Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 19 1 2 10 11 12 13 14 18 19
Dołączył: Mar 2005
Posty: 77
journeyman
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 77
Saris wyrażaj się precyzyjniej .
JUż JESTEśMY SILNI!!!
Dokopiemy Niemcom!!!
P.o.z

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2005
Posty: 121
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 121
Panowie Zapraszam chętnych do wspólnej Gry !

Info na pw proszę futbol kasa piwo

Czas najwyższy zorganizować wyprawę po złote runo !

Nowy kupon już jast rozpracowany tak na 70% reszta w sobotę i posyłamy ! z kumulacją oczywiście !

*Polska GRUPA Supertoto*

Supertoto na 28 kwietnia
Code
28.04.2007  	 	1	X	2
-------------------------------------------------------------------------
1 B. Dortmund - E. Frank..==>100  	0.  	0.==>65  	25  	10 			
2 B. M'gladbach - Stuttgart=>0 	        11 	89==>12 	18 	70 			
3 B. München - Hamburg======>100  	0.  	0.==>88 	9 	3 
			
4 Blackburn - Charlton======>84 	16 	0.==>63 	22 	15 			
5 Man. City - Aston Villa===>84 	11 	5.==>44 	34 	22 			
6 Middlesboro' - Tottenham==>68 	16 	16==>33 	34 	33 			
7 Portsmouth - Liverpool====>11 	5. 	84==>24 	30 	46 

-------------------------------------------------------------------------			
8 Sheffield United - Wat...=>63 	32 	5.==>81 	15 	4 			
9 Wigan - West Ham==========>68 	21 	11==>44 	32 	24 
			
10 Toulouse - PSG===========>37 	42 	21==>39 	34 	27 			
11 Lille - Nancy============>84 	5. 	11==>69 	24 	7 			
12 Nice - Auxerre===========>42 	53 	5.==>45 	39 	16 
			
13 At. Madrid - Real Betis==>89 	6. 	5.==>68 	22 	10 			
14 Valencia - Recreativo====>95 	0. 	5.==>91 	5 	4
--------------------------------------------------------------------
Kwota w puli
€18,146.70
Liczba kuponów
8,990
Wniesione kupony
181,467
Wszystkie prawidłowe rozmiar puli
€18,374.75
Koszt kombinacji
€0.10

Zapraszam tylko do jutra .. kasa piwo

Dołączył: Apr 2007
Posty: 130
member
member
Dołączył: Apr 2007
Posty: 130
Originally Posted by xyzen
Saris wyrażaj się precyzyjniej .
JUż JESTEśMY SILNI!!!
Dokopiemy Niemcom!!!
P.o.z

wyrazam sie precyzyjnie smile jestesmy silni ale dalej rosniemy w sile ....

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Panowie!Zaczynają mi się przypominać pewne znane z historii deklaracje:JESTEŚMY SILNI,ZWARCI i GOTOWI składane
tuż przed KLĘSKĄ WRZEŚNIOWĄ 1939 r.
Uważajcie,bo historia lubi się powtarzać...
Czego Wam nie życzę,gdyż zgodnie z treścią "Roty":
NIE BĘDZIE NIEMIEC PLUŁ NAM W TWARZ,
czyli w realiach XXI wieku:
zabierał nam 100.000 euro.
Więc do boju!!!
Pozdrawiam.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 85
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 85
Originally Posted by edi8
Panowie!Zaczynają mi się przypominać pewne znane z historii deklaracje:JESTEŚMY SILNI,ZWARCI i GOTOWI składane
tuż przed KLĘSKĄ WRZEŚNIOWĄ 1939 r.

No i gdyby nie ociągali się faif okloki i żabojady to bysmy im wtedy też dali popalić :-).

