Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 20 1 2 7 8 9 10 11 19 20
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,549
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,549

Bonus: Unibet
Mruzu #1166169 25/04/2007 04:58
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Originally Posted by Mruzu
swietne!

policzyl juz ktos z fizy? laugh

"o ktorej tomek dostanie w pizde"? laugh

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Originally Posted by Mruzu

laugh laugh laugh

Goget #1166399 25/04/2007 06:13
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417


Fajnie to wykonał Cruyff

hbr #1166407 25/04/2007 06:19
Dołączył: May 2005
Posty: 1,386
veteran
veteran
Dołączył: May 2005
Posty: 1,386

Goget #1166465 25/04/2007 07:30
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by Goget
Originally Posted by Mruzu

laugh laugh laugh


Gowno, a nie szmieszne. Poczucie humoru macie neandertalczyka.

Kylo #1166472 25/04/2007 07:50
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Ojej przepraszam "panie To i Owo" smirk mogłem najpierw zasięgnąć pana opinii czy przystoi się śmiać z tego tekstu smirk

Może jeszcze udzielisz mi kilku rad jakiej muzyki mam słuchać, jaką wiarę wyznawać i jakie kobiety mają mi się podobać ?


Goget #1166479 25/04/2007 07:59
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by Goget
Ojej przepraszam "panie To i Owo" smirk mogłem najpierw zasięgnąć pana opinii czy przystoi się śmiać z tego tekstu smirk

Może jeszcze udzielisz mi kilku rad jakiej muzyki mam słuchać, jaką wiarę wyznawać i jakie kobiety mają mi się podobać ?

Prosze bardzo, muzyka... jaka chcesz? Wiara ? moze rzymsko-katolicka? Kobiety ciezka sprawa... wedlug upodoban?
Twoj ironiczny tekst jest smieszny. Jeszcze cos?

Kylo #1166596 25/04/2007 16:11
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639
Chcialem napisac dlugiego posta, ktory mialby przedstawic moje nastawienie do osoby Kylo. Jednak wiem, ze nie warto...

Wiec moze zacytuje pare ostatnich postow Kylo w topicu "Smieszne"

Originally Posted by Kylo
Originally Posted by Master.com back
Originally Posted by Landzaat
[quote=Policeman]http://babcia.vs.tp.patrz.pl/ dobra babcia laugh

laugh laugh dobre Policeman piwo ma pani komputer? no nie wiem, zaraz pójdę zobaczę laugh Ale z drugiej strony dzwonić do babci i się pytać o internet? ehh...ta telekomunikacja

laugh leże ... laugh

Originally Posted by Kylo
Świetne laugh

Originally Posted by Kylo
Originally Posted by micha$
Nie wiem czy byłok, ale:
DJ MAGIK "Dla ciebie" [djkop.piwko.pl] laugh laugh

Leze laugh laugh laugh laugh laugh

To lepsze od tych ruskich boysów grin


Dodam, ze nie szukalem ich specjalnie tylko poprostu zobaczylem ostatnie posty w tym temacie.
Kazdy ma inne poczucie humoru, jednak nie kazdy jesli mu sie cos nie podoba musi sie z tym tak obnosic, bo gowno to kogo obchodzi. Wiec czy musisz komentowac kazdy post, ktory zostanie tu napisany ? Nie jestes jakas figura, ze musisz to wszystko oceniac. Nie szukam napinki tylko wyrazam swoje zdanie. Nie pisze duzo, jednak duzo obserwuje. I denerwuje mnie to juz od dluzszego czasu, gdyz piszesz wszedzie ... Czesto tez bez potrzeby.
Wiem rowniez, ze w moja strone tez zastosujesz napasc bo przeciez jak ktos moze Ci zwracac uwage... Odrazu mowie, nie odpowiem Ci.

I moze jeszcze Twoj ostatni link ktory tu wkleiles:

Originally Posted by Kylo
http://fakty.interia.pl/fakty_dnia/news/wspolzyl-z-koza-wiec-teraz-musi-ja-poslubic,897572,2943

Coraz ciekawiej na tym świecie, nie powiem... laugh

I kto tu ma jakie poczucie humoru... Koles wyruchal koze, niesamowite.


Wiec jak widzisz zanim zaczniesz oceniac kogos poczucie humoru, zastanow sie czy sam bys chcial byc oceniany. To dziala w dwie strony.



PS. Goget mi sie tam podoba ten test smile

Pozdrawiam, bez odbioru

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895

hbr #1167025 25/04/2007 19:59
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Originally Posted by hbr


Fajnie to wykonał Cruyff

tu też ciekawie wykonany karny


a tutaj nieudany Piresa laugh

Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Tego Piresa moim zdaniem powinna być powtórka, bo piłki nie dotknąl nawet.

hbr #1167051 25/04/2007 20:10
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417


To jest dobre smile

hbr #1167077 25/04/2007 20:18
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
VOL 1

VOL3

hbr #1167243 25/04/2007 21:01
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
laugh laugh laugh

nie wiem jak tam wy ale ja sie strasznie usmialem jak zobaczylem ze walkowery zostaly anulowane...

bowiem co teraz z pucharem polski? niech mi ktos to wyjasni...

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Originally Posted by Marcel
Originally Posted by hbr


Fajnie to wykonał Cruyff

tu też ciekawie wykonany karny


a tutaj nieudany Piresa laugh

Tu jest fajny karny Kewell'a

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300


Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
http://randki.o2.pl/profil.php?id_r=1168746

Jak mozna okreslic "to cos"? Normalnie brak mi slow. Skad sie takie glupie siksy biora.

donic #1167384 25/04/2007 21:48
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Originally Posted by donic
http://randki.o2.pl/profil.php?id_r=1168746

Jak mozna okreslic "to cos"? Normalnie brak mi slow. Skad sie takie glupie siksy biora.
* Moja muzyka
# hiphop
# techno

Lubię...
tancowanie
solareczka
tipsiki
dooobre baletyy
czasem kreci mnie w nosq EHEHEHEH laugh

Nie lubię...
obłudy
dwulicowości
sprzedawczyków
psiarnię---:fakju::fakju: bij policje - będziesz wielki bardzo

Orientacja seksualna: biseksualna


laugh piwo

Strona 9 z 20 1 2 7 8 9 10 11 19 20

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rymoholik, rafal08, Sensei, betowiec, alfa, ANZELMO, aker, bukma), 1,951 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,405
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1