Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 4 1 2 3 4
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965
_
Pooh-Bah
Pooh-Bah
_ Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965
Super graty! - ale to nie miejsce na podawanie pomeczowych trafionych - może jeszcze byłoby troszkę tolerancji - gdyby typy były podane w temacie przed spotkaniami wink

Last edited by KRAJAN; 25/04/2007 06:23.
Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
jw.

Last edited by KRAJAN; 25/04/2007 06:23.
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
niezle czary w tej 1rundzie
co do denver to jeszcze mozna bylo sie ustrzec ale wspolczuje tym ktorzy sie przejechali na dallas
b davis aka dominator zaszalal

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005
jak wam sie wydaje , golden ma realne szanse na awans??? , kurs w granicach 5

Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Meczyk co prawda dopiero jutro, ale kursy już lecą tak więc:

kosz Dallas Mavericks – Golden State Warriors
Typ: under 210 pkt
Kurs: 1.909
Buk: Sportingbet
Stawka: 6/10

Buki po pierwszych spotkaniach nieco zmądrzały, choć według mnie wciąż za mało. W drugim spotkaniu pomiędzy Dallas i Golden State padnie co najwyżej 200 punktów. Żądni rewanżu „Mavs” zagrają jeszcze twardziej w obronie, by w ten sposób ograniczyć poczynania ofensywne „Wojowników”, a w szczególności ich lider Barona Davisa. I choć należy się spodziewać, że gwiazdy gospodarzy, w tym przede wszystkim Dirk Nowitzki, zagrają na lepszym procencie skuteczności, to i tak linia wydaje się być praktycznie (jeśli nie dojdzie do dogrywki) niezagrożona.

Dołączył: Jun 2006
Posty: 3,245
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 3,245
kosz Chicago Bulls-Miami Heat over 183

Dzisiaj powrót Dwayna Wade'a i myśle że sporo narzuca... Dłużny mu nie będzie Gordon... Całe Miami wściekłe postawą sędziów w 1 meczu teraz zagra naprawde to co potrafi... ta linia pęknie spokojnie... Buki powinni ją ustawić 195 w dzisiejszym meczu. Jakoś nie przewiduje tu hard defense... W poprzednim meczu też było nieco powyżej linii. Nic tylko grać 6/10

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by Bouldermaster
kosz Chicago Bulls-Miami Heat over 183

Dzisiaj powrót Dwayna Wade'a i myśle że sporo narzuca...
a skad wraca Dwayne Wade? smirk
dzis wielki Pat postawi na obrone i bedzie under smile

Dołączył: Jun 2006
Posty: 3,245
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 3,245
Originally Posted by jarko 33
Originally Posted by Bouldermaster
kosz Chicago Bulls-Miami Heat over 183

Dzisiaj powrót Dwayna Wade'a i myśle że sporo narzuca...
a skad wraca Dwayne Wade? smirk
dzis wielki Pat postawi na obrone i bedzie under smile

chodziło mi że wraca do dobrej gry;) no i rzucil te 21.. Gordon 27 i over bezstresowo wszedł

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
moze i Pat jest wielki, ale Byki ich pogonia do 1 najwyzej, widac, ze sa dobrze przygotowani do PO, a pierwszy mecz to byl raczej efekt playoffowego stresu. W ogole cos czuje, ze mistrz bedzie ze Wschodu w tym roku, kandydatow jest 2: Pistons lub Bulls, Cavsi mimo, ze grali rowno i zaciecie z Bykami jakos mi nie pasuja, a z Zachodu walczyc beda o tytul Slonca lub Denver, tak mi sie zebralo na jakies przyszlosciowe kombinacje...pierwotni kandydaci Spursi i Mavsi trafili obrzydliwie w pierwszej rundzie i juz widac, ze beda mieli spora zagwostke, by przejsc dalej...trafili na niezle ekipy, ktore w dodatku potrafia z nimi grac...oczywiscie przed rozpoczeciem PO w Warriorsach nie widzialem sily, ktora zatrzyma Dallas, ale zdanie zmienilem, maja bardzo roznorodna ekipe, w ktorej moga sobie pozwolic by jakis shooter zawiodl, tymczasem Mavs? Dirk nie moze zawiesc, a on caly sezon mial jakis taki przecietny, owszem duzo zbieral, rzucal, ale ze skutecznoscia byl na bakier, a PO nie wybacza bycia ze skutecznoscia na bakier, tu nie ma Memphis czy Atlanty, gdzie mozna bylo rzucic 10 na 35, a druzyna i tak spokojnie wygrala. I tyle, i powiem szczerze, ze kibicuja teraz GSW, tak jak im wspolczulem jak byli swego czasu najgorsza ekipa NBA. Szczerze mowiac nie widze na Zachodzie ekipy, ktora powstrzyma Detroit, tylko czy oni dadza rade w swojej konferencji? Nie wiem, co Wy o tym sadzicie, ale dawno nie bylo w PO tak ciekawie jak jest w tym roku...byla era Jordana, potem bezkrolewie, a teraz zaciekla walka o tytul krola.


