|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
cze ludzie zapomniałem hasła do mojego nicka Rado więc wracam pod podobnym!
Proponuje na dzis:
Nieminen - Lee 2 2,00
HT Lee począwszy od kwalifikacji jeszcze bez straty seta, stawiałem na niego juz z Ulihrachem którego łatwo załatwił, a Nieminen powinien się już pożegnać w poprzedniej rundzie z tym turniejem.
Roddick - Kiefer 1 1,35
Nie widze szans dla tego niemca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Moya - Schalken 1 1,65
Schalken umie grać w zasadzie tylko na hali a Moya jest w dobrej formie, tydzien temu przegrał ale chyba po prostu grał za dużo meczy w zbyt krótkim czasie...
OK typy są z totomixa, napewno można znaleźć wyzsze ale expekt się nie otwiera...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195 |
Oryginalnie wysłał master_thief: [qb]na dzisiaj proponuje: 1.sampras-canas 1 prof 1,8 2.rios-gaudio 1 prof 1,75 3.morison-vicente 1 prof 1,6 4.husarova-serna 1 prof 1,55 to tyle, dzis bez analiz bo nie mam czasu, ale mysle ze moze to ladnie wejsc[/qb] jebac zlodzieja morisona <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Aha zobaczcie coś mi przyszło do głowy. Nie mam kalkulatora i liczyć nie umiem ale:
Expekt: Nieminen - Lee tam jest na Lee kurs 1,85
unibet Nieminen - Lee tu z kolei na Lee jest aż 2,20
Jeśli postawić 100zł na Lee w Expekcie to mamy 185zł. Teraz stawiamy 85zł w unibecie. 85 razy 2,20 to jest chyba 187zł Ludzie po zainwestowaniu 185zł mamy 2 zł niezagrożonego zysku... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 831
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 831 |
Oryginalnie wysłał Radzio: [qb]Aha zobaczcie coś mi przyszło do głowy. Nie mam kalkulatora i liczyć nie umiem ale:
Expekt: Nieminen - Lee tam jest na Lee kurs 1,85
unibet Nieminen - Lee tu z kolei na Lee jest aż 2,20
Jeśli postawić 100zł na Lee w Expekcie to mamy 185zł. Teraz stawiamy 85zł w unibecie. 85 razy 2,20 to jest chyba 187zł Ludzie po zainwestowaniu 185zł mamy 2 zł niezagrożonego zysku... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] Niesamowite!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
cześć witam wszystkich, szczerze to korzystałem z waszych rad od dawna, z szacunkiem i podziękowaniem odnoszę się do KURY ,XEO,VODZIORA, którym dziękuję za trafne typy również w piłce nożnej, na wkupne fajna strona z linkami do turniejów z kobiecym tenisem www.wtatour.com [ wtatour.com] z odsyłaczami do linek turnijejowych, z rejestracją chciałem trochę poczekać ale wkurzył mnie hutnik, który z bukmacherskiego forum robi fan club po co bzdurne tematy, typy to typy z komentarzem lub nie ale nie głupie wywody, popieram kura na moderatora, proponuję jeszcze by komentarze w trakcie i pomeczowe były w innym temacie niż typy a newsy typu kontuzja, handel itd. również, no i na koniec moje pierwsze typy nazwijmy to, że się uczę 416 Ferrero -Blake 1, -1,55 sts, 407 Nieminen- Lee 1,- 1,75 sts, 421 Prinosil/Rikl-Ferr/Tarango 1, - 1,4 sts
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
SORY oczywiscie 1,85 jest na Nieminena, w expekcie stawiamy na nieminena a w unibecie na lee, to właśnie daje owe 2złote zysku.... przepraszam przejęzyczyłem się... ok dziś już nie zaśmiecam forum nara <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Czes wszystkim canas <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> mnie zawiod gratulacje dla wszystkich co dali na samprasa.Dzisiejsze typy to: henman-gonzales.f 1 :5gw: ferrero-blake.j 1 :4gw: chang-vicente 1 :3gw:
Ten ostatni typ napisalem bo widzialem wczoraj doskonala forme z hassem changa.Wszystki statystyki po meczowe doskonale.Czyzby chang sie znowu obudzil po dluzszym snie. Czekam na oceny. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195 |
na dzisiaj proponuje: 1. sampras-arthurs 1 prof 1,38 /sampras po pokonaniu canasa nabierze wiary i teraz juz bedzie tylko wygrywal 2.enqvist-hrbaty 1 prof 1,45 /enqvist wczoraj gladko koubka, hrbaty grosjeana fartownie w 3setach. widac ze enqvist wraca powoli do formy, i dzisiaj wygra. 3.shaugnessy-husarova 1 prof 1,4 /amerykanka gra u siebie i nie powinna miec problemow. no to tyle. co do par o wiekszych kursach to proponuje kuponik za small stake <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> nieminen 1,75 rios 1,75 blake 2,1 chang 1,78 schalken 2,05 jesli macie jakies sugestie to dajcie znac
