|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
moja kumpela tam pracowała w wakacje, ponoc jest super  ..ale tam chyba tylko same dzieci przyjezdżają, więc koleżanek z obozu nie będzie  hehehe  ..mi pasuje jeżeli ktos będzie to organizował 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
Dwóch kolegów ode mnie z pracy jedzie tam w ten weekend ... zrobie mały wywiad 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543 |
Korty są, powierzchnia ... hard  polski hard, czyli asfalt 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
Korty są, powierzchnia ... hard  polski hard, czyli asfalt  chyba w snach, polski hard to jest kruszący sie beton, z dziurami itp. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
Hmm tu Leos akurat widzę parę minusów: 1) Widze że osrodek raczej dla dzieci i rodzin, znając zamiłowanie do wyskoprocentowych trunków u wiekszości uczestników to moga być jakieś spiecia (vide Sobieszewo) 2) cena w tym naszym terminie 75 zł/os/ doba(cennik)- chyba trochę dużo, fakt że z wyżywieniem, ale czy większośc będzie wstawała na 7-8 na śniadanie, później punktualnie stawiała się na obiad ?? Chyba jednak wiekszość wolałaby bez wyżywienia, jednak widząc tą wieś to takie lekkie zadupie i chyba nie bardzo jest gdzie się stołować. Mi tam osobiście styka grill i zimny browek, ale jakieś zaplecze gastronomiczne pewnie by się zdało. 3) No i dojazd dla ludzi z poza Pomorza dość cięzki, nawet sam nie wiem co tam buja z Gd. Pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Tam nie ma stacji PKP, sprawdzalem wczoraj, wiec mozliwe, ze tam dojezdza tylko mleczarz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Właśnie lokalizacja nie jest zbyt szczęśliwa bo problem z dojazdem będzie i to spory bo nie dosć, że cżłowiek pół dnia będzie pociągiem naginał do Trójmiasta to potem jeszcze następne pół dnia trzeba będzie tłuc się jakimś PKS-em. Zróbmy zlot w najbardziej znanej miejscowości IV RP!!! We Włoszczowie!!! O łatwości dojazdu nawet nie wspominam... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789 |
Słuchajcie podejmijcie konkretne decyzje. Jeden z moich kolegów polecał mi gorąco rejony Iławy. Tam jest wiele fajnych małych miejscowości. Dojazd bardzo dobry. Domki letniskowe znajdziemy bez problemu. Może po prostu niech ktoś z jakiegoś regionu Polski sam podejmie się organizacji a reszta go poprze. Warunek oczywiście to dobry dojazd.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957 |
Leon ,a Ty nie możesz zrobić u siebie w stodole ? hyhyhy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789 |
Smardzewice [ obiektyturystyczne.pl] Zauwazyłem, że jest problem z lokalizacją i zaczołem szukacv czegoś fajnego w centralnej Polsce. Wydaje mi się, że właśnie takim miejscem mogą być Smardzewice nad Zalewem Sulejowskim. Dojazd jest bardzo dobry. Od Tomaszowa Mazowieckiego jest to tylko 12 kilometrów. Z Łodzi to jedyne 60 kilometrów a z Warszawy 110. Myślę, że jest to lokalizacja, która zadowloi wszystkich naszych typerów. Co ważne pod tym linkiem jest ośrodek z domkami. Cenna za dobę w takim domku to koszt 20-25 złoty. Mamy możliość robienia grill. Do dyspozycji boiska do piłki nożnej i siatkówki. Nie daleko większe miast. Można spokojnie do Smardzewic dojechać PKS-em z Łodzi i Tomaszowa Mazowieckiego. Oczywiście warto wspomnieć, że spokojnie do tych miast można dojechać koleją. Możliwe też, że z Piotrkowa Trybunalskiego jest takiś dojazd do Smardziewic, ale tego nie wiem na pewno. Przemyślcie to co napisałem. Może wypowiedzą się koledzy i koleżanki z województwa Łódzkiego. Znają pewnie to miejsce i dadzą nam znać czy jest to dobra lokalizacja. Trzymajcie się miłego weekendziku. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