Ale poważnie to dobrze że optymizm w narodzie. I niech przyświeca nam moje motto : Audaces fortuna iuvat - śmiałym szczęście sprzyja !!!
pozdr
AK

Dołączył: Apr 2007
Posty: 130
member
member
Dołączył: Apr 2007
Posty: 130
Originally Posted by Cyra
No ,panowie obserwujący temat, a nie zapisani do grupy ,AK bardzo ładnie to wyjaśnił jak widać szanse na 14stke są bardzo realne.
A więc nie czekać tylko sie zapisywać!!!
Wiadomo, że jak przyjdą sukcesy wejście do grupy będzie już raczej niemożliwe!!!
ZAPRASZAMY KTO PIERWSZY TEN LEPSZY !!!

Kolega ma racje, lepiej sie pospieszyc bo GRUPA coraz wieksza a im szybciej sie ktos zapisze tym lepiej dla niego i dla Nas. Kolejnym plusem gry na ten weekend jest duza kumulacja, wiec go go go !!! smile

Dołączył: Apr 2007
Posty: 130
member
member
Dołączył: Apr 2007
Posty: 130
Na razie NIEMIECKA LIGA by saris smile :

ciekawe jak Niemieccy eksperci typuja te mecze ???

Dortmund - Frankfurt 1X

h2h na korzysc gospodarzy. Dortmund ostatnio rozegral dobre spotkanie wygrane 1-0 na wyjezdzie z Hertha. zgarniecie 3 pkt. spowoduje odskoczenie od strefy spadkowej. Wiadomo ze ten typ i tak pojdzie trzydrogowo 1X2 bo w tym meczu wszystko sie moze zdarzyc mimo ze Dortmund wedlug mnie jest faworytem.

sezon 1998/99 3:1
sezon 1999/2000 1:0
sezon 2000/01 6:1
sezon 2003/04 2:0
sezon 2005/06 1:1


Bor. Dortmund: Weidenfeller - Degen (Metzelder), Brzenska, Wörns, Dede (Metzelder) - Kruska - Kringe, Tinga - Pienaar - Valdez (Smolarek), Frei.
Na rezerwie: Pirson - Amedick, Degen, Kehl, Saka, Sahin, Gordon, Smolarek, Amoah.
Niepewni: Kehl, Dede (dopiero wrócili do treningów),
Nie zagrają: nie ma

Eintr. Frankfurt: Nikolov - Ochs (Rehmer/Russ), Kyrgiakos, Vasoski, Spycher - Chris, Fink - Streit, Meier, Heller (Köhler) - Takahara.
Na rezerwie: Zimmermann - Rehmer, Huggel, Weissenberger, Amanatidis, Thurk, Russ, Chaftar, Köhler.
Niepewni: Ochs (problemy z kolanem), Takahara (problemy z plecami), Amanatidis.
Nie zagrają: Pröll, Jones, Preuß.





M'gladbach - Stuttgart 2X

M'Gladbach ma nikle szanse na utrzymanie w lidze. Natomiast Stuttgart walczy o mistrza , ma 4 pkt.straty do lidera.Ostatnio ma forme 5 zwyciestw z rzedu w tym jedno w pucharze Niemiec. Tutaj wykluczylbym zwyciestwo gospodarzy.


Bayern-Hamburg 1X

h2h na korzysc gospodarzy. Powinna byc teoretycznie 1, ale jabym podparl ten mecz remisem, aby nie bylo takiej miny jak tydzien temu M.U.Pozatym nie lubieB ayernu, nie lubie grac na nich bo czesto mi wtapiali i jestem uprzedzony do nich. Podolski na pewno nie zagra - kontuzja na 3 miesiace. Juz slychac glosy ze Bayern nie ma szans na Lige Mistrzow , to fakt ma 5 pkt.straty ,ale to jest do odrobienia bo pozostaly 4 kolejki, wiec wszystko mozliwe. Czy mozliwy jest FUKS (2) w tym meczu? jak myslicie?

