Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 14 1 2 5 6 7 8 9 13 14
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
C
veteran
veteran
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
Czy mozna jakas wlaczyc napisy w Media Player Classic ?

Sciagnolem film i wypakowuje mi go i od razu otwiera w tym dennym odtwarzaczu....

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199
$
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
$ Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199
nie ma napisów w WMP.
Ja polecam subedit'a. smile

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
WMP jak najbardziej odtwarza napisy. Muszą mieć identyczną nazwę jak plik video (rozszerzenie txt) i być w tym samym folderze.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199
$
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
$ Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199
własnie teraz to znalazłem na forum frown sorry za wprowadzenie w bład

Dołączył: Nov 2005
Posty: 159
Z
member
member
Z Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 159
ComeWithMe jesli masz neo to mozesz po ściągnięciu każdego pliku wyłączać i właczać i nie bedziesz musiał czekac...

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Może mi ktoś polecić jakieś codeki coby mi wszystko dobrze grało

Dołączył: Apr 2007
Posty: 3
stranger
stranger
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3
Witam

Zrobiłem formata i mam problem z oglądaniem filmów. Zainstalowałem kodeki a mimo wszystko obraz się zacina. Czym to może być spowodowane wink ?

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
C
veteran
veteran
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
PONAWIAM PYTANIE

http://rapidshare.com/en/premium.html

Ma ktos abonament na tej stronie? Oplaca se go wykupic?Sciagam z niej pliki (najczesciej filmy) ale po sciagnieciu fragmentu muszcze czekac 120 min. Jezeli sie wykupi abonanemt to mozna sciagac jeden kawalek za drugim?lub kilka na raz ...?
Prosze o rady i informacje jak ktos posiada.

Dołączył: Sep 2006
Posty: 990
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 990
a ja mam jeszcze inny problem z filmami smile normalne, pełnowymiarowe produkcje chodza bez zakłuceń a ze stron typu youtube się tną frown ktoś coś wie na ten temat wink

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by arielo
a ja mam jeszcze inny problem z filmami smile normalne, pełnowymiarowe produkcje chodza bez zakłuceń a ze stron typu youtube się tną frown ktoś coś wie na ten temat wink

Moze chodzi o prędkość łącza?

Przy 1mbit/s chodzi plynnie. Przy 750kbit/s u kumpla się cięły.

Dołączył: Sep 2006
Posty: 990
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 990
Originally Posted by Kylo
Originally Posted by arielo
a ja mam jeszcze inny problem z filmami smile normalne, pełnowymiarowe produkcje chodza bez zakłuceń a ze stron typu youtube się tną frown ktoś coś wie na ten temat wink

Moze chodzi o prędkość łącza?

Przy 1mbit/s chodzi plynnie. Przy 750kbit/s u kumpla się cięły.


nie. dzwięk jest tylko film przeskakuje. już kiedyś na tym samym kompie przy tym samym łączu wszystko chodziło prawidłwo a teraz jest lipa ....

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Pamięć nie wyrabia?

U mnie jak mam odpalonego pokera, Foobara, Konnekta i kilka kart w Firefoxie, to też czasem zatnie. A jak jeszcze Azureusa odpalę, to już w ogóle tongue

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,139
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,139
Originally Posted by arielo
a ja mam jeszcze inny problem z filmami smile normalne, pełnowymiarowe produkcje chodza bez zakłuceń a ze stron typu youtube się tną frown ktoś coś wie na ten temat wink
najlepiej od razu jak sie zacznie filmik wcisnąć pauzę, poczekać aż się cały załaduję i wtedy wcisnąć play i poleci. no chyba że za każdym razem tnie, wtedy to nie wiem smile

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Mam Neostrade i od kilku dni wystepuje u mnie pewien problem.

Wlaczam NEO i po jakims czasie, pomimo ze NEO jest caly czas wlaczona, nagle wywala mnie z GG a stronki w necie nie otwieraja sie.

Czym to moze byc spowodowane?

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Też mam Neo i ze stronkami mam podobnie tz. jak włączę Neo to dopiero po ok. pół minuty stronki zaczynają mi się ładować (GG działa normalnie).
To pewnie jakaś klątwa dziecka neo który został zbanowany na naszym forum laugh

Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Mar Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Originally Posted by ComeWithMe
PONAWIAM PYTANIE

http://rapidshare.com/en/premium.html

Ma ktos abonament na tej stronie? Oplaca se go wykupic?Sciagam z niej pliki (najczesciej filmy) ale po sciagnieciu fragmentu muszcze czekac 120 min. Jezeli sie wykupi abonanemt to mozna sciagac jeden kawalek za drugim?lub kilka na raz ...?
Prosze o rady i informacje jak ktos posiada.

Mam, jak najbardziej polecam i do tego program Rapget i śmiga jak marzenie smile U mnie transfery max(125-130KB/s) na więcej moja neo nie pozwala smile Najlepiej kupić na allegro u pośrednika za 30zl. miesiac smile

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
A7
A7
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
Originally Posted by shane
Mam Neostrade i od kilku dni wystepuje u mnie pewien problem.

Wlaczam NEO i po jakims czasie, pomimo ze NEO jest caly czas wlaczona, nagle wywala mnie z GG a stronki w necie nie otwieraja sie.

Czym to moze byc spowodowane?

A łączysz się przez liveboxa ?

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Przy włączaniu kompa pojawia mi się taki komunikat:

DISK BOOT FAILURE, INSERT SISTEM DISK AND PRESS ENTER

Wnioskują z tego, że padł mi dysk (czy ktoś może potwierdzić ? ) Komputer już stracił gwarancję. I teraz pytanie: odawać dysk do serwisu czy lepiej kupić nowy ? Nawet jak kupię nowy, to zależałoby mi na odzyskaniu danych z tego starego.

Co radzicie ? Ile taka naprawa może kosztować ?


Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Ale dyskietki nie masz w stacji? grin

Jak dysk padł, to naprawiać się go raczej nie opłaca, zobacz jakie są ceny nowych dysków. Chyba, że masz tam naprawdę ważne dane.

Strona 7 z 14 1 2 5 6 7 8 9 13 14

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, 11kera11, aker), 2,325 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,196
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1