Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Dołączył: May 2006
Posty: 61
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 61
witam
mam zrobic takie zadanie i jest problem
Pierwszy punkt niby zrobilem i z drugim mam problem
Nie moge znalesc w necie tego programy Nasa Image 2000. na stronie nasy niby jest ale nie da rady sciagnac bo wyskakuje jakis blad.
Jak ktos ma ten program to czy moglby wrzucic na jakis serwer???

Ewentualnie jak ktos wie jak zrobic to zadanie do konca to daje 30zeta tylko zeby to bylo w miare dobrze zrobione bo to jest do pracy licencjackiej. 1 podpunkt zrobilem w 5 minut wiec mysle ze wiecej niz godzine by nie zeszlo komus kto to umie. i musze to miec gdzies do soboty bo poniedzilek musze prace oddac.
z gory dzieki

www.fotosik.pl [fotosik.pl]

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832


Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, burbon, forty, rymoholik, rafal08, Lukasz111, alfa, cigar), 1,702 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,300
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1