Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Dołączył: Apr 2007
Posty: 446
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 446
Moje dywagacje na temat meczu Jastrzebie Olsztyn okazaly sie jaknajbardziej sluszne. Olsztyn gladziutko pokonal KS i tak jak sadzilem w glowach zawodnikach jastrzebia nie wiadomo co siedzialo hehe. BO nie wierzylem od srody ze dzis moge slabiej grac spowodu formy tongue

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
po tym jak zobaczyłem meczyk jastrzebia w tv to pomyslałem sobie, spoko, przegrali mecz z bardziej umotywowanym zespołem i tyle, w końcu olsztyn to klub z grajkami niemałego kalibru, ale wieczorem dostałem telefon od kumpla co stał na lini w tym meczu i po tym co mi powiedział zwątpiłem w sens jakiejkolwiek sportowej analizy zdarzen sportowych, na bankiecie jaki odbywa sie ponoć tylko w jastrzebiu ( z taką pompą ) po meczu zawodnicy miejscowych chodzili uśmiechnięci od ucha do ucha, zero zmartwienia czy kaca po katastrofalnym wyniku, kij ich wie, może sami sobie zagrali u buków ? nie moge i nie chce napisac o innych zasłyszanych od niego opowiastkach ale siata naprawde nie jest duzo czystsza od nogi, a co tam sie działo wszyscy wiemy... pozdrawiam...a cha, ten tekst to taki sen co mi sie przyśnił, jakby co...

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,323
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,323
Likes: 3
Originally Posted by Luc Nilis
po tym jak zobaczyłem meczyk jastrzebia w tv to pomyslałem sobie, spoko, przegrali mecz z bardziej umotywowanym zespołem i tyle, w końcu olsztyn to klub z grajkami niemałego kalibru, ale wieczorem dostałem telefon od kumpla co stał na lini w tym meczu i po tym co mi powiedział zwątpiłem w sens jakiejkolwiek sportowej analizy zdarzen sportowych, na bankiecie jaki odbywa sie ponoć tylko w jastrzebiu ( z taką pompą ) po meczu zawodnicy miejscowych chodzili uśmiechnięci od ucha do ucha, zero zmartwienia czy kaca po katastrofalnym wyniku, kij ich wie, może sami sobie zagrali u buków ? nie moge i nie chce napisac o innych zasłyszanych od niego opowiastkach ale siata naprawde nie jest duzo czystsza od nogi, a co tam sie działo wszyscy wiemy... pozdrawiam...a cha, ten tekst to taki sen co mi sie przyśnił, jakby co...

Niestety coraz mniej czysto sportowej rywalizacji w obecnym sporcie.
Jakie masz przewidywania (informacje wink ) co do jutrzejszego meczu? Tez gładka wygrana Olsztyna?
Pozdr

Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Warto dzis postawic na Mostostal? Chcialbym ich grubo zagrać... kurs 1.20, co wy o tym myślicie ?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
Originally Posted by adingh
Warto dzis postawic na Mostostal? Chcialbym ich grubo zagrać... kurs 1.20, co wy o tym myślicie ?

Mysle ze tak...Mostostal ma za cel 5 miejsce wiec chyba nie beda chcieli grac 3 meczu wink Poza tym Jadar juz zrobil swoje czyli utrzymal sie w lidze, taki mieli cel a teraz juz mysla o nastepnym sezonie i wzmocnieniach. Do tego dodac ze Mostostal zawsze wygrywal z nimi to bankier :] Moj typ: 3-0

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520
Originally Posted by aker
Originally Posted by Luc Nilis
po tym jak zobaczyłem meczyk jastrzebia w tv to pomyslałem sobie, spoko, przegrali mecz z bardziej umotywowanym zespołem i tyle, w końcu olsztyn to klub z grajkami niemałego kalibru, ale wieczorem dostałem telefon od kumpla co stał na lini w tym meczu i po tym co mi powiedział zwątpiłem w sens jakiejkolwiek sportowej analizy zdarzen sportowych, na bankiecie jaki odbywa sie ponoć tylko w jastrzebiu ( z taką pompą ) po meczu zawodnicy miejscowych chodzili uśmiechnięci od ucha do ucha, zero zmartwienia czy kaca po katastrofalnym wyniku, kij ich wie, może sami sobie zagrali u buków ? nie moge i nie chce napisac o innych zasłyszanych od niego opowiastkach ale siata naprawde nie jest duzo czystsza od nogi, a co tam sie działo wszyscy wiemy... pozdrawiam...a cha, ten tekst to taki sen co mi sie przyśnił, jakby co...

