Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
#1157688 21/04/2007 21:06
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
zdaje się że to oszukańczy buk. Jest strona startowa dalej nic.
Mozna im meila wysłać.
Wygasła im domena to jakiś żart z zadnym bukiem nie miałem takiego zdarzenia.
Domenę mieli wykupioną do 19 kwietnia.

Niezły biznes chłopaki wymyślili.




















































Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
Chodzi o bet911

Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
To teraz na forum taka cenzura jest.
Mógłbym prosic o wyjaśnienie.
Bo a propo tego buka to pamiętam że byly talie tematy ale były zdejmowane.
Gdyby pozostały wiele osób możnaby ustrzeć przed wpłacaniem.

Bardzo mi się to nie podoba. Wczesniej myslałem że chodzi tylko o konkurencje miedzy serwisami.

Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Originally Posted by robert423
To teraz na forum taka cenzura jest.
Mógłbym prosic o wyjaśnienie.
Bo a propo tego buka to pamiętam że byly talie tematy ale były zdejmowane.
Gdyby pozostały wiele osób możnaby ustrzeć przed wpłacaniem.

Bardzo mi się to nie podoba. Wczesniej myslałem że chodzi tylko o konkurencje miedzy serwisami.
o co Ci chdozi ?? jakeigo buka

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
b..e..t..9..1..1..com

no to ładne jaja blush

Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
lol laugh

współczuję chłopaki..

Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
Też współczuję, ale po co gracie w jakiś syfach? Macie betfair,pinnacle i inne pewne buki to pakujecie kase w jakiś shit wink

Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
Originally Posted by Landzaat
Też współczuję, ale po co gracie w jakiś syfach? Macie betfair,pinnacle i inne pewne buki to pakujecie kase w jakiś shit wink

Dawali niezly bonus i support byl ok. Buk rekomendowany przez inny polski serwis bukmacherski jako 100%-owo wyplacalny. Czyli mialo byc ok, a nie jest frown

A wplata daje wiekszy kapital na starcie, ale obarczory duzym ryzykiem.

Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
Serwis bukmacherski ma w tym duzy interes. Im więcej ludzi sie zapisze z ich serwisu tym maja wiekszą działkę.

Tak ze zapewnienia serwisu miedzy bajki można włożyć

Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
Domain Name Expires
bet911.com 19-APR-12

It seems that the domain listed above has already been renewed. The domain should be reactivated shortly. You do not need to renew it now. If you still see this message in 72 hours, please contact us.

Zdaje się że komuś się zapomniało.Teraz wykupione na 5 lat.
Na razie jeszcze nie działa

Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631

Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
Mansion www.mansion.com [mansion.com] 350-41000 Silver Sportbooks 5 Jesli mansion ma u nich ocenę 5 a 5dimes 10 to dla mnie żaden miarodajny ranking.
Zdaje się że duzy wpływ w ich rankingu ma czas funkcjonowania

Bardziej martwiłbym się że na SBR maja D+ ale to nie jest taka zła ocena BAH też ma taką a nigdy z nimi kłopotów nie miałem

Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
Originally Posted by robert423
To teraz na forum taka cenzura jest.
Mógłbym prosic o wyjaśnienie.
Bo a propo tego buka to pamiętam że byly talie tematy ale były zdejmowane.
Gdyby pozostały wiele osób możnaby ustrzeć przed wpłacaniem.

Bardzo mi się to nie podoba. Wczesniej myslałem że chodzi tylko o konkurencje miedzy serwisami.

no właśnie, po co tu panuje cenzura nawet na złodziejskie firmy bukmacherskie? to jak mamy sie nawzajem ostrzegać przed takimi złodziejami-bukami jak są ocenzurowane?

rozumiem i popieram cenzure na inne strony i portale bukmacherskie, ale po co na bukmacherów też?

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by arkadius
Dawali niezly bonus i support byl ok. Buk rekomendowany przez inny polski serwis bukmacherski jako 100%-owo wyplacalny.

Jakis serwis typu wplacamyciewydymamy.com?

Trzeba bylo przegladac mecz.pl i czytac opinie a nie gracie w jakims szambie i pozniej sie dziwicie.

Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
mecz .pl skrupulatnie usuwał tematy o bet911

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Ludzie, patrzcie na podglad wiadomosci bo cholera wie co wyslecie i nie wiadomo o co chodzi.

W nowym sofcie jest opcja cenzura i na niektore slowa typu ku... po prostu zostaje ***

Osobiscie nie mam pojecia co to za buk, ale sadzac po notach, a maja D to cieniutki.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
fajna masz alizee smile

Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
experto napisał że trzeba uwaznie czytac mecz.pl.
O ile dobrze pamietam temat o tym buku pojawił się 2razy i znikł po paru godzinach.(pewnie chodziło o konkurencje bo nie widze innego uzasadnienia)Bo gdyby chodziło o nasze dobro to temat powinien pozostać

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Konkurencja mialby byc buk?
Nic mi o tym nie wiadomo, byc moze w temacie byl ref link, wtedy takie tematy wylatuja.

Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
Byc moze był ref link nie sledziłem tego tematu.
Mozna by wtedy usunać posta i wystarczy.
A tam zdaje sie było o serwisie sportsbook.pl czy jakoś tak .

Jesli mozesz to podaj mi miejsce gdzie na tym forum moge znaleźć ostrzeżenia przed tym bukiem.

Strona 1 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Akhu, forty, Sensei, rafal08, Lukasz111, Green Arrow, aker, alfa, 11kera11, bukma, rymoholik), 828 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,075
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1