|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756 |
Witam! Chlopaki jaki polecacie telefon, który jednoczesnie sluzy jako aparat ? Tzn interesuje mnie cena do 500 zł ale inne prozpozycje tez wyslucham :-) Licze na dyskusje ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232 |
K750i kupisz uzywane w tej cenie. I nieduzo chyba nawet do nowki brakuje. 2mpx - podobno daje rade a lepszego aparatu w tej cenie nie znajdziesz - takie opinie slyszalem. Wyzej to juz 3,2mpx a takie cos to na razie gorna polka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756 |
K750i kupisz uzywane w tej cenie. I nieduzo chyba nawet do nowki brakuje. 2mpx - podobno daje rade a lepszego aparatu w tej cenie nie znajdziesz - takie opinie slyszalem. Wyzej to juz 3,2mpx a takie cos to na razie gorna polka. no wlasnie duzo ludzi mi poleca telefon ale wolabym jakis z klapka :-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Klapki sa dla bab, gejow i amerykanow. Powaznie mowie, kup normalny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
Klapki sa dla bab, gejow i amerykanow. Przyznawać się kto z Was ma telefon z klapką 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456 |
Klapki sa dla bab, gejow i amerykanow. Przyznawać się kto z Was ma telefon z klapką  Ja mam SIemens c75 , bez klapki ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
a ja mam samsunga e350e 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,549
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,549 |
fotka z K750i rodzielczosc 640x480 [ Linked Image] sam oceń 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
A to z D750i Moja kuzyneczka  [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Klapki sa dla bab, gejow i amerykanow Uwazam podobnie  tel z klapką to jakieś niemęskie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998 |
mam k750i dokupilem karte 2gb i jest gitarka, polecam telefonik, zdjęcia wychodza na prawde świetne, a muzyka odtwarzana porownywalna jest ze sredniej klasy empetrojkami, jak ktos chce to moge pokazac zdjecia jakie robi, choc po tym forum i tak sie wszedzie poniewierają 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
eszcze jedno zdjecie  [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260 |
mam v3i, może sie umówimy  lupus skąd Ty takie teorie odnośnie klapek masz  co do fotek moja motka dobre cyka, dzisiaj ładny dzień może coś cykne i zapodam  Dobre fotki robi jeszcze SE W800 ale tam 3.2mpx więc nie dziwne. Ja u siebie mam 1,3mpx ale w porównaniu z siemensem s65 którego miałem jakieś pół roku temu, różnica jest ogromna 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297 |
dobry jest? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 872
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 872 |
mam v3i, może sie umówimy  lupus skąd Ty takie teorie odnośnie klapek masz  co do fotek moja motka dobre cyka, dzisiaj ładny dzień może coś cykne i zapodam  Dobre fotki robi jeszcze SE W800 ale tam 3.2mpx więc nie dziwne. Ja u siebie mam 1,3mpx ale w porównaniu z siemensem s65 którego miałem jakieś pół roku temu, różnica jest ogromna  W800 ma podobnie jak k750 2.0 mpx a nie 3.2...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,549
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,549 |
W800 ma podobnie jak k750 2.0 mpx a nie 3.2... moze chodzi o k800
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816 |
dobry jest?  Z kartą 1GB BARDZO dobry, tylko konieczne trzeba wgrac nowe oprogramowanko np. v47 lub v48. Bo na tym oryginalnym telefon działa bardzo hujowo, ale kabel usb dawają w komplecie więc z tym nie ma problemu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816 |
dobry jest?  Z kartą 1GB BARDZO dobry, tylko konieczne trzeba wgrac nowe oprogramowanko np. v47 lub v48. Bo na tym oryginalnym telefon działa bardzo hujowo, ale kabel usb dawają w komplecie więc z tym nie ma problemu :)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816 |
nosz k.u.r.w.a co to są za gwiazdki ... Z kartą 1GB BARDZO dobry, tylko konieczne trzeba wgrac nowe oprogramowanko np. v47 lub v48. Bo na tym oryginalnym telefon działa bardzo h***wo, ale kabel usb dawają w komplecie więc z tym nie ma problemu  Poprzednie posty usunąć.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|