Niestety coraz mniej czysto sportowej rywalizacji w obecnym sporcie.
Jakie masz przewidywania (informacje wink ) co do jutrzejszego meczu? Tez gładka wygrana Olsztyna?
Pozdr
jaka ustawka o czym Wy piszes-cie, dostali wczoraj baty, Olsztynowi wychodziło wszytsko a jastrzebiu nic i tyle, jeszcze może ich 2 piewrwsze mecze były ustawione? bez przesady panowie

Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
Troche off-topic... ustawka? Nikt nie wygral na wlasnym parkiecie, polfinal ligi rosyjskiej. U nas moze byc podobnie smile

Iskra Odincowo Dinamo Kazan 1:3 31:29, 22:25, 19:25, 19:25
Iskra Odincowo Dinamo Kazan 0:3 20:25, 18:25, 17:25
Dinamo Kazan Iskra Odincowo 1:3 21:25, 25:22, 26:28, 18:25
Dinamo Kazan Iskra Odincowo 0:3 19:25, 21:25, 22:25
Iskra Odincowo Dinamo Kazan 1:3 17:25, 23:25, 25:23, 29:31

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Slawek_kk
Originally Posted by adingh
Warto dzis postawic na Mostostal? Chcialbym ich grubo zagrać... kurs 1.20, co wy o tym myślicie ?

Mysle ze tak...Mostostal ma za cel 5 miejsce wiec chyba nie beda chcieli grac 3 meczu wink Poza tym Jadar juz zrobil swoje czyli utrzymal sie w lidze, taki mieli cel a teraz juz mysla o nastepnym sezonie i wzmocnieniach. Do tego dodac ze Mostostal zawsze wygrywal z nimi to bankier :] Moj typ: 3-0

a ja mysle ze moze byc nieciekawie , Mostostal ich zlekcewazy a Radom juz nie raz pokazal ze ptorafi grac w siatke ( WARIACKO ALE POTRAFI I URYWAC SETY NAJLEPSZYM ), i przy podejsciu Mostostalu a mysle ze jednak Jadar ambicje ma i bedzie chcial powalczyc po 1.2 bym raczej tego meczu nie gral , choc wiadomo ze Kedzierzyn swietne wrazenie zrobil z Jastrzebiem u siebie , ale to juz kazdego indywidualna sprawa smile

Dołączył: Nov 2003
Posty: 233
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 233
jakie przeczucia przed decudujacym meczem w rzeszowie? Czy politechnika bez Skorka i Rybaka jest w stanie wygrac z gospodarzami, wspieranych pewnie zywiolowo od pierwszych minut przez swoich kibicow?

Dołączył: Apr 2007
Posty: 446
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 446
KS Jatrzebie - PZU Olsztyn typ 2 kurs:2.10

Spodziewam sie bardziej zacietego meczu niz wczoraj. ALe smiem twierdzic z ePZU jest na fali wygrali wczoraj wygraja i nastepny mecz. A Jastrzebie po raz kolejny zawiedzie, juz wczoraj im sie to udalo. Uda sie im i dzis tongue. Olsztyn jest w lepszej sytuacji mimo tego ze przegrywa 2:1 wygrywajac wczoraj gladko 0:3 zmobilizowal sam siebie do tego ze mozna zakonczyc te polfinaly u siebie. I tez tak sie stanie.

P.S mecz jest dzis o 15 ? ! troche mnie top dziwi bo dzis mialbyc termin AZS ze Skra wrazie kolejnego meczu. A na pls podaja ze mecz dzis wiec chyba raczej dzis. smile

Dołączył: Apr 2007
Posty: 446
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 446
kolejne jaja z ta nasza pls olsztyn bez jaj bez werby bez niczego az dziw bierze jak wczoraj moglo jastrzebie przegrac tak kiepskim stylu jak dzis olsztyn. JA nie wiem gdzie tu logika?!?

