Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 15 1 2 3 4 5 14 15
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Originally Posted by Dziabor
poszukuje Ian Van Dahl - I'm Just A Girl
http://www.speedyshare.com/408945428.html

już chyba nie poszukujesz wink , mam nadzieję że po teledysku Ci się spodobał ten świetny kawałek grin

piwo

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Originally Posted by Piecia84
Originally Posted by Dziabor
poszukuje Ian Van Dahl - I'm Just A Girl
http://www.speedyshare.com/408945428.html

już chyba nie poszukujesz wink , mam nadzieję że po teledysku Ci się spodobał ten świetny kawałek grin

piwo

dzieki, jak najbardziej po teledysku smile

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Originally Posted by SZULC
Piosenka o slowach baby don't hurt me, what's love.''..zespol nosi nazwe jakos tak ,,Haddaway'' czy podobnie smile .Kieys krazyl filmik w necie o tytule ,,Noc w 3miescie'' Poszukuje oczywiscie smile I moze piosenke z Prison break smile

Haddaway - What Is Love

i filmik nie był noc w 3mieście tylko Saturday Night tam gościnniewystępował Jim Carrey, teraz jest nowa wersja z Sylwestrem Stallone smile

co do tej piosenki z reklamy fiata, kurcze tez mi się podoba to może byc Karen Antonn lub Bonnie Tyler, bynajmniej tam po głosie mi się kojarzy, jak ktoś będzie miał niech wrzuci

no i ta piosenka z reklamy pepsi, już tutaj się po nią ktos upominał, ale jak nie było tak nie ma frown

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by Kameleon
Wie ktoś co to za nutka w reklamie fiata nowej? Takie coś z włoskiego chyba...?

Dołączył: Feb 2006
Posty: 318
Y
enthusiast
enthusiast
Y Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 318
Gianna Nannini - Meravigliosa creatura

versja akustyczna

Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
a wiec poszukuje smile :

"Pensa" Farbrizio Moro

Alberto Lupo "Io ti amo (e tu mi ami)"

Eros "Un emozione per sempre".

tiromancino "nessuna certezza"

Gianna Nannini - Meravigliosa creatura

antonello venditti - 21 modi per dirti ti amo

mango- la rondine

Tiziano Ferro - "Sere Nere


dzienkuje

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by 12-latek
dzienkuje

Po co piszesz te dzienkuje? Chcesz sie wyrozniac czy jak.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
Panowie..ten hit ma chyba kazdy w zbiorze ...ale ja niemam frown mianowicie Stupid disco - junior jack smile wrzucie jak mozecie
No i nadal szukam piosenki z Prison break smile
Dzieki wielkie wink

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Originally Posted by SZULC
Panowie..ten hit ma chyba kazdy w zbiorze ...ale ja niemam frown mianowicie Stupid disco - junior jack smile wrzucie jak mozecie
No i nadal szukam piosenki z Prison break smile
Dzieki wielkie wink

junior http://s007.wyslijto.pl/index.php?file_id=94687645583270763773

tego 2 nei mam bo nieogladam wink

Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
Dzieki kardynal20 za juniora. No ja tez tegonieogladam ale piosenka mi sie spodobała wink To moze masz Haddaway - What Is Love ?;)

Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
ta piosenka z prison break to ,,Kaye Styles Prison Break Anthem,,
no i nadal Haddaway - What Is Love wink Sorry ze tak post pod postem.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
poczekasz max godzine to Ci wrzuce obydwa smile

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
jak obiecywalem takjest


what ..........

http://s004.wyslijto.pl/index.php?file_id=63168908603529968755

prison ........

http://s000.wyslijto.pl/index.php?file_id=41793125135936540774


prisona sciagalem specjalnie for You zeby bylo 3/3 wink

haddawaya juz puszczam z sentymentu od czasu do czasu


teraz u mnie na czasie

mika - relax

Helena Vondrackova - Dluga Noc

tongue





Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
a ten kawałek Heleny to jakiś nowszy jest ?

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891


Może komuś uda się ściągnąć ten kawałek ?

Już tyle razy pomagałem innym a mi nikt frown

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
http://www.wrzuta.pl/audio/4CorDa3SVP/helena_vondrackova_-_dluga_noc

tu mozesz przesluchac

jak Ci sie spodoba to moge Ci wrzucic na serwer

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by kardynal20
http://www.wrzuta.pl/audio/4CorDa3SVP/helena_vondrackova_-_dluga_noc

tu mozesz przesluchac

jak Ci sie spodoba to moge Ci wrzucic na serwer

Wrzuc smile

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Originally Posted by Kylo
Originally Posted by kardynal20
http://www.wrzuta.pl/audio/4CorDa3SVP/helena_vondrackova_-_dluga_noc

tu mozesz przesluchac

jak Ci sie spodoba to moge Ci wrzucic na serwer

Wrzuc smile

Prosze tongue

http://s007.wyslijto.pl/index.php?file_id=13737239044916087768

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Fajna , dzięki piwo
Trochę jak by mi się kojarzy z jakąś inną podobną , ale do końca nie pamiętam teraz .

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175
Originally Posted by Klakier
ja posuzkuje tak nutke co w refrenie sa slowa: " I wanna to say love you" to starsza nutka i szybka jest w dodatku, zawsze jak leci w radio to mnie nakręca smile
?

Strona 3 z 15 1 2 3 4 5 14 15

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, burbon, Sensei, aker, Lukasz111, alfa, betowiec, 11kera11, Szuman), 3,120 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,795
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1