|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260 |
Ja proponuje over 186 punktów w tym spotkaniu  Kursy na PZU są stanowczo za niskie, moim zdaniem mecz będzie wyrównany, z lekkim faworyzowaniem PZU, ale nie do przesady (kurs 1,42 betsson). Typuje 3:2 dla Olsztynian 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255 |
AZS PZU Olsztyn - Jastrzebski Wegiel (1) 1.55 8/10
Jest to bardziej wyrownana para niz Skra-Czestochowa, swiadcza o tym miejsca zajete po fazie zasadniczej. Olsztyn jako jedyny pokonal jak narazie Skre Belchatow u siebie 3-1. Bylo to na poczatku sezonu kiedy wszyscy zawodnicy byli w formie i myslalem ze beda mogli zdobyc MP, ale im dalej to niestety potracili troche punktow i skonczyli na 2 miejscu. To nie znaczy ze nie zdobeda MP, bo maja szanse...Ale najpierw musza pokonac Jastrzebski Wegiel. Olsztyn latwo pokonal w trzech spotkaniach Jadar Radom i czeka od 6 kwietnia na swojego przeciwnika. Natomiast Jastrzebski musial sie meczyc grajac az 5 spotkan z Mostostalem. Dopiero 3 dni temu u siebie wygrywajac 3-0 zapewnili sobie awans do pol-finalu. Mialem okazje ogladac Jastrzebski i nie za dobrze to wygladalo, szczegolnie w 3 meczu w Kedzierzynie-Kozlu. Kadziewicz zupelnie bez formy, Szymanski to jedyny cos probowal, Murek same bledy i ataki w aut, rozgrywajacy nie potrafil zgubic bloku, a Plinski byl chory teraz w tygodniu wiec moze byc troche oslabiony. Ostatnio w Pucharze Polski lepiej zaprezentowala sie ekipa z Olsztyn dochodzac do finalu. Mimo ze grali dwa razy po 3-2 to jeszcze postawili poprzeczke wysoko w finale z Skra Belchatow. W pol-finale w tb z Czestochowa przegrywali juz 7-11 i 11-13 ale zdolali jeszcze to wygrac 15-13 ! Jastrzebski w pierwszym dniu mial najslabszego przeciwnika ale w pol-finale juz nie zdolal pokonac druzyny z Belchatowa. Pierwszego seta wygrali ale pozniej juz nie mieli szans, nie ugrywajac nawet 20 pkt w kolejnych setach. Mieli juz okazje grac miedzy soba...W pucharze konfederacji Jastrzebski wygral dwa razy po 3-2, natomiast Olsztyn wygral w lidze na wyjezdzie 3-1 i u siebie 3-0. Widac ze Papke wraca do formy co pokazal final Pucharu Polski, Zagumny dalej bardzo dobrze rozgrywa. Mam nadzieje ze Michal Bakiewicz dzisiaj zagra bo ostatnio nabawil sie jakies kontuzji i nie mogl kontynuowac, mial tydzien na wyleczenie a jak nie to para Tanik-Ruciak tez powinni sobie poradzic. Wydaje mi sie ze w pierwszym meczu zdecydowanym faworytem jest Olsztyn, a w drugim moze byc roznie. Stawiam na kombinacyjna i szybka siatkowke czyli wygrana Olsztyna...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
Nie będe się tu duzo rozpisywać dziś wygra Olsztyn, szykuje sie juz na ten mecz od niedzieli, Olsztyn zaprezentował się dobrze w PP, małe błędy sędziów w finale były w tym 2 secie kto wie jak by to wszystko wygladało gdyby sędziowie gwizęli siatke Heikinenowi przy stanie 27-27. Olsztyn bardziej wypoczęty, gra u siebie, Jastrzębie skończyło grać w srode wieczorem, w czwartek wyjechali, mają jeden dzien na zaklimatyzowanie się, Olsztyn spokojnie się przygotowywał do tego meczu. To pierwszy mecz, dlatego nie mozna sobie pozwolić na odpuszczenie przez Olsztyn, ktory mysli o medalach, a Jastrzębski jak na razie awodzi, Jastrzębie moze powalczy ale w drugim meczu i u siebie, mogą wygrać całą tą rywalizację, ale 3-1 lub 3-2 a kurs na to ze zagrają w finale Ligii @ 2,55 bardzo ładny. Dlatego dziś AZS AZS !! a w następnych meczach się pomysli. AZS @ 1,50
