Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#1157 22/04/2001 18:40
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
witam
jakimi systemami gracie?
ja teraz zaczne puszczac cos takiego
kilka pewniakow i rozpis 2z5 :
liga nhl
5 remisow (kursy zawsze 4.0 lub okolo 4)
jak wejda dwa to kurs minimum 16 razy te pewniaki...
co o tym sadzicie

Bonus: Unibet
#1158 22/04/2001 18:47
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
lok Offline
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
czesc.
moj system opiera sie na podejrzliwosci i dotyczy ligi polskiej.jak na razie nie przynosi efektow [Linked Image].

#1159 22/04/2001 18:51
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
do niedawna tez tak gralem... ale nie bylo sensu dalej byc na minusie [Linked Image]
i gralem tez jak patriota i stawialem na druze z mojego miasta... tez niestety przerwalem ta zabawe i teraz gram jak gram [Linked Image]

#1160 22/04/2001 18:57
Dołączył: Dec 2000
Posty: 932
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2000
Posty: 932
A do czego Ci te pewniaki ? Jak wejdą Ci dwa remisy to przecież wystarczy, wyobraź sobie jak wejdą Ci 3 remisy a pewniak pójdzie na spacer, co wtedy ? Nie ma pewniaków, remisy rzeczywiście występują w hokeju w przybliżeniu co 5-6 mecz, aby grać tym schematem musisz dopasować odpowiednio zarządzanie gotówką bo inaczej w dłuższym okresie czasu będzie wtopa. Kiedyś grałem tak, że po 6 meczu bez remisu kwalifikowałem drużynę do schematu remisowego. Było całkiem fajnie (z kasą) dopóki nie zrobiła mi niespodzianki drużyna bodajże Rangersów, mieli cos około 20 meczów bez remisu. Grałem niestety single z podwyższaniem stawki za każdym przegranym meczem. Rangersi spłukali mi całe bankroll już w 16 meczu i od tej pory wyleczyłem się z tego schematu. Być może wymyślisz coś nowatorskiego, czego szczerze Ci życzę. Pozdro - Fisher.

#1161 22/04/2001 19:00
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
heh jestem tu newone [Linked Image] wiec nie czytalem calego forum [Linked Image]
a pewniaki nie daje z nhl - bron boze... jak gram z "pewniakami" to daje max 3T zeby wlasnie ostrej wtopy nie bylo... ale na razie czekam az zasadniczy sezon ruszy a nie playoff'y
pozdrawiam

#1162 22/04/2001 19:28
Dołączył: Mar 2001
Posty: 766
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 766
Witam
Przeważnie gram 4z6 w wersji skróconej tj. 3 kupony po 4 zdarzenia. W takiej kombinacji typując zdarzenia mogę pozwolić sobie na jeden błąd, wtedy odzyskam postawione pieniadze (pod warunkiem, że AKO po odliczeniu podatku na kuponie jest wyzsze od 3.00 - ale to przy 4 zdarzeniach nie stanowi problemu)

Pozdrawiam

#1163 22/04/2001 23:48
Dołączył: Apr 2001
Posty: 201
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 201
a ja mam najprostszy "system" z mozliwych:

Gram rzadko, do 4-5 kuponów na tydzien. Obstawiam tylko wybrane i przeanalizowane mecze NBA lub tenisa w przedziale 1,2-1,8. Zawsze na faworyta we wlasnej hali lub znanego tenisiste w pierwszej lub góra drugiej rundzie. Obstawiam za 1000zl, jak do tej pory nie narzekam.
Po playyofach NBA "rozdrabniam sie" i obstawiam juz tylko tenis.

#1164 23/04/2001 02:11
Dołączył: Mar 2001
Posty: 186
Z
member
member
Z Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 186
Gram w bardzo podobnie jak Endriu - również kilka kuponów ( single, czasami duble } na tydzień, przeważnie tenis i sporty inne niż gry zespołowe np. narciarstwo, wyjątkowo rzadko piłka nożna, i też, jak Endriu raczej nie narzekam.
Jeśli chodzi o "systemy" to moim zdaniem jeśli jakiś system przynosi zyski w dłuższym okresie czasu nie jest to zasługą systemu ile prawidłowej oceny prawdopodobieństwa zdarzeń i kursu.
Jeśli komuś system pomaga w dyscyplinowaniu do oceny zdarzenia to nieźle, najczęściej jednak przeszkadza.
Korzystanie z systemów przeważnie uniemożliwia elastyczne operowanie stawkami zależnie od kursu i różnicy własnej oceny prawdopodobieństwa zdarzenia i prawdopodobieństwa szacowanego przez buka i często prowadzi do niebezpiecznej sytuacji, że obstawiamy coś na siłę.
Jedynym rodzajem "systemu" który może pomagać w zarządzaniu kapitałem czyli w ustalaniu stawek jest moim zdaniem formuła Kellyego.

#1165 23/04/2001 22:11
Dołączył: Jan 2001
Posty: 374
Y
enthusiast
enthusiast
Y Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 374
Zibi, częściowo masz rację, ale...
Jeśli chodzi o "systemy" to moim zdaniem jeśli jakiś system przynosi zyski w dłuższym okresie czasu nie jest to zasługą systemu ile prawidłowej oceny prawdopodobieństwa zdarzeń i kursu.
Jeżeli system opiera się na prawdopodobieństwie (np. mój) to kurs może służyć tylko do manipulacji stawką, choć stałe stawki przy podbijaniu są najpewniejsze. Należy tylko podbijać w granicach zdrowego rozsądku. Jeśli nie wchodzi to nie pchać na siłę, tylko zagrać za mniejszą kasę i odzyskać to co się zainwestowało.
Korzystanie z systemów przeważnie uniemożliwia elastyczne operowanie stawkami zależnie od kursu i różnicy własnej oceny prawdopodobieństwa zdarzenia i prawdopodobieństwa szacowanego przez buka i często prowadzi do niebezpiecznej sytuacji, że obstawiamy coś na siłę.
Jak pisałem powyżej obstawianie na sile ma sens tylko do pewnego momentu. Jeżeli stawka ma wynosić ok. 20% budżetu to wg. mnie jest to szaleństwo (chociaż czasami zyskowne). Poza tym wielu obok systemów puszcza także mecze na nosa (czyt. wg swojej wiedzy i oceny). Sam teraz przeszedłem na system długoterminowy, ale ligę polską zawsze puszczę.


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (aker, forty, rafal08, latajaca_holenderka, ANZELMO, Lukasz111), 1,861 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,335
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1