Dołączył: Apr 2007
Posty: 130
member
member
Dołączył: Apr 2007
Posty: 130
LIGA HISZPANSKA by saris : smile

Atletico - Betis X12

Ze statystyk wychodzi remis a jak bedzie w sobote? Atletico zagra bez 4 podstawowych zawodnikow bo pauzuja za kartki !!! Atletico walczy o miejsce ktore gwarantuje gre w L.M.- 3pkt.straty.ja bym zagral ten typ 3-drogowo 1X2.



Valencia - Recreativo 1X2

Faworytem jest Valencia, ale jak to strateg1 juz powiedzial tu moze byc nawet FUKS (2). Goscie sa wysoko w tabeli, wiekszosc punktow zdobywali na wlasnym bosiku ale na awayu tez dobrze sobie radza. Mecz zamykajacy kupon wiec tu moze byc jazda smile

Dołączył: Apr 2007
Posty: 130
member
member
Dołączył: Apr 2007
Posty: 130
LIGA FRANCUSKA by saris: smile

Toulouse - PSG 1X2
Gospodarze maja o co walczyc- o 2 miejsce w tabeli.Teoretycznie 1X ,ale i tak pewnie pojdzie 1X2.


Lille - Nancy 1X2
h2h na korzysc gospodarzy. czy mozliwa jest przegrana Lille ? wedlug mnie tak.




Nice - Auxerre 1X2

Wogole nie "czuje" tych meczy z tego weekendu z ligi francuskiej....

Dołączył: Apr 2007
Posty: 11
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 11
Oj biedni frajerzy naciągaja was starzy wyjadacze ,którzy na tym forum piszą pod kilkoma nikami a wy wierzycie że jest tu duży ruch he he he.Zbiorą kase i jak cos wpadnie to prędzej świnia niebo zobaczy niż Wy wasze 100 000 € naiwniaki.

Jak sie nie wywrócisz to sie nie nauczysz

Dołączył: Mar 2005
Posty: 77
journeyman
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 77
Mały_mis
Co zrobisz gdy okaże się inaczej ?
Wyliżesz mi tyłek ?
xyzen to
zen na forum LC,
to zen na Totomanii ,
to YEN i zen na forum Black Jack
to zen na forum multiPaśki
to zen na forum multipewniaków / już nieaktywne
ta zen_zen na forum komputerśwata /coś tam jeszcze mam
to nez na elektrodzie
Jeśli dostanę bana tututaj za ten wpis to Ty mnie sprowokowałeś i będę musiał przyjąć następny nick
np dużymisio wink
Dotąd mnie nie banowali .
Z tą uczciwością to nigdy nie wiadomo ....lecz myślę że można się jakoś zabezpieczyć lub przynajmniej ograniczyć taką ewentualność .

Mały_mis proszę napisz na jakiej podstawie napisałeś to oskarżenie ? Masz jakieś przesłanki ?

Wierz mi w razie niepowodzenia to ja stracę najwięcej .

tu
xyzen

Dołączył: Apr 2007
Posty: 16
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 16
A mnie nie chcieliście do tej spółki :`-(

Dołączył: Mar 2005
Posty: 77
journeyman
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 77
Maruder
Jak to wyglądało? opisz to !!!
Każdy kto wpłacił działkę jest .
Jest wiele osób nawet dzisiaj doszła jeszcze jedna osoba ..Czym sobie zasłużyłeś na to ???


P.o.z

Dołączył: Apr 2007
Posty: 16
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 16
Witam!
Pisałem tak:
"Ja jestem taki durny, że nie wiem, gdzie na to pw pisać. Wcześniej zgłaszałem zapis na dwa udziały. Teraz też mogę się dołożyć. Jeśli chcecie mieć takiego barana w PGS to mi pomóżcie. Pozdrawiam".

Po Twoim wyjaśnieniu:
Maruder robi się już naprawdę ciasno możesz się nie załapać.... >Nie wiem może ktoś nie zdąży wpłacic.Sytuacja diametralnie się odwróciła -istny szturm !!!!Nie wyrabiam .

