|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808 |
Siema mam taką sytuacje: wpsialem 3 razy zle kod PIN, i mam blokade SIM. Musze wpisac kod PUK. A ja go nie psiadam. Jest szansa na odzyskanie tej karty?? (mam nokie 3310)  hehe pozdro  z gory dzieki P.S moze jest jakis program ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808 |
HELP ME!!! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
ja kiedys probowalem metoda prob i bledow na motce 975;] jesli wciskalo sie dobrze klawisze to dopiero przy nieudanym razie kasowalo cala kombinacje.. wiec probuj najpierw 1 pozniej 2,3,4,5 az ktorys bedzie dobry jesli np 5okaze sie dobra to probuj 5+1 5+2 5+3 ;] itd itp nie wiem czy zadziala na motce
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,846
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,846 |
a jakiego masz operatora? bo ja ost tez zablokowałem sobie simke po pijaku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 68
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2006
Posty: 68 |
Jak miałeś zarejestrowany numer to wyślij mejla do Orange (na ich stronie jest gdzieś podany adres) ze swoimi danymi i nr telefonu, który zablokowałeś i poproś o podanie nr PUK. Jeśli nie miałeś zarejestrowanego to niestety raczej nie odzyskasz tej karty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808 |
uuuuuuu to fatalnie :/ ja mam na karte. Ale podobno da sie jaks odzyskac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,846
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,846 |
Jak mi zablokowali w HEYAH to wysłałem im kartę do Warszawy i napisałem w liście to co chcieli przeczytać...podobno na ogół tego nie robią ale ze względu na moja lojalność wobec HEYAH kartę odzyskałem po tygodniu 
|
|
|
Link skopiowany do schowka