył: Jul 2002
Posty: 66
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 66

Strona 11 z 13 1 2 9 10 11 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, poozon, Sensei, rafal08), 1,396 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,871
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1