==----------------->>
PM to klikasz w Nicka kogo wybierzesz rozwija się lista znajdujesz PM klikasz w to pokazuje się plansza do wpisu wiadomości . WAżNE -WPISAć TEMAT!!! wpisujesz co uważasz poniżej znajdujesz przycisk WYśLIJ klikasz to po kilkusekundowym "przepracowaniu "- odświeżeniu strony zobaczysz czerwone literki w górnej strefie mówiące że zostało to wysłane np 0 sek temu .Wówczas masz pewność że poszło możesz to sobie sprawdzić wchodząc tam od strony swoich wiadomości.

Wskazany kontakt ze Strategiem1
Powodzena
xyzen

Napisałem do Stratega i nie otrzymałem odpowiedzi.
No chyba, że ja znowu czegoś nie wiem, nie rozumiem. Może to i lepiej, po co Wam taki fajtłapa.
Pozdrawiam serdecznie.
Życzę samotnej czternastki!!

Dołączył: Apr 2007
Posty: 130
member
member
Dołączył: Apr 2007
Posty: 130
maruder jest miejsce jeszcze dla Ciebie, ale na nastepny tydzien, jesli tego chcesz.moze cos zle wyslales i nie doszlo do stratega1.on na pewno wszystkim odpowiadal stad duza liczba Nas w Poslkiej Grupie Supertoto:)

P.S. odnosnie miejsca to niech inni sie ewentualnie wypowiedza zeby nie bylo ze sie rządze smile

Dołączył: Apr 2007
Posty: 130
member
member
Dołączył: Apr 2007
Posty: 130
maly mis oj jak mi Cie zal. kolejny chlopczyk, ktoremu zazdrosc cos sciska.heheh,

Dołączył: Mar 2005
Posty: 77
journeyman
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 77
Maruder napisz do mnie na gg 4583220 podam Ci nr gg Stratega1 choć mie nie upoważniał /dlatego nie wpisuję tu /
Uzgodnij z nim to
Masz jeszcze cień szansy
xyzen

Dołączył: Apr 2007
Posty: 9
C
stranger
stranger
C Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 9
Hey burku ,ty co masz małego (misia).
Nie pisz głupot tylko dymaj szybko do STS-a,bo
ci okienko zamkną i niezdążysz posłać swojego
kuponu za 2 zeta.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 77
journeyman
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 77
No nie Panowie .
Dajcie Małemu_misiowi się wypowiedzieć ... Może on wie to czego my nie wiemy..Jest wolność słowa /pod warunkiem że się nikogo nie obraża/ jest demokracja.
Niech Pan Mały_miś mówi ale tylko prawdę !
================================================
Można przyjąć że miał On takie przypuszczenie którego celem było ostrzeżenie wszystkich - Tak też można....
Tylko fakt że ktoś posiada kilka nicków nie musi od razu być argumentem obciążającym . Mały-misiu przejdź się po wskazanych i innych forach i zapytaj czy osobnik o wyżej wymienionych nickach kogokolwiek oszukał "prześwietl" całą branżę multilotka i spytaj o zena /a jest tego trochę/ .
Dla mnie jest to istotne bo cała odpowiedzialność finansowa w tym przedsięwzięciu spoczywa na mnie i w tym przypadku tylko ja mogę zrobić przekręt .
P.o.z

Dołączył: Mar 2005
Posty: 77
journeyman
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 77
Lepiej piszmy o meritum .Ciekawi mnie taki problem czy możliwe jest przed meczami w trakcie sezonu a więc nie na samym początku i na końcu przewidzieć w jakim stopniu wybrany zestaw SUPERTOTO jest zestawem o dużym nasyceniu niespodzianek , a więc bardzo nieprzewidywalny . Czy jest na to jakaś metoda aby określić stopień nieprzewidywalności danego zestawu ...

P.o.z

Strona 12 z 19 1 2 10 11 12 13 14 18 19

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (aker, ElNinho[mmdea], rafal08, forty), 2,938 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,541
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1