Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 45 z 72 1 2 43 44 45 46 47 71 72
tmieszko #1118771 08/04/2007 01:43
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
No niezły, niezły - bardzo dobre skille dodatkowe. Powinien pójść za sumę większą niż cena wywoławcza.

Bonus: Unibet
KIDD #1119542 08/04/2007 04:56
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
No i sprzedany frown troche mi smutno bo przyzwyczailem sie do niego

...poszedl za 3 060 000 zl
Myslalem ze moze bardziej sie o Niego policytuja

Ale starczy smile na rozbudowe stadionu o 7100 miejsc laugh

tmieszko #1119644 08/04/2007 06:16
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
"Stadion jest otoczony dźwigami i sprzętem budowlanym. Przewidywany koniec przebudowy (szacunkowo): 22.04.2007."

Akurat 22-go mam mecz u siebie... zdarza??


tmieszko #1119902 08/04/2007 16:59
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
ile móglbym dostac za takiego zawodnika?

TSI = 2 010, lat 28, słaby stan formy
Poziom doświadczenia kiepski, przywódca słaby [atletyczny]

Kondycja: fantastyczny
Bramkarz: fatalny
Rozgrywanie: solidny
Podania: kiepski
Skrzydłowy: kiepski
Defensywa: solidny
Skuteczność: zadowalający
St.fragmenty: solidny

tmieszko #1119922 08/04/2007 17:28
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Originally Posted by tmieszko
"Stadion jest otoczony dźwigami i sprzętem budowlanym. Przewidywany koniec przebudowy (szacunkowo): 22.04.2007."

Akurat 22-go mam mecz u siebie... zdarza??

To jest szacunkowy czas, mogą skończyć zarówno 1 lub 2 dni wcześniej jak i później. Jednak bądź dobrej mysli.

KIDD #1121598 09/04/2007 18:34
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445
Nieuwieżycie co się stało grin Po 6 porażkach( 5 w tamtym sezoni i 1 w tym) w tą niedziele po raz pierwszy wygrałem laugh i najlepsze że sklad byl rezerwowy bo dużo kontuzji :/

RaJ2005 #1125053 10/04/2007 20:45
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
U mnie dramatycznie słabo. Beniaminek mnie przechytrzył. Zagrał kontrą i zremisował 2:2 na moim boisku :/
Chyba podpatrzył jak tydzień temu tym samym sposobem pokonał mnie spadkowicz z V ligi 1:0 :/
Tym sposobem po 2 meczach mamy 1 punkt.
Dla mnie szok!

Tommy Lee #1127883 11/04/2007 06:05
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
A ja jutro w pucharze zmuszony jestem do zagrania kontrą bo w meczu ligowym mój najlepszy pomocnik dostał czerwoną kartkę i bez niego nie wyobrażam sobie gry i wypracowania przewagi w pomocy. Tak więc pozostaje mi loteryjna kontra.

KIDD #1128234 11/04/2007 16:20
Dołączył: Mar 2007
Posty: 385
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Mar 2007
Posty: 385
Witam!! "Gdzie była obrona gospodarzy? Na grzybach..." mój team przegrywa w pucharze 2-3 i nie spodziewam się wygranej, wiec wszystkich chętnych nie mających sparing-partnera zapraszam do składania ofert.

FC Krucza

Pozdrawiam

Tijk #1130032 12/04/2007 02:03
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
A ja wygrałem grając kontrą 5-1. Dwie bramki zdobyłem z kontry i 2 dzięki specjalnym zdarzeniom:

Szybki jak błyskawica Roberto Calarco z łatwością pozostawił rywala w tyle i zdobył gola dla WENECJA - tą akcję zrobił mój szybki napastnik.


W 83 minucie dysponujący wspaniałą techniką Nazario Garagarberáiz oszukał rywala i zdobył gola na 1-5 - a tą mój techniczny skrzydłowy.

KIDD #1131399 12/04/2007 18:47
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Panowie a co ze szkółką przeszliscie już na nową czy nadal jedziecie na starej - i dlaczego

ja sie wciąż wacham i nie wiem co zrobić

Baqu #1132177 12/04/2007 23:06
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
jak masz troszke czasu i chec zabawy to nowa jak najbardziej... wink a jak grasz w HT bo tylko grasz i nie masz za duzo czasu na "świat HT" to polecam pozostac przy starym systemie smile

pele #1132983 13/04/2007 01:32
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Originally Posted by Pele
jak masz troszke czasu i chec zabawy to nowa jak najbardziej... wink a jak grasz w HT bo tylko grasz i nie masz za duzo czasu na "świat HT" to polecam pozostac przy starym systemie smile

zapewne tak zrobie smile niech "masa" rozpozna "temat" i wtedy wejdę w interes z całą werwą :> zreszta z tego co czytalem za 1-2 sezony zlikwidują tą "starą" szkółkę wiec prędzej czy później i tak będę musiał się przestawić.

Baqu #1133121 13/04/2007 01:52
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Ja także przejdę na nową szkółkę, jednak cały czas się łudzę, że ze starej wyciągne kogoś kogo sprzedam za niezłą kasę. Stara szkółka przyniosła mi niezłe straty więc postanowiłem poczekać i liczę, że ten jeden jedyny juniorek niedługo wyciągnięty ze szkółki przyniesie mi chociaż częściowe zrównoważenie wkładu na szkółkę.

KIDD #1139991 15/04/2007 17:19
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Dziś wygrana na wyjeździe 6-2 z rywalem, który wydawał się cięzki, jednak jego właściciel nie loguje sie już ze 2 tygodnie i drużyna gra składem domyslnym. Tak więc miałem ułatwione zadanie.