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
witam wszystkich moje typy na dzis to: 1. chang - vicente 2 STS(1,85) chang gladko wygral z haasem gdyz ten byl zmeczony po poprzednim turnieju. nie sadze zeby taki stary dziadek jakim jest chang dal dzis rade vicente. dla mnie pewna 2. 2. sampras - arthurs 1 STS(1,35) sampras zagral piekny mecz wczoraj z canasem. wszystko mu wczoraj wychodzilo widac ze jest w formie i nie powinien miec zadnych problemow z arthursem. AKO: 2,50 zycze powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 369
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2002
Posty: 369 |
witam panie i panowie dla mnie dzis niesopdzianka numer 1 ktora moze byc mozliwa to: Agassi-Coria 2 po pierwsze mimo tego ze Agassi przegral tlyko 2 mecze w tym roku to Coria jest mlodym swietnym zawodnikiem ktory dobrze sobie radzi na kazdej nawierzchni...po mojemu Agassi to stary cap ktory nie moze tego wygrac..pozatym za niski kurs zeby grac na agassiego kursy powinny byc znacznie wyzsze na agassiego i mniejsze na Corie takie moje zdanie skromne...pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Lee to ciota śmierdząca. Prowadził 5-4 w 3 secie i miał serwis a tymczasem przegrał mecz. co za zawodnik
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Dzisiaj zamierzam posłać za dużą stawke takie dwa mecze
Malisse - Schuttler 1 1,65 Roddick - Ferreira W 1 1,40
czekam na wasze opinie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828 |
Srebotnik - Grande 1 Sugiyama - Coetzer 1
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Po tym jak Lee dał sie ograć jak dziecko mając w 3 secie 5-4 i serwis przystępuję do kolejnego typowania w nieco gorszym humorze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Hewitt - Nieminen 1
w zasadzie czegoś takiego sie nie stawia no ale hewitt jeszcze nawet gema(!!) w 2 rundach nie oddał więc sobie zagram
Roddick - Ferreira 1
na andy`ego zawsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )
a teraz ciekawsze typy które w jakimś systemie polecam: Ferrero - Dent 2 dent rozwalił lekko riosa i ogólnie sie poważnie prezentuje Moya - Chang 1 jesli ten emeryt bedzie w 1/4 bedzie szok Malisse - Schuettler 1 schutler choc w 3 rundzie to wciaz nikogo niezlego nie załatwił. kafelnikow jest kiepski podobnie jak gambill obaj nie błyszczą. jednakze malisse tez nic wielkiego nie dokonal poza wyciągnięciem tiebreaka w 2 secie z ljubiciciem... ale nie lubie niemców
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
Oryginalnie wysłał luker_: [qb]witam panie i panowie dla mnie dzis niesopdzianka numer 1 ktora moze byc mozliwa to: Agassi-Coria 2 po pierwsze mimo tego ze Agassi przegral tlyko 2 mecze w tym roku to Coria jest mlodym swietnym zawodnikiem ktory dobrze sobie radzi na kazdej nawierzchni...po mojemu Agassi to stary cap ktory nie moze tego wygrac..pozatym za niski kurs zeby grac na agassiego kursy powinny byc znacznie wyzsze na agassiego i mniejsze na Corie takie moje zdanie skromne...pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] i stary cep poszedł po rozum do gowy i uznał ze lepiej mecz załatwic w 2 setach a nie jak to miało miejsce w 3 z el arabem więc...cep stary ale jary <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195 |
wczoraj zajebal mi sampras i shaugnesy. dzisiaj trzeba sie odkuc dlatego zagram male kursy: 1.roddick-ferreira 1 prof 1,4 2.dokic-husarova 1 prof 1,28 3.davenport-panova 1 prof 1,14 4.aggasi-enqvist 1 prof 1,28 no to by bylo na tyle. pozdrowka a jutro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
18:25 3946 Moya, C - Chang, M Tenis-Turniej Masters-Cincinnati Typ:1 1.22 18:55 3947 Hewitt, L - Nieminen, J Tenis-Turniej Masters-Cincinnati Typ:1 1.12 Kursy z Unibetu Pozdrawiam Hutnik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
zna ktos moze stronke gdzie są wyniki na żywo z turnieju Nordea Nordic kobiet
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195 |
sprobuj na http://www.nordiclightopen.com tam cos powinno byc moze ktos zalozy nowy watek
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
a moze znasz stronke z wynikam live z turnieju kobiet JP Morgan Chase Open
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|