|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 147
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2002
Posty: 147 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Musze przyznac ze jestem pod wrazeniem dzisiejszego pojedynku Safina z Kieferem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> - oby wiecej takich (ten heroizm Niemca ) choc w zwiazku z obstawieniem Safina malo mnie szlak nie trafial ... mam nadzieje ze jutro beda rownie wspaniale mecze i szczesliwie konczone -a o to moje propozycje ( kursy z Profa): Rios-Soderling 1 1,2 ( jestem pod wrazeniem gry Riosa w 4-tym secie z Bjorkmanem - tylko ten pokazywali - z ta gra moze naprawde wysoko zajsc zwlaszcza ze po Szwedzie ma w drabince teoretycznie Novaka choc potem czeka (?) Hewitt El Aynaoui-Arazi 1 1,37 ( jakos w tym roku Arazi nie imponuje forma a El Aynaoui spisuje sie naprawde dobrze ) W.Ferreira-A.Costa 2 1,91 ( bilans w H2H 4-2 dla Wayne w tym 2-0 w tym roku na hardzie ale zawsze pojedynki byly b. zaciete i kiedys ten lut szczescia musi sie przechylic na korzysc Alberta ) Federer-M.Chang 2 2,85 ( ostatnmi czasy nie mam przekonania formy do Szwajcara i sadze ze wracajcay do dobrej dyspozycji Amerykanin wygra) R.Stepanek-Kucera 1 1,63 ( bratobojczy pojedynek poludniowych sasiadow - Stepanek z przyzwoitym bilansem tegorocznym 15-8 i dobrym startem dzis w deblu powinien wygrac bez klopotow ) Popp-Vinciguerra 1 1,5 ( fatalny bilans w tym roku Vinciguerry 1-9 - mysle ze Niemiec bez trudu pokona Szweda ) DeLosRios-Bartoli 1 1,6 Husarova-Kuznetsov 2 1,8 Foretz-Widjaja 1 1,7 Panova-Zuluaga 2 1,93
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 504
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2002
Posty: 504 |
Kto oglądał mecz Safina z Kieferem ten długo będzie pamiętał. Ze też Kiefer musial odpaść. Wracając do dzisiejszych meczow 3/3. Jedynie nie rozumie Domańskiego z Eurosportu który powiedział ze wygrana Zvonarevej to pewna niespodzianka.
hehe pomyrdało mi sie podalem wczoraj typy na mecze dzisiejsze. No ale już postawilem w gb wiec je tylko powtorze: 1. Popp - Vinciguerra 1 @1,40 2. Kucera K. v Stepanek R. 2 @1,86 - widze że vonseb juz to ma po kursie @1,63 możliwe że to po grze deblowej w parze z Novakiem nieco spadło
Narazie jeszcze dołoże jeden typ: 3. Widjaja - Foretz 2 @1,78 - to dlatego że widziałem je obydwie w akcji , Indonezyjka mimo tego że pokonała Kurnikova jakoś widać brak ogrania - przynajmniej w tak wielkich turniejach. Foretz natomiast bez komplesksów, aż byłem zdziwiony że tyle jej wchodziło piłek w kort
Reszta popoludniem.
ziu
narazie 1:0 dla Bouttera
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939 |
uq$ w gwoli podsumowania moich typow wyszlem na niewielki minus ktory dzis odrobie a dokladnie -113zl.Dzieki bogu wszedl mi akumulator ktory podawalem wczesniej i mam niewielki minus przez zasranego denta.Ale taki minus "odpracowuje sie z wielkim zyskiem swoj typ podam za kilka godzin bo teraz mysle za ile postawic.A jesli chodzi o denta meczu nie ogladalem ale 5 setow ze sluiterem to bardzo ale to bardzo mnie w****ilo.Wiem juz co mnie wyciagnie na plus ktory mam osiagnac do niedzieli typ jest banalny ale pewny jak zaden inny dzisiejszego dnia.
pozdrawiam(a moze nie pozdrawiac bo w sumie po *** pisac pozdrawiam tak czy tak nie ma to znaczenia) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430 |
Gratuluje Rafter 100% skutecznośći <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Coś mi wczoraj podpowiadało zeby nie grac Twoich typów...i dzieki Bogu nie zagrałem!