KS JASZCZURY - WENECJA 2 - 6

0-1 Sammie Johnson (27)
0-2 Sammie Johnson (33)
0-3 Sammie Johnson (58)
0-4 Sammie Johnson (59)
0-5 Sammie Johnson (79)
1-5 Gover van der Hek (82)
2-5 Roberto Formenti (83)
2-6 Thomas Cataldi (86)

KIDD #1142321 16/04/2007 06:00
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
ja stawiam dopiero pierwsze kroki w tej grez:)

1985karas #1147833 18/04/2007 14:14
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
U mnie FC KOSZYKI wreszcie wygrały i to 5:0 na wyjeździe. Choć 4pk w 3 meczach to kiepski bilans, bo miałem się bić o 1 miejsce w tym sezonie :/ No ale jeszcze 11kolejek gdzie straty można odrobić.

Tommy Lee #1150683 19/04/2007 04:26
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Pierwszy raz w hostorii klubu awansowałem do 5 rundy pucharu - zapewne już ostatniej.

Oto staty z dzisiejszego meczu:


WENECJA - FC URSUS NIEDZWIADEK 4 - 0


1-0 Sammie Johnson (16)
2-0 Sławomir Miłosz (45)
3-0 Sammie Johnson (49)
4-0 Alain Rouy (73)




WENECJA
Poziom formacji i ocena graczy
Postawa: Normalne spotkanie
Taktyka: normalny
Poziom taktyki: ---

Pomoc: solidny (maks.)
Prawa obrona: solidny (maks.)
Środek obrony: znakomity (min.)
Lewa obrona: solidny (niski)
Prawy atak: solidny (niski)
Środkowy atak: zadowalający (wysoki)
Lewy atak: solidny (niski)


FC URSUS NIEDZWIADEK
Poziom formacji i ocena graczy
Postawa: ---
Taktyka: normalny
Poziom taktyki: ---

Pomoc: zadowalający (niski)
Prawa obrona: zadowalający (wysoki)
Środek obrony: solidny (niski)
Lewa obrona: znakomity (min.)
Prawy atak: olśniewający (wysoki)
Środkowy atak: przeciętny (maks.)
Lewy atak: kiepski (wysoki)





KIDD #1153812 20/04/2007 05:55
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
a ja na 3 mecze dwa zwyciestwa i porazka,nie jest najgorzej...

1985karas #1155900 20/04/2007 23:41
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Na liście znajduje się 4 moich zawodników. Oto oni:


Jonatan Margulis (120945431)
Lat 20, przeciętny stan formy, zdrowy
Jest kontrowersyjny, zrównoważony i prawy
Poziom doświadczenia fatalny, przywódca słaby.

Specjalność: gra głową

Narodowość: Chile
Wskaźnik TSI: 4 740
Pensja: 6 720 zł/tydzień w tym premia 20%
Właściciel: WENECJA
Kartki: 0
Kontuzje: zdrowy


Kondycja: zadowalający Bramkarz: fatalny
Rozgrywanie: solidny Podania: słaby
Skrzydłowy: olśniewający Defensywa: kiepski
Skuteczność: nędzny St.fragmenty: słaby


Termin: 21.04.2007 o 19:42

Cena wywoławcza: 3 450 000 zł




Roque Cerreda (94435501)
Lat 22, solidny stan formy, zdrowy
Jest przyjemny, porywczy i prawy
Poziom doświadczenia nędzny, przywódca kiepski.

Narodowość: España
Wskaźnik TSI: 9 770
Pensja: 16 896 zł/tydzień w tym premia 20%
Właściciel: WENECJA
Kartki: 0
Kontuzje: zdrowy


Kondycja: słaby Bramkarz: fatalny
Rozgrywanie: nędzny Podania: przeciętny
Skrzydłowy: znakomity Defensywa: olśniewający
Skuteczność: kiepski St.fragmenty: nędzny



Termin: 21.04.2007 o 19:42

Cena wywoławcza: 4 300 000 zł





Krzysztof Pielucha (158933956)
Lat 19, zadowalający stan formy, zdrowy
Jest kontrowersyjny, zrównoważony i uczciwy
Poziom doświadczenia fatalny, przywódca słaby.

Specjalność: gra głową

Narodowość: Polska
Wskaźnik TSI: 330
Pensja: 2 240 zł/tydzień
Właściciel: WENECJA
Kartki: 0
Kontuzje: zdrowy


Kondycja: słaby Bramkarz: fatalny
Rozgrywanie: słaby Podania: kiepski
Skrzydłowy: nędzny Defensywa: słaby
Skuteczność: zadowalający St.fragmenty: słaby


Termin: 23.04.2007 o 17:16

Cena wywoławcza: 0.0 zł




Lars Bergh (92221565)
Lat 22, zadowalający stan formy, zdrowy
Jest przyjemny, z charakterem i uczciwy
Poziom doświadczenia kiepski, przywódca nędzny.

Narodowość: Norge
Wskaźnik TSI: 8 900
Pensja: 11 616 zł/tydzień w tym premia 20%
Właściciel: WENECJA
Kartki: 0
Kontuzje: zdrowy


Kondycja: zadowalający Bramkarz: fatalny
Rozgrywanie: fatalny Podania: zadowalający
Skrzydłowy: znakomity Defensywa: olśniewający
Skuteczność: słaby St.fragmenty: nędzny



Termin: 23.04.2007 o 17:18

Cena wywoławcza: 4 400 000 zł

Strona 45 z 72 1 2 43 44 45 46 47 71 72

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, rymoholik, aker, $-man, Lukasz111, latajaca_holenderka, betowiec, alfa), 750 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,037
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1