|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
powiem coś: jesli nie gra serena , to najlepsza na korcie jest venus(pozamiatała wczoraj davenport i jak dokić coś wogule piernie to cud bedzie ;-)) Pozdrawiam kuponik: roddick+venus+acasuso over 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521 |
[QUOTE]Oryginalnie wysłał master_thief: [QB]na dzis proponuje: 1.roddick-canas 1 prof 1,6 /mlody amerykanin, ktory dosc pewnie pokonal novaka, nie powinnien miec problemow z canasem, ktory meczyl sie z haasem i dosc szczesliwie wygral w 3s. w tie-breaku. 2.spadea-coria 1 prof 1,8 /spadea pewnie wygra ten mecz i bedzie gral w glownej czesci turnieju. po prostu nie mam zadnych argumentow zeby postawic na corie. Troche mnie zastanawial ten wysoki kurs na Spadee, ale tez go zagralem... Teraz jest 6-7;0-4 i podaje Coria <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Cudu juz pewnie nie bedzie...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
Oryginalnie wysłał master_thief: [qb]na dzis proponuje: 1.roddick-canas 1 prof 1,6 /mlody amerykanin, ktory dosc pewnie pokonal novaka, nie powinnien miec problemow z canasem, ktory meczyl sie z haasem i dosc szczesliwie wygral w 3s. w tie-breaku. [/qb] Nie wiem co z wami (może nie widzieliście jakie cuda no korcie wyprawia CANAS) ale ja widziałem i jestem zaskoczony waszymi typami !!! CANAS jest poprostu bogiem na korcie (licząc cały turniej w Toronto) CANAS - RODDICK 6:4 7:5 !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: :zobacz:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Expekt :
Lee-Ulihrach 1 @2.1 - Lee przeszedł kwalifikacje do turnieju bez straty seta w Toronto pokonał Grosjeana i dopiero w 3 setach odpadł z Petem Samprasem , Ulihrach w Toronto odpadł właśnie z Grosjeanem forma ostatnio nie najwyższa - na 7 meczy 6 przegranych
Schalken-Mantilla 2 @2.3 - ciekawy H2H na korzyść Mantilly 3-1 ; Schalken też narazie nie gra nadzwyczajnie porażka z Okunem w LA
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195 |
wczoraj totalna wtopa, dobrze ze tylko za 30. moze dzisiaj bedzie lepiej 1.ferreira-zabaleta 1 prof 1,5 /ferreira w tym roku na hardzie bilans 10-7, moze nie rewelacja ale przyzwoicie, zwyciezal juz samprasa, coste czy nalbandiana, a sa to zawodnicy dosc dobrzy. zabaleta na hardzie jest slaby jak dupa. bilans 2-10, dlatego sadze ze w tym meczu jest tylko jeden zwyciezca i jest nim ferreira. 2.malisse-boutter 1 prof 1,5 /malisse 9-8, boutter 5-7, po bilansie widac kto lepiej gra w tym roku. pewna 1 3.federer-ljubicic 1 prof 1,46 /roger ostatnio moze nie najlepiej, ale bilans w tym roku ma niezly,17-7 przy 6-7 ljubicica. federer w poprzednim turniju w toronto przegral w 1r. z pozniejszym zwyciezca canasem. ljubicic takze zakonczyl udzial na 1r. podsumowujac w tym meczu bedzie 1. roger musi zbierac forme na us open.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Oryginalnie wysłał master_thief: [qb].federer-ljubicic 1 prof 1,46 /roger ostatnio moze nie najlepiej, ale bilans w tym roku ma niezly,17-7 przy 6-7 ljubicica. federer w poprzednim turniju w toronto przegral w 1r. z pozniejszym zwyciezca canasem. ljubicic takze zakonczyl udzial na 1r. podsumowujac w tym meczu bedzie 1. roger musi zbierac forme na us open.[/qb] na bookiebustersnet (puntersforum) pojawiała się wiadomość że trener Daviscupowej reprezentacji Szwajcarii ( oraz były trener Federera) zginął w wypadku samochodowym, nie wiem jak to wpłynie na postawe Rogera dziś lecz wystarczy przypomnieć pamiętny mecz Samprasa z Courierem i jak wyglądał wtedy Sampras
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290 |
Lapentti N. v Costa A. 1 1.8 Expekt 6.5/10 To nie jest nawierzchnia Costy a Lapentti przegrał ostatnio w tiebreaku 3 seta 5:7 ze świetnie grającym w Toronto Roddickiem i lepiej się czuje na tej nawierzchni. Zagrałem też typ Kury Mantillę za 5.5/10. Zagrałem też Henmana za 6.5/10, bo świetnie sobie radzi na tej nawierzchni, Kuerten w tym roku gra "średnio na jeża", ostatnio oddany mecz z Pavelem.....
