Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#1176045 29/04/2007 00:59
Dołączył: Sep 2002
Posty: 170
V
member
member
V Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 170
witam!!! pomyślałem sobie że pewnie niejeden z was występował w teleturniejach, więc proszę się chwalić kto gdzie i ile wygrał

Bonus: Unibet
volsung #1176068 29/04/2007 01:07
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Niespełna 2 lata temu brałem udział w 'Najsłabszym Ogniwie'.

Nic nie wygrałem (oprócz zerotu kosztów przejazdu ;)), a odpadłem jako trzeci bo nie wiedziałem ...'W czym tkwi diabeł' laugh

tomo #1176076 29/04/2007 01:10
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Originally Posted by tomo
Niespełna 2 lata temu brałem udział w 'Najsłabszym Ogniwie'.

Nic nie wygrałem (oprócz zerotu kosztów przejazdu ;)), a odpadłem jako trzeci bo nie wiedziałem ...'W czym tkwi diabeł' laugh

a jakimś ciekawym textem uraczyła Cię prowadząca laugh ?

Cholo #1176082 29/04/2007 01:12
Dołączył: Sep 2002
Posty: 170
V
member
member
V Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 170
ja wygrałem "Najsłabsze Ogniwo" choć kwota nie była porażająca (5800PLN)

Cholo #1176092 29/04/2007 01:18
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Originally Posted by Gvizdek
Originally Posted by tomo
Niespełna 2 lata temu brałem udział w 'Najsłabszym Ogniwie'.

Nic nie wygrałem (oprócz zerotu kosztów przejazdu ;)), a odpadłem jako trzeci bo nie wiedziałem ...'W czym tkwi diabeł' laugh

a jakimś ciekawym textem uraczyła Cię prowadząca laugh ?
A tu Cię zaskoczę... nie gadała ze mną więc i z błotem mnie nie zmieszaała, a w rozmowie z jedną osobą, która mnie nominowała powiedziała: "Postanowiłeś pozbyć się Tomka za to, że wyłożył się na głupocie CHOCIAŻ DO TEJ PORY BARDZO DOBRZE MU SZŁO" tongue

W moim programie koleś który wygrał zgarnął 9400 PLN.

tomo #1176130 29/04/2007 01:27
Dołączył: Sep 2002
Posty: 170
V
member
member
V Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 170
w moim odcinku koleś miał pytanie "o której godzinie wskazówki zegara są ustawione tak samo jak o 21 ?" a on na to "pięć po
pierwszej" to Go Kazia zwymyślała od nienormalnych

volsung #1176140 29/04/2007 01:29
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Czytaliście ten artykuł o tym jakie obecnie robią rpzekrety na różnej maści teleturniejach ? Nie mówię już, że kiedyś mozna było wygrać w TVN Milion, a dziś rzucają ochłapy rzędu kilku, kilkunastu tysięcy.

Byłem w Milionerach, w dziesiątce. Nie zagrałem, ale cała nasza grupa miała pecha z trzech przyczyn. Po pierwsze na nasz program wchodził koleś z poprzedniego programu, który miał na koncie ledwie 100 zł, po drugie realizator powiedzial, ze o 16.10 jedzie do domu, wiec nasz program nagrywano krócej o 20 minut w stosunku do 2 poprzednich. No i w efekcie była tylko jedna eliminacja. Miałem trzeci czas z trzech, którzy odpowiedzieli dobrze.

Potem dzwoniłem do konkurencyjnego programu Polsatu, ale jak usłyszeli ze mialem cos wspolnego z TVN, od razu powiedzieli dziekujemy smile.

Moje pytanie kwalifikacyjne do Milionerow: w którym roku Golda Meir została premierem Izraela. 20 sekund na odpowiedź przez telefon. Inna grupa jak się okazało już w Warszawie, miala pytanie, w ktorym roku wynaleziono karabin maszynowy.

Dołączył: Sep 2002
Posty: 170
V
member
member
V Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 170
kiedyś jak chciałeś wystartować w teleturnieju pisałeś test wiedzowy i po krzyku a teraz? wszędzie chcą zdjęcia ( co to karwa wybory mistera Polski?) byłem miesąc temu na eliminacjach do Wielkiego Pokera i tak niejasnych kryteriów naboru jeszcze nigdzie nie widziałem ... do wypełnienia kwestionariusz chyba 6 stron A4 potem krótki test a na końcu ględzenie przed kamerami przez prawie godzinę.I na tej podstawie wybierają według własnego uznania

volsung #1176946 29/04/2007 06:54
Dołączył: Aug 2005
Posty: 474
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 474
dzis prawdziwych teleturniejów juz nie ma... frown

jakies durnowate peepshow się z tego zrobiło

ostatnio zdjęli nawet 1z10

Miliard w rozumie był debeściak

kilka lat temu byli nawet zawodowcy regularnie koszący niezłe sumki

najsłynniejszy to chyba Marek Krukowski - he, wiedzial chyba wszystko

ciekawe z czego teraz chłop żyje smile


buster #1177084 29/04/2007 16:54
Dołączył: Sep 2002
Posty: 170
V
member
member
V Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 170
jak to z czego?? z odsetek!!!! Facet wygrał wszystko co było w Polsce do wzięcia....

volsung #1177101 29/04/2007 17:08
Dołączył: Dec 2003
Posty: 550
addict
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 550
Kilka lat temu był taki teleturniej na kanale rtl 7 bodajze a nazywał sie Podaj dalej ( 5 osobowe zespoły) dwa odcinki wygralismy i na 3 out, zgarnelismy troche ponad 10 tys

Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,534
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,534
Ja w tamtym roku brałem udział w tym teleturnieju co te laski z walizkami chodzą ale nie wygrałem nic , miałem pecha bo posadzili mnie w tej grupie gdzie siedzieli wieksi debile i od razu odpadlismy laugh laugh

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520
Originally Posted by Podroznik
Ja w tamtym roku brałem udział w tym teleturnieju co te laski z walizkami chodzą ale nie wygrałem nic , miałem pecha bo posadzili mnie w tej grupie gdzie siedzieli wieksi debile i od razu odpadlismy laugh laugh
laugh laugh to nie fart


Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, burbon, aker, betowiec, 11kera11, Szuman), 3,068 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,791
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1