Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 5 1 2 3 4 5
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Panowie jakaś decyzją odnośnie zlotu?. Czas coraz mniej a nawet nie znamy kierunku wyjazdu. Jak tak dalej pójdzie to o długim weekendzik czerwcowym może zapomnieć. A więc?...

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Dokładnie ,zdecydyjcie się jaka opcja jest w końcu akceptowana ,aby można jakieś konkretne działania już podjąć.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Każda opcja jest akceptowalna bo kto będzie naprawdę chciał to i tak przyjedzie, niezależnie od tego czy Zlot będzie 30 czy 300 km. od jego domu.

Jak ktoś ma jakieś dojścia do jakichś domków w fajnym miejscu to niech jedzie, uzgadnia i przedstawia konkrety na forum - czyli jedziem tu i tu, należy zapłacić tyle i tyle, kasjkerem jest kolega taki i taki.
I koniec kropka.

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
ja jade napewno. a poza tym nie macie szans zlac Leosia bo bede go bronil, Dyzia kochanego, wiec zapomnijcie... tongue

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Janek dzwón do tego swojego ośrodka i zapytaj o miejsca. Leona wszyscy obronią bo my wszyscy go lubimy smile

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Bym chcial panowie sie pojawic, ale:
1 samemu wlec sie przez pol Polski - nieciekawie
2 jak sie na "0" zalapie z rzymu to bede musial sie uczyc, ale to jest do obejscia wink
3 urodziny mojego kumpla sa wtedy, tez do obejscia

ktos z Bialegostoku sie wybiera?
Czy czekac az zlot bedzie blizej?

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
siwy jedzie z suwałk, zresztą potem macie i tak pewnie przesiadke w wawie, wiec sie do mnie dosiadacie grin

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
http://www.eholiday.pl/noclegi-4229.html

Gołuń, to jest gdzies niedaleko Kościerzyny jak coś tam mozna jechac, mogę podjąc się organizacji, nie wiem czy sa wolne miejsca ale powinno się dac rade ugadać z właścicielem, zwłaszcza, że jest nim były chłopak mojej siostry, jeżeli jesteście za co moge do niego zadzwonic smile

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
dzwoń gnacik smile

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Okej słuchajcie jest konkretna propozycja:

Sielpia województwo Świętokrzyskie nie daleko Końskiego.

Pisał o tej miejscowości w temacie panka$a i maaxey. Są miejsca dla 30 osób, ale decyzję trzeba podjąć jak najszybciej ostateczny termin 4 Maja. Generalnie tam mamy wszystko boiska, piękno łono natruy. Co ważne centrum Polski i z dojazdem nie powinno być problemu. maaxey zająłby się organizacją z panka$ą. Podział ról wiemy jaki maaxey załtwia domki i ośrodek a panka$a zbiera kasę laugh

Dla maruderów:
Sielpia ośrodek [morena-sielpia.com.pl]

Panowie, panie czas na decyzję. Naprawdę organizacja tego zlotu idzie nam strasznie topornie. Proszę niech chętni wpisują się i ustalimy listę.

Pozdrawiam piwo

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Środek transportu:

PKS [pks.warszawa.pl]
Z Warszawy jest bezpośredni autobus do Sielpi. Panowie bomba. Czekam na wasza decyzję.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Ile osob bylo na ostatnich zlotach?

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Było tyle fajnych ludzi, że mieliśmy co robić Poker, piłeczka nożna na plaży, piwko, ognisko. Bajka kto nie był niech żałuje. lupus zapraszamy ciebie serdecznie poznasz ciekawych ludzi a kontakty pomogą tobie zarobić w przyszłości smile

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
jestem za tym aby pankasa zaczal juz zbierac kase smile

kto jedzie daje komu sie nie podoba, morda w kubel i wypier...

zaczynam pierwszy, prosze na priv numer konta i kwote jaka trzeba przelac... smile

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
ok, można mnie dopisac do listy obecności smile

..a korty tez tam są ? smile

jakby coś jednak nie tego to moja propozycja jest ciągle aktualna, ale lepiej aby wypaliło smile

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Originally Posted by Ignorator
Środek transportu:

PKS [pks.warszawa.pl]
Z Warszawy jest bezpośredni autobus do Sielpi. Panowie bomba. Czekam na wasza decyzję.
Już Ci mówiłem - zapomnij!

Sam se możesz PKS-em jechać, wszyscy normalni jadą pociągiem tongue

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
dobra, jak ktos sie jeszcze z bialego rusza to dolaczamy do ekipy z w-wy i jedziemy na miejsce

pasuje?

Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
poprosze o jakies numery telefonów od osób z białegostoku i suwałk

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Originally Posted by tomo
Originally Posted by Ignorator
Środek transportu:

PKS [pks.warszawa.pl]
Z Warszawy jest bezpośredni autobus do Sielpi. Panowie bomba. Czekam na wasza decyzję.
Już Ci mówiłem - zapomnij!

Sam se możesz PKS-em jechać, wszyscy normalni jadą pociągiem tongue

Tomaszu masz bodajże z samego rana Ekspress Warszawa Centralna-Włoszczowa Północna jedzie 1:15 potem wsiadasz w Pks-a i jesteś w Siepli. Ja jade na bank autobusem spotkamy się najwyżej na miejscu.

Pozdrawiam piwo

Strona 5 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, rafal08, aker, latajaca_holenderka, burbon, betowiec), 598 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,588
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1