Czekamy wszyscy z niecierpliwością teraz na ten typ DNIA , ktory to odrobi TWOJE wczorajsze straty!!! pozdrawiam Cie gorąco <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 504
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2002
Posty: 504 |
Oryginalnie wysłał vonseb: [qb]Musze przyznac ze jestem pod wrazeniem dzisiejszego pojedynku Safina z Kieferem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> - oby wiecej takich (ten heroizm Niemca ) choc w zwiazku z obstawieniem Safina malo mnie szlak nie trafial ... mam nadzieje ze jutro beda rownie wspaniale mecze i szczesliwie konczone -a o to moje propozycje ( kursy z Profa): Rios-Soderling 1 1,2 ( jestem pod wrazeniem gry Riosa w 4-tym secie z Bjorkmanem - tylko ten pokazywali - z ta gra moze naprawde wysoko zajsc zwlaszcza ze po Szwedzie ma w drabince teoretycznie Novaka choc potem czeka (?) Hewitt El Aynaoui-Arazi 1 1,37 ( jakos w tym roku Arazi nie imponuje forma a El Aynaoui spisuje sie naprawde dobrze ) W.Ferreira-A.Costa 2 1,91 ( bilans w H2H 4-2 dla Wayne w tym 2-0 w tym roku na hardzie ale zawsze pojedynki byly b. zaciete i kiedys ten lut szczescia musi sie przechylic na korzysc Alberta ) Federer-M.Chang 2 2,85 ( ostatnmi czasy nie mam przekonania formy do Szwajcara i sadze ze wracajcay do dobrej dyspozycji Amerykanin wygra) R.Stepanek-Kucera 1 1,63 ( bratobojczy pojedynek poludniowych sasiadow - Stepanek z przyzwoitym bilansem tegorocznym 15-8 i dobrym startem dzis w deblu powinien wygrac bez klopotow ) Popp-Vinciguerra 1 1,5 ( fatalny bilans w tym roku Vinciguerry 1-9 - mysle ze Niemiec bez trudu pokona Szweda ) DeLosRios-Bartoli 1 1,6 Husarova-Kuznetsov 2 1,8 Foretz-Widjaja 1 1,7 Panova-Zuluaga 2 1,93[/qb] raczej odradzalbym El Aynaoui - za niski kurs, nie adekwatny do formy - można sie przejechac Costa i Chang to powinny byc dobre typy Foretz to jest moj typ, o tym pisalem wczesniej (sposrod 5-6 typow jakie wystawiam jeden to 50% zainwestowanych pieniędzy) i to bedzie ten typ na dziś !!! ziu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 504
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2002
Posty: 504 |
Juz szykuje sie na mecz Rusedski z tajlandczykiem Srichaphanem w drugiej rundzie. Mam nadzieje ze bedzie wysoki kurs na tego drugiego. Wprawdzie Rusedski z 33 numerem rozstawiony ale nie bedzie tu faworytem. ... Ale póki co to jescze I runda przed nimi - a to już dziś Dziś też jestem ciekawy formy Hassa. Kuertem jednak wygral ale cóż z tego skoro w 2 rundzie czeka na niego nieco wymęczony Safin. Mieli pokazać mecz Kuertena ... i nie pokazali. Pożegnali nas ładnie, bo to przecież noc i wyspać się trzeba. I znów nie postawię bo kurs na Safina pewnie z 1,3 będzie. Ale Safinowi to nic tylko wspólczuć.Tyle dobrze że już później będzie miał łatwiej.
ziu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 504
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2002
Posty: 504 |
Na dziś: 1. Popp - Vinciguerra 1 @1,40 2. Kucera K. v Stepanek R. 2 @1,86
a u pań:
3.Husarova - Kuznetsova [email]1@1[/email],71 rakiety 41-84; mecze w tym roku(24-20) (13-6), troche nie na korzyść słowaczki ale może doświadczenie będzei ważniejsze
no i typ dnia
4.Widjaja - Foretz 2 @1,78 !!!!
ziu
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam!
