Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 13 1 2 8 9 10 11 12 13
#114595 04/08/2002 19:01
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
powiem coś:
jesli nie gra serena , to najlepsza na korcie jest venus(pozamiatała wczoraj davenport i jak dokić coś wogule piernie to cud bedzie ;-))
Pozdrawiam
kuponik: roddick+venus+acasuso over 2

Bonus: Unibet
#114596 05/08/2002 00:42
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
K
kp Offline
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
[QUOTE]Oryginalnie wysłał master_thief:
[QB]na dzis proponuje:
1.roddick-canas 1 prof 1,6 /mlody amerykanin, ktory dosc pewnie pokonal novaka, nie powinnien miec problemow z canasem, ktory meczyl sie z haasem i dosc szczesliwie wygral w 3s. w tie-breaku.
2.spadea-coria 1 prof 1,8 /spadea pewnie wygra ten mecz i bedzie gral w glownej czesci turnieju. po prostu nie mam zadnych argumentow zeby postawic na corie.
Troche mnie zastanawial ten wysoki kurs na Spadee, ale tez go zagralem... Teraz jest 6-7;0-4 i podaje Coria <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Cudu juz pewnie nie bedzie...

#114597 05/08/2002 00:47
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Quote
Oryginalnie wysłał master_thief:
[qb]na dzis proponuje:
1.roddick-canas 1 prof 1,6 /mlody amerykanin, ktory dosc pewnie pokonal novaka, nie powinnien miec problemow z canasem, ktory meczyl sie z haasem i dosc szczesliwie wygral w 3s. w tie-breaku.
[/qb]
Nie wiem co z wami (może nie widzieliście jakie cuda no korcie wyprawia CANAS) ale ja widziałem i jestem zaskoczony waszymi typami !!!
CANAS jest poprostu bogiem na korcie (licząc cały turniej w Toronto)

CANAS - RODDICK 6:4 7:5 !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: :zobacz:

#114598 05/08/2002 14:55
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Expekt :

Lee-Ulihrach 1 @2.1 - Lee przeszedł kwalifikacje do turnieju bez straty seta w Toronto pokonał Grosjeana i dopiero w 3 setach odpadł z Petem Samprasem , Ulihrach w Toronto odpadł właśnie z Grosjeanem forma ostatnio nie najwyższa - na 7 meczy 6 przegranych

Schalken-Mantilla 2 @2.3 - ciekawy H2H na korzyść Mantilly 3-1 ; Schalken też narazie nie gra nadzwyczajnie porażka z Okunem w LA

#114599 05/08/2002 17:39
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
M
member
member
M Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
wczoraj totalna wtopa, dobrze ze tylko za 30. moze dzisiaj bedzie lepiej
1.ferreira-zabaleta 1 prof 1,5 /ferreira w tym roku na hardzie bilans 10-7, moze nie rewelacja ale przyzwoicie, zwyciezal juz samprasa, coste czy nalbandiana, a sa to zawodnicy dosc dobrzy. zabaleta na hardzie jest slaby jak dupa. bilans 2-10, dlatego sadze ze w tym meczu jest tylko jeden zwyciezca i jest nim ferreira.
2.malisse-boutter 1 prof 1,5 /malisse 9-8, boutter 5-7, po bilansie widac kto lepiej gra w tym roku. pewna 1
3.federer-ljubicic 1 prof 1,46 /roger ostatnio moze nie najlepiej, ale bilans w tym roku ma niezly,17-7 przy 6-7 ljubicica. federer w poprzednim turniju w toronto przegral w 1r. z pozniejszym zwyciezca canasem. ljubicic takze zakonczyl udzial na 1r. podsumowujac w tym meczu bedzie 1. roger musi zbierac forme na us open.

#114600 05/08/2002 18:23
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Quote
Oryginalnie wysłał master_thief:
[qb].federer-ljubicic 1 prof 1,46 /roger ostatnio moze nie najlepiej, ale bilans w tym roku ma niezly,17-7 przy 6-7 ljubicica. federer w poprzednim turniju w toronto przegral w 1r. z pozniejszym zwyciezca canasem. ljubicic takze zakonczyl udzial na 1r. podsumowujac w tym meczu bedzie 1. roger musi zbierac forme na us open.[/qb]
na bookiebustersnet (puntersforum) pojawiała się wiadomość że trener Daviscupowej reprezentacji Szwajcarii ( oraz były trener Federera) zginął w wypadku samochodowym, nie wiem jak to wpłynie na postawe Rogera dziś lecz wystarczy przypomnieć pamiętny mecz Samprasa z Courierem i jak wyglądał wtedy Sampras

