|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696 |
shane, ja dziś zacząłem w nim grać, jak na razie dla mnie wszystko w nim cacy. Co do oferty to za bardzo się nie orientuję, ale na zakłady z tenisa to widziałem ofertę i chyba jest wszystko. Nie wiem jeszcze czy jest żużel, a także nie wiem czy jest DBE  Co do rozliczania zakładów, to dotychczas zdążyłem zagrać tylko spotkania LIVE. Koło 5 minut trzeba poczekać jak rozliczą spotkanie grane na żywo. Dużym plusem tego buka jest to, że przy wpłacie kartą nie pobrało ode mnie żadnej prowizji, tylko tą kwotę jaką wpisałem, żeby zasiliła moje konto w SB. Co do wypłaty, to się okaże jutro koło 15 czy będzie na MB wtedy napiszę o tym. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 40
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2006
Posty: 40 |
wyplate zglaszacie na live czacie i wciagu jednej sekundy jest ona na koncie MB.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Panowie mam takie pytanie do Was bo nigdy nie gralem w tym buku. A wiec: Czy w miare szybko rozliczaja zaklady? Cy jest DBE (handi, u/o) Czy jest dobra oferta z tenisa, glownie turnieje? Jak wyglada sprawa zuzla. Liga polska, szwedzka, angielska (pary, handi, u/o) Poprosze o odpowiedz  :PIWO: DBE nie ma :/ ogolnie maja sporo lig kosza, ale naszej nie maja...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,278 |
Wolno rozliczają zakłady więc jak ktoś gra grubo i po zakończeniu jednego ze zdarzeń chce zagrać na kolejne to może mieć problem...
Z tenisa jest ok, ale debli nie widzę :?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696 |
kurcze, niestety muszę wypłacić środki na kartę, ponieważ wpłacałem takim sposobem do SB. Zatem moje pytanie, z górnych postów już wiem, że taka transakcja trwa koło 3 dni, ale czy ktoś wypłacał na kartę w Inteligo? Czy jak środki wpłynął, to nie dodadzą tej sumy do środków Zablokowanych, czy od razu dopiszą do konta? Posiadam Kartę oczywiście Visa Electron
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696 |
kurcze, niestety muszę wypłacić środki na kartę, ponieważ wpłacałem takim sposobem do SB. Zatem moje pytanie, z górnych postów już wiem, że taka transakcja trwa koło 3 dni, ale czy ktoś wypłacał na kartę w Inteligo? Czy jak środki wpłynął, to nie dodadzą tej sumy do środków Zablokowanych, czy od razu dopiszą do konta? Posiadam Kartę oczywiście Visa Electron Ktoś miał taką sytuację? Hallo?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 61
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2006
Posty: 61 |
a nie można u nich wypłacić pieniędzy przelewem jeśli wpłaciło się kartą?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2006
Posty: 392 |
zdaje sie ze sposob wpłaty determinuje wypłatę - czyli jak wplacasz karta to i wyplacasz na karte, jak pzez moneybookers to wyplata tez na MB..
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912 |
gram juz u nich jakis czas wplaty karta wyplata na konto bankowe zaden problem,mozna
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643 |
Ktoś wie ile będzie trwała ta aktualizacja?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 61
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2006
Posty: 61 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
jak aktualizacja ? Stronka non stop bez zarzutu chodzi ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
pytanie do zorientowanych.. czy ten buk daje Polish basket? bo dawno u nich nie grałem :\
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,278 |
Dla ludzi o slabych nerwach ponownie nie polecam... błędy typu Server Too Busy oraz częste aktualizacje doprowadzają do szału... nigdzie indziej się nie spotkałem z tyloma zwiechami :?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,278 |
I kolejne... gdzie tu normalność gdy buk daje undery na ligę... CHORWACKĄ a nie daje ich na 2 ligę włoską... nie powinno być na odwrót? Ugh...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
a Sportingbet będzie kiedyś miał jakąś ciekawą promocję dla starych graczy czy tylko ta cienizno co cały czas? niech wezmą przykład z dawnych com-becków Unibetu czy BaW
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,035
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,035 |
a Sportingbet będzie kiedyś miał jakąś ciekawą promocję dla starych graczy czy tylko ta cienizno co cały czas? niech wezmą przykład z dawnych com-becków Unibetu czy BaW Oni chyba wybierają komu się należy. W tym tygodniu zaproponowali mi come back 100 za 100. Nie jest to może jakaś rewelacyjna oferta ale bardzo chętnie z niej skorzystałem. Dodam jeszcze, że jakieś miesiąc temu podobną ofertę otrzymał moój kolega.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
tez to dostalem  Nie gram tam juz od jakiegos czasu, przezucilem kase gdzie indzie, bo mnie do szalu doprowadzaly te aktualizacje, zreszta jak widac nie tylko mnie
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|