|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789 |
Panowie jakaś decyzją odnośnie zlotu?. Czas coraz mniej a nawet nie znamy kierunku wyjazdu. Jak tak dalej pójdzie to o długim weekendzik czerwcowym może zapomnieć. A więc?...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957 |
Dokładnie ,zdecydyjcie się jaka opcja jest w końcu akceptowana ,aby można jakieś konkretne działania już podjąć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Każda opcja jest akceptowalna bo kto będzie naprawdę chciał to i tak przyjedzie, niezależnie od tego czy Zlot będzie 30 czy 300 km. od jego domu.
Jak ktoś ma jakieś dojścia do jakichś domków w fajnym miejscu to niech jedzie, uzgadnia i przedstawia konkrety na forum - czyli jedziem tu i tu, należy zapłacić tyle i tyle, kasjkerem jest kolega taki i taki. I koniec kropka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
ja jade napewno. a poza tym nie macie szans zlac Leosia bo bede go bronil, Dyzia kochanego, wiec zapomnijcie... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789 |
Janek dzwón do tego swojego ośrodka i zapytaj o miejsca. Leona wszyscy obronią bo my wszyscy go lubimy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504 |
Bym chcial panowie sie pojawic, ale: 1 samemu wlec sie przez pol Polski - nieciekawie 2 jak sie na "0" zalapie z rzymu to bede musial sie uczyc, ale to jest do obejscia  3 urodziny mojego kumpla sa wtedy, tez do obejscia ktos z Bialegostoku sie wybiera? Czy czekac az zlot bedzie blizej?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
siwy jedzie z suwałk, zresztą potem macie i tak pewnie przesiadke w wawie, wiec sie do mnie dosiadacie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
http://www.eholiday.pl/noclegi-4229.htmlGołuń, to jest gdzies niedaleko Kościerzyny jak coś tam mozna jechac, mogę podjąc się organizacji, nie wiem czy sa wolne miejsca ale powinno się dac rade ugadać z właścicielem, zwłaszcza, że jest nim były chłopak mojej siostry, jeżeli jesteście za co moge do niego zadzwonic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789 |
dzwoń gnacik 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789 |
Okej słuchajcie jest konkretna propozycja: Sielpia województwo Świętokrzyskie nie daleko Końskiego. Pisał o tej miejscowości w temacie panka$a i maaxey. Są miejsca dla 30 osób, ale decyzję trzeba podjąć jak najszybciej ostateczny termin 4 Maja. Generalnie tam mamy wszystko boiska, piękno łono natruy. Co ważne centrum Polski i z dojazdem nie powinno być problemu. maaxey zająłby się organizacją z panka$ą. Podział ról wiemy jaki maaxey załtwia domki i ośrodek a panka$a zbiera kasę  Dla maruderów: Sielpia ośrodek [ morena-sielpia.com.pl] Panowie, panie czas na decyzję. Naprawdę organizacja tego zlotu idzie nam strasznie topornie. Proszę niech chętni wpisują się i ustalimy listę. Pozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789 |
Środek transportu: PKS [ pks.warszawa.pl] Z Warszawy jest bezpośredni autobus do Sielpi. Panowie bomba. Czekam na wasza decyzję.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Ile osob bylo na ostatnich zlotach?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789 |
Było tyle fajnych ludzi, że mieliśmy co robić Poker, piłeczka nożna na plaży, piwko, ognisko. Bajka kto nie był niech żałuje. lupus zapraszamy ciebie serdecznie poznasz ciekawych ludzi a kontakty pomogą tobie zarobić w przyszłości 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
jestem za tym aby pankasa zaczal juz zbierac kase  kto jedzie daje komu sie nie podoba, morda w kubel i wypier... zaczynam pierwszy, prosze na priv numer konta i kwote jaka trzeba przelac... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
ok, można mnie dopisac do listy obecności  ..a korty tez tam są ?  jakby coś jednak nie tego to moja propozycja jest ciągle aktualna, ale lepiej aby wypaliło 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Środek transportu: PKS [ pks.warszawa.pl] Z Warszawy jest bezpośredni autobus do Sielpi. Panowie bomba. Czekam na wasza decyzję. Już Ci mówiłem - zapomnij! Sam se możesz PKS-em jechać, wszyscy normalni jadą pociągiem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504 |
dobra, jak ktos sie jeszcze z bialego rusza to dolaczamy do ekipy z w-wy i jedziemy na miejsce
pasuje?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304 |
poprosze o jakies numery telefonów od osób z białegostoku i suwałk
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789 |
Środek transportu: PKS [ pks.warszawa.pl] Z Warszawy jest bezpośredni autobus do Sielpi. Panowie bomba. Czekam na wasza decyzję. Już Ci mówiłem - zapomnij! Sam se możesz PKS-em jechać, wszyscy normalni jadą pociągiem  Tomaszu masz bodajże z samego rana Ekspress Warszawa Centralna-Włoszczowa Północna jedzie 1:15 potem wsiadasz w Pks-a i jesteś w Siepli. Ja jade na bank autobusem spotkamy się najwyżej na miejscu. Pozdrawiam 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|