Coś na jutro (29.08.2002):
Shaughnessy - Martinez 1 (1,70) toto mix Coetzer - Smashnova 1 (1,80) toto mix
W profie już spadło na 1,45 i 1,55
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939 |
witam typ na jutro ktory wg mnie jest maszynka pieniedzy federer-chang 1. Moja stawka jest duza i taka ktora da mi zysk 300zl .Powiem tylko ze zaklad juz zawarlem a z moich informacji kurs bedzie lecial w dol .Juz jest nizszy po zaledwie 3 godzinach o 0.5. pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
z dzisiejszych meczy :
Popp Stepanek Acasuso Norman
czasu brak żeby napisać coś wiecej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590 |
Oryginalnie wysłał Kura: [qb]z dzisiejszych meczy :
Popp Stepanek Acasuso Norman
czasu brak żeby napisać coś wiecej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb] Zgadzam sie calkowicie co do trzech pierwszych typow, ale dlaczego Norman??? Ulihrach jest wyjatkowo solidnym graczem i IMHO powinien wygrac dosc gladko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Jednak Lamberciak zmuszasz mnie żebym cos napisał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Na pewno odradzam granie na Ulihracha - nie gram przeciwko kwalifikanton tak jak już kiedyś pisałem - kwalifikacje troche szczęsliwe ( wygrana z Niemcem w ostatniej rundzie) to pierwszy powód - Norman nie jest jakimś wielkim graczem ale na hardzie ze słabszymi graczami radził sobie ( zwycięstwo w Andorze)
Ulihrach nie imponuje w tym roku na ziemi kompletna klapa a na twardych kortach 2-5 (ostatnie mecze) myśle że szanse w tym meczu są bardziej wyrównane - niestety nie jestem nieomylny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590 |
Zaraza, Kura, ty draniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> , to ja w zwycięstwo Czecha swięcie wierzyłem (no, prawie "święcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ), a ty mi do ogródka wpuszczasz niespodziewanie stado dzikich wątpliwości wątpliwości. Bogu dzięki zdążyłem (hail to my bike:)) jeszcze do stsu i skontrowałem Ulihracha. Zobaczymy, może coś z tego będzie :-).
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Oryginalnie wysłał Kura: [qb]
- niestety nie jestem nieomylny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] no w tym to raczej się nie pomyliłem - szkoda LAmberciak że kontrowałeś ten mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> mam nadzieję że Stepanek wymęczy zwycięstwo bo Acasuso może być niewypałem dnia
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Acasuso straszny wpier.. dostal zza zakretu go nie widac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> - Stepanek walczy , a Norman sie podnosi a jak jutro typujecie super mecz ( mam taka nadzieje ) Safin-Kuerten ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Wlasnie sprawdzilem H2H Safina z Kuertenem bilans 3-2 dla Safina, na Hardzie remis 1-1 z tym ze 2 ostatnie pojedynki w 2000 roku wygral Kuerten ( ale wtedy to Guga rzadzil ) Najciekawsze jest to ze ich pojedynki zawsze trwaly maksymalna liczbe setow 3 razy po 5 setow ( przy grach do 3 wygranych setow) a 2 razy 3 sety ( do 2 zwyciestw ) ... zapowiadaja sie niezle emocje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590 |
No dobrze, cóż mi z tego, że skontrowałem Ulihracha, skoro Stepanek w popisowym stylu przegrywa, Acasuso natomiast... czy wspierać tego gościa? Jak najbardziej, najlepiej w challangerach :-). Generalnie rzecz biorąc kiepski dzień - nawet Sanchez oddaje wygrany mecz... echh... Jeszcze tylko szybki rzut oka na kolejne mecze panów:
Schalken - Ljubicic 1.60 1 Coria - Lisnard 1.40 1 Malisse - Spadea 1.40 1 (trzy wyjątkowo pewne typy)
Fish - Vicente 2.30 2 Enqvist - Martin A. 2.70 2 Safin - Kuerten 2.30 2 (pare wyzszych, a przy tym dosc pewnych kursow, szczegolnie Martin wyglada obiecujaco)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 504
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2002
Posty: 504 |
Oryginalnie wysłał RAFTER: [qb]witam typ na jutro ktory wg mnie jest maszynka pieniedzy federer-chang 1. Moja stawka jest duza i taka ktora da mi zysk 300zl .Powiem tylko ze zaklad juz zawarlem a z moich informacji kurs bedzie lecial w dol .Juz jest nizszy po zaledwie 3 godzinach o 0.5. pozdro[/qb] to dobrze ze kurs jest niższy na Federera bo mam zamiar postawić na Changa za 3.30 w gb
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216 |
Zgadza sie ziutek z toba .Dla mnie rowniez nie jest wcale takie pewne ze wygra Federer znajac jego skoki formy a Chan prezentuje forme dosc dobra i najwazniejsze ze stabilna...
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|