under 188,5 pkt @ 1,72JA zawsze kibicowałem Olsztynowi i Czewie, dlatego mogę być troszeczke nieobiektywny, ale myśle ze Olsztyn dziś 3-1 wygra  Pozdrawiam  niedługo mecz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 446
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2007
Posty: 446 |
Dzis z interesujacych mnie spotkan widze tylko spotkanie na szpicy antentki PZU Olsztyn - KS Jastrzebie Czekam panowie na wasze opinie bo ja mam ciezki orzech do zgryzienia i nie wiem z ktorej strony zaczac go jesc. Kursy jakie daje bukmacher (w tym przypadku gram w betgunie) 1.50 2.40 na mecz 1.60 2.00 na set 2.00 1.70 na +1.5 dla KS wlasnie ten ostatni typ jest ciekawy bo zobaczie; jesli w mecuz faworytem kursowym bukmacherow jest Olsztyn to dlaczego kurs na +1.5 seta dla Jastrzebia jest tylko 1.7??!!?? Zakladaja ze spotkanie bedzie zaciete daja kurs niski by za duzo nie wygrac? w tie-breaku moze sie wszystko zdarzyc wiec jesli mialbym grac +1.5 na jastrzebie po kursie malym 1.7 wolalbym czysta 2 po kursie 2.4. Z innej strony moze buki uwazaja ze nie bedzie tie-breaka tylko jastrzebie wygra 1:3 0:3 wiec za duzy kurs 2.4 daja na zwycistwo Wegla. Moim zdaniem jkurs na +1.5 seta powinien oscylowac w granicach 2.0. Widze ze bukmacherzy tez maja problem z tym spotkaniem i tak jak i my n ie za bardzo wiedza co mozna sie spodzierwac po obu druzynach. BO tak: Jastrzebie z Mostostalem gralo padake w 1 meczach ze az bolalo w zoladku. Reprezentancji chyba ciut ciut troche za duzo wolnego sobie robili bo gra KAdziewicza,Szymanskiego a nawetMurka odbiegala od poziomu sredniego nawet. Z drugiej strony Olsztyn zespol bez jaj moim skromnym zdaniem. Ostatnie mecz pucharowe,walka o LM, dodac mozna ze latwa walka o LM bo w z zajeciem 1 miejsca w PLS bedzie trudno, a kochany zespol PZU dostaje lanie w zlym stylu od SKry 3:jajka. Mozna przegrac 3:0 ale panowie grajac cos a nie kolejna himeryczna siatkowke z przyjeciem ktiorego nie bylo Dzis jest nowy dzien oba zespoly juz nie pamietaja Pucharu Polski.Nowy dzien nowe oblicza zespolow. I nie wiem co typowac:P CZym zaskozy nas "Totek"? JAk zagra SZymanski, Plinski Murek Kadziewicz?? Czy lepsza formę pokaza Papke Tanik Bakiewicz?? Za duzo tych pytan, stad tez ta nie wiadomo. Jednak reasumujac szanse oceniam na 60/40 dla PZU ale kurs 1.5 mnie nie zadowala wiec zagram 2 na KS a dodatkowo +1.5 i 1 set na typ 2 PZU - KS typ 2 kurs:2.4  PZU - KS +1.5 typ2 kurs:1.70  PZU -KS 1 set typ 2 kurs:2.00  3 na 3 z siatkowki  Wszystko pieknie weszlo jak na tripelek Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Tolkien - gratuluję oczywiście! <piwo> x1000 , ale sam pomyśl... a czy to mąąądre zacytować swój własny post i ...  ? Już w czwartek IV spotkanie w Częstochowie... a tutaj nagle taki info na oficjalnej stronie <szok> Zarząd Klubu Sportowego „AZS Częstochowa” Sportowa Spółka Akcyjna informuje, że w dniu 24 kwietnia w godzinach popołudniowych zakończył współpracę z Panem Arie Cornelis Brokkingiem. Jednocześnie informujemy, że od dnia dzisiejszego zajęcia z zespołem jako pierwszy trener prowadzić będzie Pan Radosław Panas. Strony ustaliły, że zaistniałej sytuacji komentować nie będą. Ciekaw jestem jak to wpłynie na zawodników w czwartkowym spotkaniu? Hm...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 446