Panki, Lupawsko i tyle, jest to 3 km od Jasienia (tez nad jeziorem Jasien) teraz tak, nad to jezioro jezdze od 3 roku zycia co roku, najpierw mieszkalem 3 lata w zawiatach (odradzam, wszedzie daleko, srodek lasu i hujnia z grzybnia tam jest) a od 6 roku zycia jezdze do Wrzosu, z kierowniczka jestem na "Ty". Do Jasienia dojazd jest dobry, pociag do Lemborka a potem se busa zorganizujemy. miejsce cudne, jezioro full wypas, boiska, miejsca na ognicho itd. we wrzosie juz wynajete ale znam kierownikczke wiec pewno dam rade cos "zorgranizowa" jak nie to zostaje zawsze Marwoj (osrodek Marynarki Wojennej) ktory od wrzosu jest 650 metrow... Jesli wybieramy Lupawsko/Jasien podejme sie organizacji  i tyle 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
Panki, Lupawsko i tyle, jest to 3 km od Jasienia (tez nad jeziorem Jasien) teraz tak, nad to jezioro jezdze od 3 roku zycia co roku, najpierw mieszkalem 3 lata w zawiatach (odradzam, wszedzie daleko, srodek lasu i hujjnia z grzybnia tam jest) a od 6 roku zycia jezdze do Wrzosu, z kierowniczka jestem na "Ty". Do Jasienia dojazd jest dobry, pociag do Lemborka a potem se busa zorganizujemy. miejsce cudne, jezioro full wypas, boiska, miejsca na ognicho itd. we wrzosie juz wynajete ale znam kierownikczke wiec pewno dam rade cos "zorgranizowa" jak nie to zostaje zawsze Marwoj (osrodek Marynarki Wojennej) ktory od wrzosu jest 650 metrow... Jesli wybieramy Lupawsko/Jasien podejme sie organizacji  i tyle 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
Panki, Lupawsko i tyle, jest to 3 km od Jasienia (tez nad jeziorem Jasien) teraz tak, nad to jezioro jezdze od 3 roku zycia co roku, najpierw mieszkalem 3 lata w zawiatach (odradzam, wszedzie daleko, srodek lasu i hu jnia z grzybnia tam jest) a od 6 roku zycia jezdze do Wrzosu, z kierowniczka jestem na "Ty". Do Jasienia dojazd jest dobry, pociag do Lemborka a potem se busa zorganizujemy. miejsce cudne, jezioro full wypas, boiska, miejsca na ognicho itd. we wrzosie juz wynajete ale znam kierownikczke wiec pewno dam rade cos "zorgranizowa" jak nie to zostaje zawsze Marwoj (osrodek Marynarki Wojennej) ktory od wrzosu jest 650 metrow... Jesli wybieramy Lupawsko/Jasien podejme sie organizacji  i tyle 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998 |
melduje ! " ... będe wszędzie, wszędzie będę... " oczywiście jeśli jakiś egzamin nagle nie wypali, choć w tamtym roku przyznam szczerze że olałem egzamin  ale moja kobieta będzie miała obronę około 10 czerwca i jak się terminy zazembią to oleje zlot niestety, siła wyższa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Jak bazylia wszystk zorganizuje łącznie z dojazdem z dworca PKP na miejsce to już dzisiaj mogę jechać  Coś czuję, że będzie cyrk na całego a tego nie śmiem przegapić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
ale bilety pkp jak zawsze zalatwiasz Ty...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
No proste, ale dla Ciebie oczywiście kupię specjalny  A jaki... to już sam wiesz najlepiej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
ja Ci dam  zalatw takie same jak ostatnio a pizzy nie bedzie... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Takie same to na pewno nie... za łatwo by było...  Tym razem ze szpitala nie będzie wracał jeden dziadek, a dwóch dziadków bliźniaków i nie z dwiema a z czterema chorymi nogami  Aha, babcia też będzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|