#114601 05/08/2002 19:13
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
Lapentti N. v Costa A. 1 1.8 Expekt 6.5/10
To nie jest nawierzchnia Costy a Lapentti przegrał ostatnio w tiebreaku 3 seta 5:7 ze świetnie grającym w Toronto Roddickiem i lepiej się czuje na tej nawierzchni. Zagrałem też typ Kury Mantillę za 5.5/10. Zagrałem też Henmana za 6.5/10, bo świetnie sobie radzi na tej nawierzchni, Kuerten w tym roku gra "średnio na jeża", ostatnio oddany mecz z Pavelem.....

pozdrawiam

#114602 05/08/2002 21:45
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
Quote
Oryginalnie wysłał Kura:
[qb]Expekt :

Lee-Ulihrach 1 @2.1 - Lee przeszedł kwalifikacje do turnieju bez straty seta w Toronto pokonał Grosjeana [/qb]
Pewien jesteś, że Lee grał w Toronto z Grosjeanem?

#114603 05/08/2002 22:15
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Nie gral na pewno z Grosjeanem !!!

A ja w tym meczu typuje na Ulihraha, który w Toronto pechowo przegrał właśnie z Grosjeanem !!!

POZDRAWIAM

#114604 05/08/2002 22:16
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
gdzie mozna obejrzec wyniki tenisa na zywo?

z gory dziekuje

pozdrawiam

#114605 05/08/2002 23:01
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
K
kp Offline
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
Cichy dla Ciebie:
http://www.masters-series.com/cincinnati
A tak w ogole to do meskiego tenisa przechodzisz zwykle przez :
www.atptennis.com [atptennis.com]
Pozdrawiam...

#114606 05/08/2002 23:05
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Quote
Oryginalnie wysłał tysio111:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Kura:
[qb]Expekt :

Lee-Ulihrach 1 @2.1 - Lee przeszedł kwalifikacje do turnieju bez straty seta w Toronto pokonał Grosjeana [/qb]
Pewien jesteś, że Lee grał w Toronto z Grosjeanem?[/qb]
widze że nic nie umknie uwadze i dobrze ja ich nie odrózniam ( to już gorzej) Clement czy Grosjean - przepraszam za bład

#114607 05/08/2002 23:31
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
dzieki kp <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
pozdrawiam
cichy

#114608 05/08/2002 23:54
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
Quote
Oryginalnie wysłał lukboj0:
[qb]Nie gral na pewno z Grosjeanem !!!

A ja w tym meczu typuje na Ulihraha, który w Toronto pechowo przegrał właśnie z Grosjeanem !!!

POZDRAWIAM[/qb]
tak samo pechowo jak Lee z Samprasem, a tak w ogóle to Grosjean niczego wielkiego w Toronto nie dokonał. Ulihrach miał dobry początek sezonu na hard, potem było już mu pod górkę......

#114609 05/08/2002 23:54
Dołączył: Jul 2002
Posty: 66
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 66
Mój typ na dzisiaj:

Lee Hyung-Taik - Ulihrach 1 1.90
Chela - Coria G 1 1.50
Martin T - Robredo 2 2.30

Kurs: 6.56

#114610 06/08/2002 01:08
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
M
member
member
M Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
Quote
Oryginalnie wysłał Kura:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał master_thief:
[qb].federer-ljubicic 1 prof 1,46 /roger ostatnio moze nie najlepiej, ale bilans w tym roku ma niezly,17-7 przy 6-7 ljubicica. federer w poprzednim turniju w toronto przegral w 1r. z pozniejszym zwyciezca canasem. ljubicic takze zakonczyl udzial na 1r. podsumowujac w tym meczu bedzie 1. roger musi zbierac forme na us open.[/qb]
na bookiebustersnet (puntersforum) pojawiała się wiadomość że trener Daviscupowej reprezentacji Szwajcarii ( oraz były trener Federera) zginął w wypadku samochodowym, nie wiem jak to wpłynie na postawe Rogera dziś lecz wystarczy przypomnieć pamiętny mecz Samprasa z Courierem i jak wyglądał wtedy Sampras[/qb]
dzieki kura za ostrzezenie bo federer faktycznie wtopil. wie ktos moze co sie stalo z meczem ferreira-zabaleta? mieli grac przed malisem a tu dupa. on juz gra a tamci nic.

#114611 06/08/2002 02:28
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Ferreira - Zabaleta 7:6 7:6

#114612 06/08/2002 02:46
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
M
member
member
M Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
Quote
Oryginalnie wysłał vonseb:
[qb]Ferreira - Zabaleta 7:6 7:6[/qb]
dzieki

#114613 06/08/2002 03:00
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
No z Malissem bylo juz b. nerwowo po przegraniu I seta w tie-breaku , przegrywal tez juz 4-2 w tie-breaku II-go seta ale teraz w III secie juz pelen luz 4-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#114614 06/08/2002 03:06
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
O kur.. zrobilo sie 4-3 ?!

Strona 10 z 13 1 2 8 9 10 11 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, Sensei, Lukasz111, burbon, alfa, betowiec, forty), 2,713 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,450
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1