|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617 |
25 PLN. Dzisiaj wprowadzono złotówki  PLNy by mi nawet pasowaly na moim koncie...bo bym nie mial przewalutowania przy wyplacie na mb, nie wie ktos czy mozna zmienic walute majac srodki na koncie? sory za glopie pytanie  nie zauwazylem wczesniej tego cytatu dwa posty nad tym...  juz wysylam maila o zmiane waluty  i napisze po jakim kursie mi przewalutowali ale ze mnie idiota  jak sie ma srodki na koncie to nie mozna zmienic :/ nie przeczytal dokladnie i napisalem 3 bez sensu posty...sory Any funds in your existing account will be converted to your preferred currency using the daily OANDA inter-bank and transferred to your new Pinnacle Sports account. Please note that there will be a surcharge of 2.75% of the total amount transferredJednak można (załozyc nowe konto) i oni to przetransferują. Ale to zajęcie dla desperatów
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Jednak można (załozyc nowe konto) i oni to przetransferują.
Ale to zajęcie dla desperatów za 2.75% to oni sobie moga :/ strace na przewealutowaniu, strace dodatkowo te 2.75% to wyjdzie z 5% w plecy, to juz lepiej wyjde jak wyplace wszystko, zaloze nowe konto i wplace ponownie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Z tego cytatu na poprzedniej stronie wynika ze mozna wplacac i wyplacac przelewem bankowym. Ile dni ida te przelewy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
a.k.a. "IcE22"
|
|
a.k.a. "IcE22"
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340 |
Panowie u nich mozna grac tylko single?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 523 |
Z tego cytatu na poprzedniej stronie wynika ze mozna wplacac i wyplacac przelewem bankowym. Ile dni ida te przelewy? Ja ostatnio wypłącałem kase na mBank i szla mi 7 dni (5 roboczych) Orientuje sie ktos czy po zmianie waluty na PLN transakcje na karcie kredytowej sa obciążone jakąs prowizja i w jakiej beda walucie przeprowadzane?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 523 |
Otworzylem wlasnie nowe konto w walucie PLN:) Teraz tylko przetransferowac pieniadze. Z tym ze przyszlo mi takie cos od nich: "Once you have your new account number, please email our Customer Service Department at [email protected] with your old Customer ID and password and your new Customer ID and password." Po co jerst im moje stare i nowe hasło:/? Chyba ze nie o to w tym chodzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 115
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2006
Posty: 115 |
Ja dostalem tez mejla od nich ale w moim mejlu nie ma ani jednego slowa: password. Byc moze sie robneli ale haslo na 100% nie jest potrzebne moim zdaniem. Nie podawaj go absolutnie!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 523 |
Tez mialem watpliwosci i wyslalem bez hasla. Wszystko poszlo sprawnie. Ale w tym momencie nie moge zasilic swojego konta bo pojawia i sie komunikat ze adres ten byl uzywany na innym koncie. Nic w tym dziwnego skoro wczesniej mialem taki sam, kolejne maile po angielsku trzeba tworzyc:/;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Tez mialem watpliwosci i wyslalem bez hasla. Wszystko poszlo sprawnie. Ale w tym momencie nie moge zasilic swojego konta bo pojawia i sie komunikat ze adres ten byl uzywany na innym koncie. Nic w tym dziwnego skoro wczesniej mialem taki sam, kolejne maile po angielsku trzeba tworzyc:/;) napisz jak sprawa sie wyjasni, bo tez chyba sobie zmienie walute...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 523 |
Ok juz jest wszystko zalawtione. Wystarczylo jeszcze napisac o tym pojwaiajacym sie komunikacie. Depozyt za pomoca mb juz zrobilem. Zastanawia mnie tylko jedna kwestia, na swoim pierwszym koncie ktore jest juz zamkniete dokonywalem depozytu za pomoca karty kredytwej. Czy Pinnacle bedzie to bralo pod uwage i na tym koncie nadal nie bede mial mozliwosci wyplaty na mb?(gdy dokonamy depozytu za pomoca kk automatycznie tracimy taka mozliwosc) Napisze za kilkanascie dni bo w tym mcu juz robilem darmowa wyplate. Byc moze pojdzie ladnie wyplata na mb. Dla tych co chca zmienic walute: -otwieracie nowe konto z nowa waluta -wysylacie e-mail na [email protected] z prosba o zamkniecie starego konta. Jesli macie jakies srodki na koncie gracza to rowniez musicie powiedziec o tym by je pretransferowali, zaklady w trakcie rowniez mozna przetransferowac wiec polecam bardzo ta metode(ktos pisal ze 2,75% to duzo za transfer ale wezcie pod uwage ze przy wyplacie na mb tracicie prawie tyle samo na zmianie waluty na PLN, no chyba ze ktos ma mb w EURO) -ostatni mail jaki do nich wyslalem byl odnosnie mojego adresu mb ktory nie wykasowali po starym koncie, napisalem tylko ze chce dokonac wplaty i pojawia mi sie pewien komunikat i po 15 minutach wszystko bylo juz ok Mysle ze zrozumiale sie wypowiedzialem i informacje te ulatwia komus ten proces bo ja sie meczylem pol dnia;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Powiem tylko, że nie ma drugiego tak profesjonalnego buka. Otworzyłem nowe konto i już planowałem co napisać w e-mailu. Chciałem w nim zawrzeć info o tym, że miałem stare konto, chce je zamknąć i że występują problemy w płatności Moneybookers, bo mail jest na starym koncie. Po 4 minutach od założenia konta ostałem e-mail:
Dear Sir,
We noticed that you just opened a new account in Polish Zloty.
We have therefore closed your old EUR account.
Also, we have updated our Moneybookers records so you may now use your new account.
Regards,
Customer Service Department Pinnacle Sports
Byli szybsi ode mnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
a.k.a. "IcE22"
|
|
a.k.a. "IcE22"
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340 |
Panowie mam takie pytanie Pusciłem dzisiaj kuponik na tenisa : WTA-S HUN-BUDAPE R32 SZAVAY A. (HUN) - LIKHOVTSEVA E. (RUS)dałem 2  ) Spotkanie zostało przełozone .Czy kasa bedzie oddana na konto czy musze czekac do rostrzygniecia? Pozdrawaim
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Super sprawa, że najlepszy buk na świecie oferuje teraz konta u siebie w PLN.  Czy istnieje też u nich możliwość dokonania wpłaty na polskie konto bankowe?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Super sprawa, że najlepszy buk na świecie oferuje teraz konta u siebie w PLN.  Czy istnieje też u nich możliwość dokonania wpłaty na polskie konto bankowe? nie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
a.k.a. "IcE22"
|
|
a.k.a. "IcE22"
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340 |
Czy jest szansa? Zrobiłem depozyt netellerem a wypłacis na moneybookers?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Czy jest szansa? Zrobiłem depozyt netellerem a wypłacis na moneybookers? tak
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Czy jest szansa? Zrobiłem depozyt netellerem a wypłacis na moneybookers? tak ale tylko jak masz zweryfikowane obie metody
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
a.k.a. "IcE22"
|
|
a.k.a. "IcE22"
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340 |
A jak zweryfikowac konto moneybookers
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,467
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,467 |
Nie jestem pewny czy o to chodzi, ale chyba po prostu musisz coś wpłacić przez moneybookers.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|