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2007
Posty: 446 |
to bylo podsumowanie Misiek jakie masz zdanie co do jutrzejszego meczu Jastrzebie - Olsztyn ?? Mi tak chodzi w glowce ze wcale Jastrzebie jutro nie musi wygrac. A wrecz przeciwnie moze w glowach zawodnikow pojawic sie ( jak juz sie nie pojawila) mysle ze maja dwa mecze u siebie prowadza 2-0 wystraczy jedno zwyciestwoitp itp. Czy warto grac na KS ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Ja rozumiem że podsumowanie, ale tak to się bałagan robi w temacie.. Zresztą żadnym modem nie jestem, ale tak już mam :Grin: Hmm.. Jastrzębie z Olsztynem, III spotkanie grają dopiero w piątek, tak więc.. jeszcze mamy czas, jak coś... Jak na razie w ogóle nie patrzyłem.. więc, odpuszczę sobie jakieś komentarz... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 362
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2006
Posty: 362 |
co sadzicie o jutrzejszym spotkaniu czewy z bełchatowem skra 2-0 prowadzi wygra 3 spotkanie ? kurs1,7 zalezy mi na opinii expertów
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
1,7 na granicy opłacalnosći.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 446
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2007
Posty: 446 |
Dzisiejsze spotkanie :
AZS Czestochowa - Skra Belchatow typ 2 kurs: 1.70 99% procent Kurs marzenie nic dodac nic ujac. NApisze tylko kilka zdan ktore tak mi sie klebia w glowie. Po pierwsze Skra umie grac w Czewie pokazala to w fazie zasadniczej. Po drugie zawodnicy chca juz wygrac ten mecz stanem 3:0 i spokojnie przygotowywac sie do meczu z JAstrzebiem/ Olsztynem. Liczac ze KS jutro wygra a dzis jelsi skra mialaby przegrac musiala by grac w niedziele jeszcze jeden mecz z Czewa. NAwet Polsat sport w swoich zapowiedziach niepokazal terminu 4 meczu SKry ?!? Czyzby jakis proroczy sen mial gosciu ukladajacy ramowke PS?? Chyba tak.Po trzecie zwalnianie trenera to glupota dzialaczy AZS jakich malo to tak jakby po wczoranszym meczu LM zwolnili Beniteza a na rewanz zastapilby go ktos inny. Bezsens jakich malo, zwlaszcza ze beda placic Bilingsowi do czerwca. A przeciez mozna bylo co najwyzej tak roszade przeprowadzi po przegranej walce o final albo juz konkretnie pozniej w czerwcu. CO zawodnicy lepiej zagrają?? Panas nie popelni bledu i nie wystawi Szczerbaniuka na przyjeciu? A jak nie bedzie mial kogo dac na przyjecie to czemu nie Robercik? Jak chlop staral sie gral jak tylko mogl na nie swojej pozycji.Zle sie dzieje w Czewie dlatgo dzis moze nawet i po walce w tie-breaku ale AZS odpada. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 1,005
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2007
Posty: 1,005 |
Dzisiejsze spotkanie :