Dołączył: Jun 2006
Posty: 3,245
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 3,245
to co zrobił Olsztyn to jest ŻENADA... Oddali mecz bez walki kompletnie. Gdybym był zawodnikiem PZU to bym sie nawet w Olsztynie nie pokazywał.. ej Taniki Papkiny i Gumy... Teraz sobie zagracie o brąz i wdupicie z Częstochową aż miło

Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
Mostostal drugi raz sprzedal mecz...a dokladnie mi chodzi o to ze dzisiaj specjalnie odpuscil zeby jutro zarobic na biletach. W pierwszych dwoch setach grali jak 2 liga (kobiet), nie potrafili przebic pilki ! Jutro nikt nie ma isc na mecz, a jezeli ktos pojdzie to bedzie pare osob laugh

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Wytłumacz mi Sławku, tutaj, dlaczego dopiero przy stanie 15-19 w 3 secie, wpuścił Gromadowskiego oraz Kurka ?

Ciekaw jestem bardzo, jaki jutro będzie kurs...

gg mi nie działa, jak większości, więc sorry

Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
Gromadowski nie gra juz od kilku meczy w podstawowym skladzie, zastepuje go Jarosz. A, ze Kurek nie gral to nie wiem czemu...ale wydaje mi sie dlatego, ze ma mature za pare dni i moze nie byc skoncentrowany na meczu smile Jutro mozna spokojnie grac zwyciestwo Mostostalu...Wiem ze nie dochodza, bo Ci pisalem na gg wink

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
No tak, ale jak drużynie nie idzie, to chyba wypada coś zmienić?

Sam komentator w radiu, mówił, dlaczego ten koleś, nie wprowadzi m.in Gromadowskiego, jak po prostu drużynie nie idzie? :Grin: Dla mnie to lekki ' confused '

Ciekaw jestem jaki jutro kurs dadzą, dziś magiczne @1.166666 okazało się zwykłym zonkiem :Grin:


Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Nie robić z tematu burdelu bardzo proszę.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Dziś już decydujące spotkanie w Kędzierzynie...

Mostostal v Jadar 1 @1.35

To spotkanie ma nam powiedzieć, która drużyna zagra o 5 miejsce, a która walczyć będzie tylko o 7.

Siatkarze jak i działacze podkreślali, że dla nich ta V lokata w tym sezonie, jest bardzo ważna... Szkoda tylko że nie pokazali tego wczoraj na parkiecie...

Było..minęło... dziś już trzeba po prostu wygrać bo inaczej...

Dziś myślę że od początku spotkania zagra Gromadowski, dzięki któremu w ogóle był IV set wczoraj, wszedł on na boisko i był on po prostu bezbłędny w ataku... Dlaczego `COACH` Mostostalu, tak długo czekał ze zmianami, jak widział że drużynie nic w tym dniu nie wychodzi? Tego się nie dowiem...

Czy kurs na dzisiejsze spotkanie @1.35 jest opłacalnym? Hmmm, właśnie jeszcze nad tym myślę...

Widzę że Expekt i tak zaoferował nam najwyższy kurs... w profie gdzie dochodzi jeszcze podatek, mamy @1.30, unibet @1.25 ...

Hmm...


Dołączył: Dec 2006
Posty: 362
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2006
Posty: 362
w piątek zaczynają sie spotkania finałe
17:00 Belchatow - Jastrzebie (1m.) 1.30 2.70

jak myślicie czy bełchatów spokojnie ogra w 1 meczu u siebie węgiel ? kurs niski troche nie wiem czy warto za wiekszą stawke puszczac

Dołączył: Dec 2006
Posty: 362
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2006
Posty: 362
w piątek zaczynają sie spotkania finałe
17:00 Belchatow - Jastrzebie (1m.) 1.30 2.70

jak myślicie czy bełchatów spokojnie ogra w 1 meczu u siebie węgiel ? kurs niski troche nie wiem czy warto za wiekszą stawke puszczac

Strona 5 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, rafal08, latajaca_holenderka, ANZELMO, $-man, Sensei, aker, forty, alfa, Lukasz111), 2,553 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,340
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1