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290 |
Oryginalnie wysłał Kura: [qb]Expekt :
Lee-Ulihrach 1 @2.1 - Lee przeszedł kwalifikacje do turnieju bez straty seta w Toronto pokonał Grosjeana [/qb] Pewien jesteś, że Lee grał w Toronto z Grosjeanem?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
Nie gral na pewno z Grosjeanem !!!
A ja w tym meczu typuje na Ulihraha, który w Toronto pechowo przegrał właśnie z Grosjeanem !!!
POZDRAWIAM
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908 |
gdzie mozna obejrzec wyniki tenisa na zywo?
z gory dziekuje
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Oryginalnie wysłał tysio111: [qb] Oryginalnie wysłał Kura: [qb]Expekt :
Lee-Ulihrach 1 @2.1 - Lee przeszedł kwalifikacje do turnieju bez straty seta w Toronto pokonał Grosjeana [/qb] Pewien jesteś, że Lee grał w Toronto z Grosjeanem?[/qb] widze że nic nie umknie uwadze i dobrze ja ich nie odrózniam ( to już gorzej) Clement czy Grosjean - przepraszam za bład
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908 |
dzieki kp <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: pozdrawiam cichy
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290 |
Oryginalnie wysłał lukboj0: [qb]Nie gral na pewno z Grosjeanem !!!
A ja w tym meczu typuje na Ulihraha, który w Toronto pechowo przegrał właśnie z Grosjeanem !!!
POZDRAWIAM[/qb] tak samo pechowo jak Lee z Samprasem, a tak w ogóle to Grosjean niczego wielkiego w Toronto nie dokonał. Ulihrach miał dobry początek sezonu na hard, potem było już mu pod górkę......
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 66
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2002
Posty: 66 |
Mój typ na dzisiaj:
Lee Hyung-Taik - Ulihrach 1 1.90 Chela - Coria G 1 1.50 Martin T - Robredo 2 2.30
Kurs: 6.56
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195 |
Oryginalnie wysłał Kura: [qb] Oryginalnie wysłał master_thief: [qb].federer-ljubicic 1 prof 1,46 /roger ostatnio moze nie najlepiej, ale bilans w tym roku ma niezly,17-7 przy 6-7 ljubicica. federer w poprzednim turniju w toronto przegral w 1r. z pozniejszym zwyciezca canasem. ljubicic takze zakonczyl udzial na 1r. podsumowujac w tym meczu bedzie 1. roger musi zbierac forme na us open.[/qb] na bookiebustersnet (puntersforum) pojawiała się wiadomość że trener Daviscupowej reprezentacji Szwajcarii ( oraz były trener Federera) zginął w wypadku samochodowym, nie wiem jak to wpłynie na postawe Rogera dziś lecz wystarczy przypomnieć pamiętny mecz Samprasa z Courierem i jak wyglądał wtedy Sampras[/qb] dzieki kura za ostrzezenie bo federer faktycznie wtopil. wie ktos moze co sie stalo z meczem ferreira-zabaleta? mieli grac przed malisem a tu dupa. on juz gra a tamci nic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Ferreira - Zabaleta 7:6 7:6
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195 |
Oryginalnie wysłał vonseb: [qb]Ferreira - Zabaleta 7:6 7:6[/qb] dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
No z Malissem bylo juz b. nerwowo po przegraniu I seta w tie-breaku , przegrywal tez juz 4-2 w tie-breaku II-go seta ale teraz w III secie juz pelen luz 4-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
O kur.. zrobilo sie 4-3 ?!
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|