AZS Czestochowa - Skra Belchatow typ 2 kurs: 1.70 99% procent Kurs marzenie nic dodac nic ujac. Bezsens jakich malo, zwlaszcza ze beda placic Bilingsowi do czerwca. ? Zle sie dzieje w Czewie dlatgo dzis moze nawet i po walce w tie-breaku ale AZS odpada. Pozdrawiam czy na 99% wygra Skra? nie bylbym tego taki pewny, po 2 Billings gra dalej w AZS'ie wiec mu dalej beda placic  zapewne Ci chodzilo o Brokkinga...  ja mysle ze dzisiaj Częstochowa wygra, moze bardziej sie kieruje tutaj sercem niz rozumem, ale tak mysle  sadze ze pokaza dzisiaj ze nie sa tacy slabi, ze zagraja tak jak w 1 meczu w Bełchatowie, tylko ze popelnia mniej bledow na zagrywce i zwycieza... do tego jeszcze bedzie zaje*isty doping i oprawa meczu... zrobia to dla Nas i marze o tym by jeszcze w tym sezonie wrócic do Bełchatowa... tak jak kilka lat temu !!! ja dzisiaj gram lekko 1... pozdr 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 143
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 143 |
Nie wiem skąd ten hurraoptymizm. Skra gra przeciętnie, pierwszy mecz w Bełchatowie bardzo słabo, za dużo błędów. AZS nie podda się i powalczy, jeden mecz wydaje się, że wygrają. Gładkie 3:0 dla Skry? Ja to nie wierze ale to będzie bardzo ciężki mecz więc zagram AZS z handicapem, jeśli przegrać to tylko 2-3 ale myślę, że jednak Czewa dziś okaże się lepsza.
AZS Czestochowa - SKRA Bełchatów typ: AZS +1.5 - 1.68 expekt
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 570
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 570 |
Ja jestem odmiennego zdania. W tym sezonie "Czewa" zawiodła wiele razy, i grała bardzo słabo , nie ma co ukrywać i kurs 1.70 na Skre to marzenie wiec warto brac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 446
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2007
Posty: 446 |
Dzisiejsze spotkanie :
AZS Czestochowa - Skra Belchatow typ 2 kurs: 1.70 99% procent Kurs marzenie nic dodac nic ujac. Bezsens jakich malo, zwlaszcza ze beda placic Bilingsowi do czerwca. ? Zle sie dzieje w Czewie dlatgo dzis moze nawet i po walce w tie-breaku ale AZS odpada. Pozdrawiam czy na 99% wygra Skra? nie bylbym tego taki pewny, po 2 Billings gra dalej w AZS'ie wiec mu dalej beda placic  zapewne Ci chodzilo o Brokkinga...  ja mysle ze dzisiaj Częstochowa wygra, moze bardziej sie kieruje tutaj sercem niz rozumem, ale tak mysle  sadze ze pokaza dzisiaj ze nie sa tacy slabi, ze zagraja tak jak w 1 meczu w Bełchatowie, tylko ze popelnia mniej bledow na zagrywce i zwycieza... do tego jeszcze bedzie zaje*isty doping i oprawa meczu... zrobia to dla Nas i marze o tym by jeszcze w tym sezonie wrócic do Bełchatowa... tak jak kilka lat temu !!! ja dzisiaj gram lekko 1... pozdr  jasne chodzilo mi o brokkinga dzieki za poprawe gafy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 446
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2007
Posty: 446 |
Dzisiejsze spotkanie :
