Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 15 1 2 3 4 5 14 15
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
- ciekawą robotę goście mają shocked

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Kibic klubu piłkarskiego Zenit St. Petersburg wybrał się autostopem na mecz swojej drużyny do Władywostoku z zespołem Łucz - poinformowały rosyjskie media.
Kibic ten musiał pokonać trasę 10 500 km. Wyjechał z domu 27 marca, do Władywostoku dotarł 13 kwietnia. W kieszeni miał około 450 rubli (1 rubel - ok. 10 groszy)


Co ciekawsze ten mecz jest... za 2 dni. Więc kibic jeszcze sobie poczeka(ł) we Władywostoku całe 9 dni grin

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Zdecydowanie ciekawe:
http://www.winhistory.de/more/386/winq.htm
Uruchamianie Windowsów na jak najsłabszym sprzęcie...

Dołączył: Sep 2005
Posty: 966
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 966
Szacuneczek. Czternaście wieków funkcjonowania interesu.
Enter the complete URL for the link you wish to add. [gospodarka.gazeta.pl]

Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622





Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202

Dołączył: Jan 2005
Posty: 922
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 922
http://web.archive.org/collections/web.html

mozna zobaczyc jak dawniej stronki wygladaly

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202

Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049

ze sie tak zapytam, wie ktos co oni skanduja?

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by nOcnY

ze sie tak zapytam, wie ktos co oni skanduja?

W refrenie kto jest najlepszy tylko nasz Lens kochany, na na na...

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by Kylo
Originally Posted by nOcnY

ze sie tak zapytam, wie ktos co oni skanduja?

W refrenie kto jest najlepszy tylko nasz Lens kochany, na na na...

Doping cos pieknego i swietna melodia

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Originally Posted by Kylo
[Linked Image]

Ciekawe czy te kase mozna wyplacic odrazu czy trzeba obracac.

Sie befinden sich derzeit nicht in einer Chat Sitzung.
Sie sprechen gerade mit 'bet-at-home.com PL'.
bet-at-home.com PL: Dzien dobry, w czym moge pomoc?
Sie: witam, w sprawie konkursu 50 EURO gratis od bet-at-home.comSie: czy jest do tego jakiś regulamin? bet-at-home.com PL: wszystkie informacje na temat tego konkursue sa podane na naszej stronie
Sie: gdzie jest (a powinien być) opublikowany ?
Sie: każdy konkurs, promocja powinna mieć regulamin który się zaczyna: organizatorem promocji/konkursu jest...
Sie: prromocja polega na...
bet-at-home.com PL: prosze Pana tam nie ma regulaminu
bet-at-home.com PL: komputer losuje losowa jedna osobe codziennie
bet-at-home.com PL: i ta osoba jezeli sie zaloguje to wygrywa kwote 50 Euro
bet-at-home.com PL: jezeli nie zaloguje sie ta osoba w danym dniu to kwota przechodzi na drugi dzien i zostaje dodane 50 euro
Sie: to powinno być napisane w regulaminie, przecież każda śmieszna nawet firma i promocja ma regulamin do wglądu (dane np. na opakowaniach z lodów)
Sie: a mogę prosić o dane kontaktowe (e-mail) z działu marketingu ?
bet-at-home.com PL: prosze Pana ale jaki regulamin mialby byc w tym losowaniu??
bet-at-home.com PL: [email protected]
Sie: konkursy, promocje bez regulaminu są złamaniem prawa (nie macie prawnika?)
Sie: taki polski marketing to mnie nie interesuje, znajdę poważniejsze kontakty, jest podejrzenie że odstawiacie wielkie oszustwo
bet-at-home.com PL: tak lecz to nie jest promocja ani konkurs
bet-at-home.com PL: tylko losowanie
Sie: rozdajecie środki pieniężne
bet-at-home.com PL: prosimy przekierowac Pana pytanie do Dzialu Marketingu
Sie: już mam, przekieruje się sam na Guido Schmitt

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258


Bo to smiesznych sie nie nadaje, wiec wrzucam tu wink

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990


fajna reklamowka samsunga wink

Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Originally Posted by Kylo
Originally Posted by Kylo
Originally Posted by nOcnY

ze sie tak zapytam, wie ktos co oni skanduja?

W refrenie kto jest najlepszy tylko nasz Lens kochany, na na na...

Doping cos pieknego i swietna melodia
melodię
e wzieli z jakiejś piosenki chyba.nie pamiętam tytułu

Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,787
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,787
Originally Posted by Randall
Originally Posted by Kylo
Originally Posted by Kylo

ze sie tak zapytam, wie ktos co oni skanduja?

W refrenie kto jest najlepszy tylko nasz Lens kochany, na na na...

Doping cos pieknego i swietna melodia
melodię
e wzieli z jakiejś piosenki chyba.nie pamiętam tytułu [/quote]

Z Disco Polo " Straciłaś Cnote bo Co? Bo sama Tego chciałas Straciłas cnote i co i juz nie bedziesz miała itd. smile

Ps. Jak pojechalśmy na mecz do Gdańska to śpiewaliśmy DO Lechii "Straciłaś cnote bo co bo Wisła was jebała Straciłaś cnote bo co bo sama tego chciałaś straciłaś cnote bo co bo Sląsk nalegał wciąż" :):):)

Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Originally Posted by DANI1927
Originally Posted by Randall
Originally Posted by Kylo

ze sie tak zapytam, wie ktos co oni skanduja?

W refrenie kto jest najlepszy tylko nasz Lens kochany, na na na...

Doping cos pieknego i swietna melodia
melodię
e wzieli z jakiejś piosenki chyba.nie pamiętam tytułu [/quote]

Z Disco Polo " Straciłaś Cnote bo Co? Bo sama Tego chciałas Straciłas cnote i co i juz nie bedziesz miała itd. smile

Ps. Jak pojechalśmy na mecz do Gdańska to śpiewaliśmy DO Lechii "Straciłaś cnote bo co bo Wisła was jebała Straciłaś cnote bo co bo sama tego chciałaś straciłaś cnote bo co bo Sląsk nalegał wciąż" :):):) [/quote]

Taki maly off-topic, ale czy nie przypadkiem to Was Wisla wyjebala ? smile smile smile

Strona 3 z 15 1 2 3 4 5 14 15

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, burbon, betowiec, Lukasz111), 2,842 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,873
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1