|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531 |
Czy mozna jakas wlaczyc napisy w Media Player Classic ?
Sciagnolem film i wypakowuje mi go i od razu otwiera w tym dennym odtwarzaczu....
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199 |
nie ma napisów w WMP. Ja polecam subedit'a. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
WMP jak najbardziej odtwarza napisy. Muszą mieć identyczną nazwę jak plik video (rozszerzenie txt) i być w tym samym folderze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199 |
własnie teraz to znalazłem na forum  sorry za wprowadzenie w bład
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 159
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2005
Posty: 159 |
ComeWithMe jesli masz neo to mozesz po ściągnięciu każdego pliku wyłączać i właczać i nie bedziesz musiał czekac...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
Może mi ktoś polecić jakieś codeki coby mi wszystko dobrze grało
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3 |
Witam Zrobiłem formata i mam problem z oglądaniem filmów. Zainstalowałem kodeki a mimo wszystko obraz się zacina. Czym to może być spowodowane  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531 |
PONAWIAM PYTANIEhttp://rapidshare.com/en/premium.htmlMa ktos abonament na tej stronie? Oplaca se go wykupic?Sciagam z niej pliki (najczesciej filmy) ale po sciagnieciu fragmentu muszcze czekac 120 min. Jezeli sie wykupi abonanemt to mozna sciagac jeden kawalek za drugim?lub kilka na raz ...? Prosze o rady i informacje jak ktos posiada.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 990
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 990 |
a ja mam jeszcze inny problem z filmami  normalne, pełnowymiarowe produkcje chodza bez zakłuceń a ze stron typu youtube się tną  ktoś coś wie na ten temat 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
a ja mam jeszcze inny problem z filmami  normalne, pełnowymiarowe produkcje chodza bez zakłuceń a ze stron typu youtube się tną  ktoś coś wie na ten temat  Moze chodzi o prędkość łącza? Przy 1mbit/s chodzi plynnie. Przy 750kbit/s u kumpla się cięły.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 990
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 990 |
a ja mam jeszcze inny problem z filmami  normalne, pełnowymiarowe produkcje chodza bez zakłuceń a ze stron typu youtube się tną  ktoś coś wie na ten temat  Moze chodzi o prędkość łącza? Przy 1mbit/s chodzi plynnie. Przy 750kbit/s u kumpla się cięły. nie. dzwięk jest tylko film przeskakuje. już kiedyś na tym samym kompie przy tym samym łączu wszystko chodziło prawidłwo a teraz jest lipa ....
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Pamięć nie wyrabia? U mnie jak mam odpalonego pokera, Foobara, Konnekta i kilka kart w Firefoxie, to też czasem zatnie. A jak jeszcze Azureusa odpalę, to już w ogóle 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,139
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,139 |
a ja mam jeszcze inny problem z filmami  normalne, pełnowymiarowe produkcje chodza bez zakłuceń a ze stron typu youtube się tną  ktoś coś wie na ten temat  najlepiej od razu jak sie zacznie filmik wcisnąć pauzę, poczekać aż się cały załaduję i wtedy wcisnąć play i poleci. no chyba że za każdym razem tnie, wtedy to nie wiem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Mam Neostrade i od kilku dni wystepuje u mnie pewien problem.
Wlaczam NEO i po jakims czasie, pomimo ze NEO jest caly czas wlaczona, nagle wywala mnie z GG a stronki w necie nie otwieraja sie.
Czym to moze byc spowodowane?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681 |
Też mam Neo i ze stronkami mam podobnie tz. jak włączę Neo to dopiero po ok. pół minuty stronki zaczynają mi się ładować (GG działa normalnie). To pewnie jakaś klątwa dziecka neo który został zbanowany na naszym forum 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816 |
PONAWIAM PYTANIEhttp://rapidshare.com/en/premium.htmlMa ktos abonament na tej stronie? Oplaca se go wykupic?Sciagam z niej pliki (najczesciej filmy) ale po sciagnieciu fragmentu muszcze czekac 120 min. Jezeli sie wykupi abonanemt to mozna sciagac jeden kawalek za drugim?lub kilka na raz ...? Prosze o rady i informacje jak ktos posiada. Mam, jak najbardziej polecam i do tego program Rapget i śmiga jak marzenie  U mnie transfery max(125-130KB/s) na więcej moja neo nie pozwala  Najlepiej kupić na allegro u pośrednika za 30zl. miesiac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
A7
|
|
A7
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000 |
Mam Neostrade i od kilku dni wystepuje u mnie pewien problem.
Wlaczam NEO i po jakims czasie, pomimo ze NEO jest caly czas wlaczona, nagle wywala mnie z GG a stronki w necie nie otwieraja sie.
Czym to moze byc spowodowane? A łączysz się przez liveboxa ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Przy włączaniu kompa pojawia mi się taki komunikat:
DISK BOOT FAILURE, INSERT SISTEM DISK AND PRESS ENTER
Wnioskują z tego, że padł mi dysk (czy ktoś może potwierdzić ? ) Komputer już stracił gwarancję. I teraz pytanie: odawać dysk do serwisu czy lepiej kupić nowy ? Nawet jak kupię nowy, to zależałoby mi na odzyskaniu danych z tego starego.
Co radzicie ? Ile taka naprawa może kosztować ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Ale dyskietki nie masz w stacji?  Jak dysk padł, to naprawiać się go raczej nie opłaca, zobacz jakie są ceny nowych dysków. Chyba, że masz tam naprawdę ważne dane.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|