AZS Czestochowa - Skra Belchatow typ 2 kurs: 1.70 99% procent Kurs marzenie nic dodac nic ujac. NApisze tylko kilka zdan ktore tak mi sie klebia w glowie. Po pierwsze Skra umie grac w Czewie pokazala to w fazie zasadniczej. Po drugie zawodnicy chca juz wygrac ten mecz stanem 3:0 i spokojnie przygotowywac sie do meczu z JAstrzebiem/ Olsztynem. Liczac ze KS jutro wygra a dzis jelsi skra mialaby przegrac musiala by grac w niedziele jeszcze jeden mecz z Czewa. NAwet Polsat sport w swoich zapowiedziach niepokazal terminu 4 meczu SKry ?!? Czyzby jakis proroczy sen mial gosciu ukladajacy ramowke PS?? Chyba tak.Po trzecie zwalnianie trenera to glupota dzialaczy AZS jakich malo to tak jakby po wczoranszym meczu LM zwolnili Beniteza a na rewanz zastapilby go ktos inny. Bezsens jakich malo, zwlaszcza ze beda placic Bilingsowi do czerwca. A przeciez mozna bylo co najwyzej tak roszade przeprowadzi po przegranej walce o final albo juz konkretnie pozniej w czerwcu. CO zawodnicy lepiej zagrają?? Panas nie popelni bledu i nie wystawi Szczerbaniuka na przyjeciu? A jak nie bedzie mial kogo dac na przyjecie to czemu nie Robercik? Jak chlop staral sie gral jak tylko mogl na nie swojej pozycji.Zle sie dzieje w Czewie dlatgo dzis moze nawet i po walce w tie-breaku ale AZS odpada. Pozdrawiam choc nerwow nie brakowalo to udanie typ wszedl i tez tak jak spodziewalem sie ze po tie-breaku ale wygra Skra. Glupio przegrany caly mecz przekreslil szanse Czewy, pozdroo
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,102
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,102 |
Cytowanie samego siebie nie jest konieczne, wszyscy widza co i jak idzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265 |
Dzisiejszy mecz byl pelen emocji, na moje szczescie wszystko zakonczylo sie pomyslnie  Skra wracala w tym meczu pare razy z dalekiej podrozy. Trzeci set wygrany szczesliwie, czwarty z 12 18 wyciagnac masakra(juz bylem pogodzony z porazka, pare razy TV byl wylaczny) no i piaty z 10-12 na 15-13. Chcialbym z tego miejsca podziekowac szczegolnie Billings-owi ktory w koncowce kazdego wygranego przez skre seta posylal pilki w "kosmos"  , swietnie wychwicili juz to przed meczem eksperci Polsatu mowiac ze on zawsze gra koncert, ale tylko do 20 i tak jest miedzy nim a Wlazlym roznica. Jutro zagram sobie Jastrzebie za srednia staweczke, gdyz wydaje mi sie ze jutro nie sie nie rozluznia jak to niektorzy twierdza. pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Wróciłem przed chwilą z Częęęstochowy ... I jak sobie czytam 99% Skra wygra, to tylko pytanie, gdzie ja jestem? :Grin: + później cytat całłłłego postu,  Dobra, każdy ma swój styl, luz :> Co do samego meczu... to takie moje lekkie spostrzeżenia... Przyznam szczerze, że dawno na AZS nie byłem... Ale to co wczoraj zobaczyłem... determinację u wszystkich zawodników + chęć po prostu wygrania... powalczenia... to ... Zresztą wszyscy widzieli co i jak w TV... Szkoda... bo dla takiej hali ta wygrana się należała... Brak umijętności, czy coś w tym stylu? Bardzo możliwe... no kur.. jak się gra xxxxxx piłek na środek, wchodzi Wociki i znowu to gra.. i z zagrywki Stelmacha [z miejsca] robi się wynik z +6 > 0, to spoko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 446
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2007
Posty: 446 |
misiek czepiasz sie a dokaldnie nie czytasz 99 nie ze skra wygra tylko ze tylke daje procen swojej kasy zaznaczylem to w swoim poscie pierwszym
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|