A jeszcze slowo o Lakersach: 100x wolalbym 5-ke zlozona z graczy pokroju Odoma na kazdej pozycji niz 2 Kobich, im wiecej Kobich, tym mniejsza szansa na osiagniecie czegokolwiek w NBA.

Dołączył: Apr 2007
Posty: 194
K
member
member
K Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 194
Ja myśle że Dallas ich przejdzie a ten pierwszy mecz to był wypadek przy pracy

Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
A ja zagralem awans GS @5.40 licząc na mozliwosc kontry

Warriors wygrali 7 z ostatnich 8 spotkań z Dallas, Nelson wie o Mavs bardzo dużo i nie wydaje mi sie by był to przypadek. Liczę na prowadzenie GS 2-1 po trzecim meczu i wówczas bedzie chyba mozna zlapac surebeta.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
tez sobie cos naskrobie tutaj a co mi tam

zaczne od dallasow - mimo iz kibicuje gsw to jednak nie sadze aby mogli oni wyeliminowac dirka i spolke
wiadomo ze playoff to obrona a tutaj dallas jest o klase wyzej niz gsw - typ koncowy 4:2 mavs (dzisiejszy mecz zapowiada sie niezwykle ciekawie)

denver - SA
wedlug mnie najtrudniejsza do przewidzenia para - oba zespoly z niezlym potencjalem jednak tutaj podobnie jak w przypadku dallasow uwazam ze wygra jednak solidniejsza obrona spursow
typowac nie bede bo moze byc wszystko ale dla mnie awans SA

detroit - orlando
nie ma co pisac billupsy 4:1

chicago - miami
kolejna bardzo ciekawa para
byki maja cos do udowodnienia miami i mysle ze w tym roku sa w stanie ich pokonac
wade przez te kontuzje nie blyszczy , shaq jak to shaq raczej solidnie ale bez szalu pal a reszta w kratke
bullsi zas zespolowa koszykowka + jak na razie solidne wystepy gordona i denga + poprawna obrona
przestrzegal bym jednak przed hurra optymizmem na byki bo miami jak zlapie wiatr w zagle to bedzie szybko plynac - wedlug mnie kluczowy jest teraz mecz w miami i od niego uzalezniam wynik koncowy tej rywalizacji
kibicuje bykom i postawie na nich 4:2 bulls


Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
co do grajacych na awans GSW, nie lepiej to zrobic po dzisiejszym meczu?

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
przy 2:0? smirk , nie sadze laugh

zart laugh

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005
wg mnie under 209,5 powinien wejsc, trudno przewidziec dzis zwyciezce ale dallas powinno zaczac bronic jesli nie chce przegrac 2 meczu

Last edited by lupus; 26/04/2007 02:39.
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Originally Posted by polskignom
Nie wiem, co Wy o tym sadzicie, ale dawno nie bylo w PO tak ciekawie jak jest w tym roku...byla era Jordana, potem bezkrolewie, a teraz zaciekla walka o tytul krola.

Może być ciężko przebić zeszłoroczne playoffy...10 dogrywek, 4 siódme mecze, 18 meczy decydowanych jednym rzutem smile

Na razie jest...nieźle, ale nie tak spektakularnie. No chyba że GSW dziś wygra.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wyglada na to ze wszystko wraca do normy - defens zaczyna wygrywac

Dołączył: Mar 2007
Posty: 619
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 619
co na dzis proponujecie ?

Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434
V
V Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434
jak dla mnie to Phoenix - ogladalem pierwsze spotkanie z jeziorowcami i mimo slabej gry gospodarze w sumie nie byli zagrozeni - dla mnie ta rywalizacja przypomina clevland - wash na wschodzie - 4-0 dla wyzej rozstawionych

Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
kosz Utah Jazz - Houston Rockets
Typ: 2
Kurs: 2.73
Buk: Pinnacle
Stawka: 5/10

„Jazzmani” pomimo doskonałych, dotychczasowych wyników w ostatnich tygodniach zupełnie się rozsypali. Zarówno końcówka sezonu zasadniczego, jak i początek play-off to słabiutka forma podopiecznych Jerrego Sloana, który w żaden sposób nie potrafi na nowo tchnąć wiary w swoich podopiecznych. Jako, że „Rakiety” w rywalizacji do czterech zwycięstw prowadzą już 2-0 dzisiejsze spotkanie w Delta Center urasta do rangi meczu o być albo nie być zespołu z Salt Lake City. Jednak tak na dobrą sprawę gospodarze poza Carlosem Boozerem nie mają zbytnio kim postraszyć, a dodatkowo tak fantastycznie funkcjonujący we wcześniejszej fazie rozgrywek kolektyw zupełnie się rozsypał. Zupełnie odmienne wrażenie sprawia Houston, które jest w dobrej formie, a co najważniejsze liderzy gości (Tracy McGrady i Yao Ming) są zdrowi. Dlatego też wolę zagrać gości po świetnym kursie 2.73, gdyż jutrzejszego, słonecznego poranka po przejrzeniu wyników NBA chce wciąż z szacunkiem patrzeć na siebie w lustro, bo szanse na wygraną „Rakiet” oceniam na co najmniej 50%.

Strona 2 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, aker, latajaca_holenderka), 1,920 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,336
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1