Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 5 1 2 3 4 5
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Janek tu nie ma z czego ryzygnować są dwie lokalizację. Wybierzymy najlepszą. Po prostu niech każdy w temacie czy też w sondzie wybierze najlepszą opcję.
Gdzie zorganizujemy III ogólnopolski zlot typerów mecz.pl?
single choice
Votes accepted starting: 30/04/2007 00:02
You must vote before you can view the results of this poll.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Panowie, wez ktos tam zadzwon nad te jeziora, i sprawdzcie w ogole czy sa wolne miejca grin

Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Originally Posted by lupus
Panowie, wez ktos tam zadzwon nad te jeziora, i sprawdzcie w ogole czy sa wolne miejca grin

Drogi Lupusie do nabijania postów wybierz raczej czat, albo przeczytaj choć dokładnie ostanie 2 strony topicu, Pan Kasa pisze że maxxey załatwi wszystko co chcemy, czyli miejsca są, a Bazyl zrezygnował z bawienia sie w organizatora, czyli Kaszeby raczej odpadły.
Ps. Ignor sonda bez sensu, jest kolega który załatwi nad J sulejowskim bazę to ok, po co sie kłócic, sprzeczać itd, wpłacajcie i zlot jest
to tyle
pzdr wszystkich, którzy się wybierają

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Joke nikt się nie kłóci. Przecież możemy zrobić zloty w obydwu tych miejscach. Teraz w Czerwcu w jednym miejscu a w Sierpniu lub Wrześniu w drugim. Ja myślę, że właśnie fajnie, że aż mamy dwie propozycje. Niech wszyscy zdecydują się na jedną lokalizację na dziś a na jutro będzie druga. Ja osobiście uważam, że musimy dać szansę południowi. Wystarczy spojrzeć na ostatni zlot jak nie mylę się to z południa był tylko Szczypior i Kewin. Może tym razem będzie więcej osób kto wie. Trzymajcie się piwo

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Kewin w Szwecji jagody zbiera grin

Z jagodami taki dżołk tongue ale ze Szwecją nie laugh laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 922
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 922
a kto chce zlot w Londynie? :]

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Myśle ,że jutro jak się tylko zgadam z Maaxey'em przedsta wszelkie informacje dotyczące j.Sulejowskiego.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Originally Posted by wojkrk
a kto chce zlot w Londynie? :]

w Polszy się stawi pewnie góra 10 osób znając życie, w Londynie bedziesz miał pewnie taki zlot jak ja miałem u siebie na stancji, czyli 3 osoby, i tak dobrze wink

Dołączył: Jan 2005
Posty: 922
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 922
zlot+koncert (inne forum, a wlasciwie irc) juz jest ponad 30 osob, wiekszosc leci z polski :] spotykamy sie w donington na download festival

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252

ja sie wstepnie pisze. ale samemu mi sie nie chce jechać

kto z wrocka albo okolic uderza??? blach_hunter moze tym razem sie uda ???

Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,868
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,868
Witam serdecznie wszystkich:) - Od samego rana dzisiaj wziąłem się do pracy, obdzwoniłem kilka znajomych ośrodków i niestety nie mam zbyt dobrych informacji. O zlocie na 30-40 osób w Bronisławowie, Smardzewicach czy Sulejowie (wszystkie miejscowości nad Zalewem Sulejowskim) możemy pomarzyć. Termin 7-10 czerwca dawno zarezerwowany przez ludzi z Łodzi oraz Ślązaków, którzy od lat przyjeżdżają właśnie tutaj. Poza tym nad Zalewem Sulejowskim w tzw. letnim sezonie "dupa o dupę trze", a nam chyba zależy na tym, aby zbyt wiele osób nie widziało naszych wspólnych analiz? smile

Przeszła mi przez głowę jednak miejscowość, do której bardzo lubię zaglądać i która leży kilkadziesiąt kilometrów dalej. Chodzi o Sielpię. Tutaj na forum już bodajże w zeszłym roku ten temat był poruszany. Mógłbym (jeśli takie będą głosy) wsiąść w auto, pojechać w majowy weekend do Sielpi i się rozeznać co do cen, wolnych terminów itp. itd. Przy okazji zrobię sobie fajną wycieczkę.

Pozdrawiam - Maxxey

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Dobry pomysł smile tylko, żeby dojazd był dobry.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,868
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,868
http://www.sielpia.com.pl/index.php

Przyznam szczerze, że ten weekend 7-10 czerwca to właściwie wszyscy mają zarezerwowany. Facet z ośrodka Eljot powiedział abym wsiadł w auto i w czasie weekendu majowego pojechał to coś może uda mi się wykombinować jeszcze.

Jedno jest pewne - aby w dobrym ośrodku spędzić ten przedłużony weekend to MUSIMY podjąć decyzję o lokalizacji szybko (do końca tygodnia). Później będzie to chyba graniczyło z cudem. Tak więc piszcie czy tą lokalizacją jesteście zainteresowani. Jeśli tak to ja np. 4 maja wsiadłbym w samochód i pojechał zorientować się w sytuacji.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,868
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,868
To jeszcze raz ja...

http://www.morena-sielpia.com.pl/

TU JEST WOLNE! Miły właściciel tego ośrodka - myślę, że mógłbym trochę potargować z nim ten pobyt.
To wszystko z mojej strony - jak dojechać do Sielpi - jest ładnie narysowane w poprzednim linku. Teraz czas na deklaracje - kto jedzie, czy jedzie - wtedy zaczynamy działać.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
no ja napewno smile

Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
ja tez musze spóścic manto leonowi

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by siwy212
ja tez musze spóścic manto leonowi

hyhyhy ja na 90% się pisze.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Originally Posted by Kameleon
Originally Posted by siwy212
ja tez musze spóścic manto leonowi

hyhyhy ja na 90% się pisze.



LOL no to widze że LEONka bedzie w opałach. bo jak sie pojawie to też dorzuce swoje 3gr laugh

Dołączył: Sep 2006
Posty: 9,301
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 9,301
gdzie bukmacherka tam i ja chetnie pojade laugh

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Oczywiście ja jestem za tym abyśmy tam pojechali. Blisko do Kielce nie daleko pewnie Włoszczowa. Bajka panowie może Elspress i wysiądziemy w 20 osób we Włoszczowej może pokazą nas w tv laugh

Strona 4 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, rafal08, bukma, forty, rymoholik, kamel, burbon, Lukasz111), 1,121 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,690
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1